Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

E * TRADE vs. TD Ameritrade

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > E * TRADE vs. TD Ameritrade

E * TRADE vs. TD Ameritrade

E * TRADE a TD Ameritrade se v posledních třech desetiletích vydaly podobnými cestami, až po získání v říjnu 2020. Jejich dosavadní výsledky důvěryhodnosti a efektivního provádění pokynů sahají až do příchodu online obchodování na počátku 90. let. Tyto finanční síly v průběhu let exponenciálně rostly v zákaznické základně a nabídce služeb, aby poskytly komplexní obchodní, investiční a výzkumné služby pro jednotlivé investory.

  • Účet Minimální: $ 0
  • Poplatky: Žádná provize za obchody s akciemi / ETF. Možnosti jsou 0,50– 0,65 $ za kontrakt, v závislosti na objemu obchodování.
  • Minimum účtu: $ 0
  • Poplatky: Poplatky za obchodování s akciemi, ETF a opcemi na jednotlivé nohy v USA od 3. října 2019. 0,65 USD za opční kontrakt.

V našich recenzích Best Online Brokers 2020 získala společnost TD Ameritrade vyšší skóre než E * TRADE v kategoriích Nejlepší pro začátečníky, Nejlepší aplikace pro obchodování s akciemi, Nejlepší pro denní obchodování, Nejlepší pro mezinárodní obchodování, Nejlepší pro ETF a Nejlepší pro nízké náklady. Mezitím společnost E * TRADE vybodla TD Ameritrade v našem žebříčku Best for Options. TD Ameritrade byla celkově nejlepší volbou Investopedia pro začátečníky, zatímco E * TRADE se umístila na vysoké úrovni u aktivních obchodníků a zkušených investorů.

Akvizice dopředu

Akvizice společnosti TD Ameritrade společností Charles Schwab končí 6. října 2020. Akvizice společnosti E * TRADE společností Morgan Stanley končí 2. října 2020.

Použitelnost

E * TRADE a TD Ameritrade jsou oba považovány za velmoci v tomto odvětví a umístily se těsně u téměř všech našich metrik. Zde je rychlý pohled na rozdíly a podobnosti, které makléři sdílejí napříč různými funkcemi, které jsme analyzovali.

Pro nastavení účtu jsme zjistili, že je snazší začít s E * TRADE, protože účet si můžete otevřít a financovat rychle a intuitivně na svém počítači nebo mobilním zařízení..Zatímco TD Ameritrade nabízí také nastavení účtu prostřednictvím svých webových stránek a mobilních aplikací, může být náročné vybrat ten správný typ účtu – důsledek široké nabídky TD Ameritrade...

Obě makléřské společnosti podporují snadno navigovatelné webové stránky. TD Ameritrade však nabízí širší škálu vzdělávacích obsahů, což může být zásadní vlastnost pro novější investory..A obě nabízejí robustní, intuitivní a snadno ovladatelné platformy se streamováním dat v reálném čase a spoustou možností přizpůsobení.

E * TRADE a TD Ameritrade se oba snažili vytvářet dobře navržené a plně funkční mobilní aplikace. TD Ameritrade přesto vychází napřed, pokud jde o typy objednávek, které můžete zadávat prostřednictvím aplikace – 11 pro TD Ameritrade oproti pouhým čtyřem pro E * TRADE. Obě makléřské společnosti poskytují přístup ke sledovaným seznamům, streamování dat a zpráv v reálném čase, mapování a průzkum a obchodování s lístky na mobilních zařízeních. S TD Ameritrade můžete obchodovat se stejnými třídami aktiv na kterékoli z jeho platforem. E * TRADE nabízí to samé s výjimkou obchodování s dluhopisy s jedním jménem, ​​které není k dispozici prostřednictvím jeho aplikace... ..

Obchodní zkušenosti

Pracovní prostředí

Oficiální web E * TRADE může být obtížné procházet díky jeho dvouúrovňovým nabídkám. Plně přizpůsobitelná platforma Power E * TRADE je však intuitivnější a ke všem svým oblíbeným nástrojům máte přístup v jediném rozložení. Máte přístup ke streamování nabídek v reálném čase na všech platformách a můžete provádět objednávky a odesílat dávky současně. Objednávky můžete také zadávat z grafu a vizuálně je sledovat...

Stejně jako E * TRADE má i webová platforma TD Ameritrade dvouúrovňové menu a můžete přizpůsobit typ objednávky, množství objednávky, velikost objednávky a metodiku daňových dávek. Rozhraní thinkorswim je intuitivnější, snáze se v něm orientuje a analytické nástroje můžete vytvářet pomocí thinkScriptu..Streamování nabídek v reálném čase je standardem napříč všemi platformami, stejně jako bezplatné nabídky úrovně II pro neprofesionály – příjemná funkce, která není standardní na každé obchodní platformě. Je možné vytvářet objednávky a odesílat více objednávek z jedné obrazovky.

Mobilní zážitek

E * TRADE a TD Ameritrade podporují robustní aplikace s užitečnými funkcemi a moderním rozvržením. Zahrnuto je streamování dat v reálném čase a můžete obchodovat se stejnými třídami aktiv, které každý broker nabízí prostřednictvím své webové platformy (s výjimkou dluhopisů s jedním jménem pro E * TRADE)... ..

E * TRADE nabízí dvě aplikace: mobilní aplikaci E * TRADE a pokročilejší aplikaci Power E * TRADE... .TD Ameritrade také podporuje dvě aplikace: TD Ameritrade Mobile App pro začátečníky a thinkorswim Mobile – určené pro aktivní obchodníky... ..

Rozsah nabídek

E * TRADE a TD Ameritrade nabízejí krátké prodeje, podílové fondy, obligace, futures, komodity, opce, komplexní opce a kryptoměnu (bitcoinové futures). Obchodníci v cizí měně však berou na vědomí: Forex podporuje pouze TD Ameritrade. .A pokud jste obchodníkem s podílovými fondy, mohlo by vás zajímat, že E * TRADE má v nabídce více fondů bez zátěže a bez poplatků za transakce: 4 599 oproti 4 273 pro TD Ameritrade... ..

Typy objednávek

Klienti E * TRADE mají přístup k široké škále typů objednávek na webových stránkách a platformách E * TRADE Pro, včetně podmíněných objednávek. Zatímco mobilní uživatelé mohou zadávat omezený počet podmíněných objednávek, můžete je připravovat pro pozdější zadávání objednávek na všech platformách. TD Ameritrade nabízí rozsáhlejší výběr typů objednávek a pro typy objednávek na mobilní platformě neexistují žádná omezení. Stejně jako E * TRADE vám TD Ameritrade umožňuje připravovat objednávky pro pozdější vstup na všechny platformy.

Technologie obchodování

Technologie směrování objednávek společnosti E * TRADE využívá sprejové i sekvenční směrování a většina objednávek je zasílána tvůrcům trhu. Asi 95% objednávek na akcie S&P 500 získá zlepšení ceny. Směrovač hledá kombinaci rychlosti a kvality provedení a společnost uvádí, že přijímá opatření k získání nejlepšího provedení dostupného na trhu. E * TRADE zveřejňuje zprávu o směrování objednávek na svých webových stránkách a čtvrtletně ji aktualizuje...

Algoritmus směrování objednávek TD Ameritrade hledá zlepšení ceny a rychlé provedení. Společnost zveřejňuje statistiky o zlepšování cen, které ukazují, že většina obchodovatelných objednávek získává v průměru o něco více než 1,5 centů na akcii (0,015 USD)..TD Ameritrade dostává platby za tok objednávek, ale tvrdí, že její modul pro provádění objednávek ji neupřednostňuje. Společnost ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019 obdržela v průměru 0,0017 USD na akcii za platbu za tok objednávek...

Obě společnosti nabízejí možnosti zpětného testování, což je funkce, která je nezbytná, pokud chcete vyvinout obchodní systémy nebo otestovat nápad, než riskujete hotovost... ..

Náklady

E * TRADE a TD Ameritrade neúčtují žádné provize za online obchodování s akciemi, opcemi a ETF pro zákazníky se sídlem v USA. Oba mají poplatky za jednotlivé smlouvy ve výši 0,65 USD a 25 USD za obchody zprostředkované makléřem, ale podílové fondy mimo seznam bez poplatků budou stát 49,99 USD prostřednictvím Ameritrade versus E * TRADE 19,99 USD... ..

Oba makléři generují úrokové výnosy z rozdílu mezi tím, co jste platili za nečinnou hotovost, a tím, co vydělávají na zůstatcích zákazníků. S kterýmkoli z brokerů můžete přesunout své peníze do fondu peněžního trhu a získat vyšší úrokovou sazbu. E * TRADE má akciový úvěrový program, ve kterém můžete sdílet výnosy, které generuje z půjčování akcií na vašem účtu jiným obchodníkům nebo zajišťovacím fondům (obvykle pro krátké prodeje)..TD Ameritrade nesdílí své výnosy.

Vybavení pro výzkum

I když každá platforma nabízí jedinečné funkce, jsou srovnatelné z hlediska výzkumu a mapování. Oba mají robustní třídiče akcií, ETF, podílové fondy, pevné výnosy a opce, které vám pomohou najít váš další obchod. A oba mají četné (stejně užitečné) nástroje, kalkulačky, generátory nápadů, nabídky novinek a profesionální výzkum.

Výkonné a přizpůsobitelné grafy najdete na stránkách Power E * Trade a thinkorswim a obě nabízejí obchodování s grafy a spoustu nástrojů pro kreslení... .TD Ameritrade však vychází ve svých technických ukazatelích a nabídkách studií o hodně napřed, s téměř 500 ve srovnání s přibližně 120 pro E * TRADE... ..

Analýza portfolia

Nabídky portfoliových analýz E * TRADE a TD Ameritrade jsou podobné. Máte přístup k informacím o kupní síle a marži v reálném čase plus nerealizované a realizované zisky v reálném čase. Oba nabízejí daňové zprávy (kapitálové zisky) a schopnost agregovat podíly mimo váš účet. Pouze E * TRADE však umožňuje vypočítat daňový dopad budoucích obchodů. A pokud chcete přístup k obchodnímu deníku nebo k interní návratnosti v reálném čase (IRR), zjistíte to pouze s TD Ameritrade.

Vzdělání

Obě makléřské společnosti nabízejí vzdělávací obsah, včetně článků, glosářů, videí a webinářů. Hloubka nabídek společnosti TD Ameritrade však daleko převyšuje hloubku nabídky E * TRADE. Kromě robustní knihovny obsahu má TD Ameritrade v průměru více než 500 webinářů měsíčně a každý rok nabízí více než 1 500 živých akcí..E * TRADE významně rozšířil svůj webinářský program v roce 2020 a každý den pořádá jednu až sedm živých akcí...

Služby zákazníkům

E * TRADE nabízí nepřetržitou podporu telefonních linek s přístupem k makléřům i specialistům na důchod, finančním konzultantům, aktivním konzultantům obchodníků a produktovým specialistům. Můžete chatovat online s lidským zástupcem a uživatelé mobilních zařízení mají přístup k zákaznickému servisu prostřednictvím chatu. Funkce chatbotu je omezená, ale společnost plánuje tuto funkci rozšířit v roce 2020...

TD Ameritrade nabízí telefonickou podporu 24/7, stejně jako chatboty na Twitteru, Facebook Messenger, Apple Business Chat a WeChat (v Asii). Živý chat je ve své aplikaci podporován a agent virtuální klientské služby Ask Ted poskytuje automatizovanou podporu online... ..

Bezpečnostní

Zabezpečení E * TRADE a TD Ameritrade odpovídá průmyslovým standardům. Můžete se přihlásit do jakékoli aplikace pomocí biometrického rozpoznávání (obličeje nebo otisku prstu) a oba makléři chrání před ztrátami účtu v důsledku neoprávněné nebo podvodné činnosti. E * TRADE nese nadměrné pojištění Securities Investor Protection Corporation (SIPC) poskytované londýnskými pojišťovnami s celkovým limitem 600 milionů USD..Nadměrné pojištění SIPC společnosti TD Ameritrade, poskytované také londýnskými pojišťovnami, poskytuje každému klientovi ochranu cenných papírů v hodnotě 149,5 milionů USD a ochranu v hotovosti 2 miliony USD...

Do listopadu 2019 nemělo ani jedno zprostředkování žádné významné narušení dat hlášené Výzkumným střediskem krádeže identity...

Náš verdikt

Díky svým komplexním vzdělávacím nabídkám, živým událostem a osobní pomoci dostupné v rozsáhlé síti poboček je TD Ameritrade naší nejlepší volbou pro začátečníky. Díky významnému upgradu svých možností analýzy a obchodních schopností je E * TRADE vynikající volbou pro zkušené aktivní obchodníky a investory.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem měsíců vyhodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejích platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila tisíce datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovatel, kterého jsme zkoumali, povinen vyplnit rozsáhlý průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme při testování použili. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jeho platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web