Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Ethereum prasklo v patách bitcoinu, když si Crypto King prohlížel dvě hlavní úrovně odporu: Analýza trhu eToro

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Ethereum prasklo v patách bitcoinu, když si Crypto King prohlížel dvě hlavní úrovně odporu: Analýza trhu eToro

Ethereum prasklo v patách bitcoinu, když si Crypto King prohlížel dvě hlavní úrovně odporu: Analýza trhu eToro

Bitcoin se blíží úrovním roku 2019 – ale prostředí se vyvinulo

Z krátkodobého hlediska zůstane 12 000 USD další úrovní odporu, ale s přihlédnutím k budoucnosti bych si byl vědom i úrovně 14 000 USD, která byla pro Bitcoin historicky těžká. Poslední maximum v červnu 2019 bylo naposledy, kdy se přiblížilo této úrovni.

Současná situace na trhu se však výrazně liší od situace v loňském roce. Podle mého názoru jsou základy silnější než v červnu 2019. Kombinujte pozitivní metriky na řetězci s prostředím pokračujících měnových a fiskálních stimulů (i když se nyní zdá, že čas na další balíček se krátí) a potenciálu pro inflaci nad 2%. Pokud by bitcoiny prolomily další dvě úrovně odporu, zdálo by se mnohem pravděpodobnější zvládnout trvalý běh býků místo toho, aby klesly zpět dolů.

I když již došlo k expanzi demografických údajů investorů v bitcoinu (více o firmách, jako je Grayscale později), jakékoli prominentní mediální pokrytí kryptoměny, které dosáhne maxima všech dob, nepochybně povede k dalším investicím. Retailoví investoři mohou také uznat důležitost institucionálních hráčů ve vesmíru – moreover zdánlivě nižší úroveň volatility než v roce 2019 – a využít bitcoiny na úrovních podobných slavnému býčímu běhu roku 2017. Fidelity zdůraznila některé výhody, které bitcoin může přinést do investičních portfolií, jako je nedostatek korelace s jinými investičními aktivy. Zpráva rovněž zdůraznila, že pokud by došlo ke zvýšení institucionálních investic, tržní kapitalizace bitcoinu by se mohla zvýšit o stovky miliard dolarů.

Altcoiny praskají bitcoinovým patám

Ethereum sleduje bitcoiny a v úterý dosáhlo 371 $. Ve skutečnosti měl minulý týden Pearsonův korelační koeficient ,92. Navzdory tomuto vysokému záznamu se dlouhodobější údaj podle Coinmetrics.io neustále snižuje.

Zdá se, že investoři také hromadí nebo přinejmenším drží hodně Etherea. Čísla ze Glassnode ukázat 60% veškerého etheru zůstalo za posledních 12 měsíců nehybných. Investoři evidentně uznávají kroky, které nadace dělá směrem k Ethereum 2., a jsou si vědomi příležitosti, kterou to přináší. Spolu s investory bitcoinů se zdá, že jsou spokojení.

Jak jsem diskutoval ve svém nedávném článku professional CoinRivet, altcoiny jsou v sektoru kryptoasetů stále důležitější a možná dokonce ohrožují dominanci, kterou má bitcoin nad tržní kapitalizací.

Australané nevidí nutnost CBDC

Minulý týden představitel australské centrální banky uvedl, že nevidí případ veřejné politiky professional digitální AUD. Dost spravedlivé. Co se ale stane, když všechny ostatní hlavní ekonomiky mají své vlastní CBDC a Austrálie ne? Lender of England je součástí pracovní skupiny určené k zavedení jedné, Christine Lagarde z ECB již naznačila její sklon k jedné a Čína je na dobré cestě k implementaci svého digitálního jüanu. Čínský CBDC již zpracoval 3,13 milionu transakcí v rámci svého pilotního programu, který probíhal od dubna do srpna.

To zpochybňuje interoperabilitu CBDC a to, jak mohou navzájem komunikovat. Většina z výše uvedených centrálních financial institution používá k vývoji svých digitálních měn různé organizace, a proto je zásadní, aby existoval rámec, který zajistí jejich kompatibilitu. Čas ukáže, jak to bude fungovat, a lze jen doufat, že rozsáhlé testování před spuštěním vyhladí případné škytavky.


Simon Peters, analytik trhu eToro

Toto je marketingová komunikace a neměla by být brána jako investiční poradenství, osobní doporučení nebo nabídka či nabádání ke koupi nebo prodeji jakýchkoli finančních nástrojů. Tento materiál byl připraven bez ohledu na konkrétní investiční cíle nebo finanční situaci a nebyl připraven v souladu s právními a regulačními požadavky na podporu nezávislého výzkumu. Jakékoli odkazy na minulé výsledky finančního nástroje, indexu nebo balíčku investičního produktu nejsou a neměly by být brány jako spolehlivý ukazatel budoucích výsledků.

Veškerý obsah této zprávy slouží pouze pro informační účely a nepředstavuje finanční poradenství. eToro neposkytuje žádné prohlášení a nepřebírá žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, která byla připravena s využitím veřejně dostupných informací.

Kryptoměny jsou volatilní nástroje, které mohou velmi kolísat ve velmi krátkém časovém rámci, a proto nejsou vhodné professional všechny investory. Obchodování s kryptoměnami je jiné než prostřednictvím CFD neregulované, a proto není pod dohledem žádného regulačního rámce EU. Váš kapitál je ohrožen.

Tento obsah je sponzorován a měl by být považován za propagační materiál. Názory a prohlášení zde uvedené jsou názory autora a neodrážejí názory The Everyday Hodl. Every day Hodl není dceřinou společností ani vlastněna žádnými ICO, blockchainovými startupy nebo společnostmi, které inzerují na naší platformě. Investoři by měli provést náležitou péči před provedením jakýchkoli vysoce rizikových investic do jakýchkoli ICO, start off-upů blockchainu nebo kryptoměn. Vezměte prosím na vědomí, že vaše investice jsou na vaše vlastní riziko a jakékoli ztráty, které vám mohou vzniknout, jsou vaší odpovědností.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web