Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Držitelé TRON a Cardano dostanou odměny od eToro – Vydání produktu a aktualizace

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Držitelé TRON a Cardano dostanou odměny od eToro – Vydání produktu a aktualizace
TRON and Cardano Holders to Receive Rewards From eToro

Držitelé TRON a Cardano dostanou odměny od eToro – Vydání produktu a aktualizace

Výměna více aktiv eToro nedávno oznámila spuštění nové služby, která bude zaměřena na nabízení odměn za tokeny, počínaje TRX a ADA.

TRX je nativní token professional TRON, zatímco ADA je nativní token pro Cardano. Tato služba představuje bezproblémový způsob, jak každý měsíc zvýšit částku tokenu. První odměny ze sázení ADA a TRX budou rozdány v listopadu.

Sázení s eToro

Když vsadíte na eToro, budete moci získávat odměny, když vlastníte a držíte podporované žetony. Při sázení pomocí eToro platforma pomůže uživatelům provést sázkový proces. Odměny přijdou v podobě více kryptoměn, které již uživatelé vlastní. Prostřednictvím tohoto procesu budou uživatelé moci zvýšit svůj podíl kryptoměny. To je podobné stejnému procesu, jehož prostřednictvím mohou lidé získat úroky za své peníze.

Sázení s eToro je bezpečný, bez stresu a jednoduchý proces. I když nebudou nic dělat, uživatelé dostanou odměny každý měsíc v TRX a / nebo ADA. Všechny kryptoměny, které byly vsazeny, budou i nadále patřit uživatelům eToro. Celý proces vytyčování provádí eToro jménem uživatelů platformy.

Platforma eToro tvrdě pracuje na ochraně kryptoasetů uživatelů a chrání tak tato aktiva před dalšími riziky. Tímto automatickým procesem eToro odstraňuje z ramen uživatelů zátěž spojenou s tím, že budou muset kryptoměnu vkládat sami. Cílem této služby je zpřístupnit sázení každodenním uživatelům. Je třeba poznamenat, že eToro si ponechává malé procento výnosu pro sebe. Toto procento se používá k pokrytí různých nákladů na vsazení kryptoměny.

Výměna zajišťuje transparentnost celého procesu sázení. Děje se tak tím, že eToro pořizuje denní snímky držby každého uživatele a zobrazuje „vhodné sázkové jednotky každého uživatele pro všechny jejich otevřené pozice“. Na konci měsíce se všechny snímky vydělí počtem dní v měsíci, aby se uživateli poskytla jejich průměrná denní částka.

Příjemci sázkových odměn

Příjemci vkladových odměn jsou uživatelé společností eToro (Uk) Ltd., eToro United states LLC a eToro (Europe) Ltd. Je třeba zdůraznit, že pozice musí být otevřeny určitý počet dní, což závisí na konkrétní blockchain.

Další zprávy z Cardana, na památku jeho 75. výročí, nedávno OSN uzavřela partnerství s IOHK, technologickou firmou odpovědnou za vývoj Cardano (ADA). Toto partnerství vyžaduje, aby OSN využila funkce projektu Cardano Project Catalyst při hlasování o návrzích, které světový orgán považuje za v souladu s jeho rozvojovými cíli.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web