Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

DEGIRO recenze – návod, poplatky a zkušenosti v 2021

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Brokeři recenze  > DEGIRO recenze – návod, poplatky a zkušenosti v 2021
Degiro recenze broker porovnání investování akcií pro poplatky recenze porovnání hodnocení

DEGIRO recenze – návod, poplatky a zkušenosti v 2021

Uživatelské hodnocení6 hodnocení
8.6
9.3
Hodnocení

Tato DEGIRO recenze vám ukáže, zda je DEGIRO podvod a nebo důveryhodný broker, jak to funguje s dividendy, zkušenosti dalších obchodníků, představí vše důležité o brokerovi DEGIRO vhodného zejména pro středně pokročilé a profesionální obchodníky na obchodování (trading). 

Také součástí této DEGIRO recenze jsou zkušenosti, jaký je minimální vklad a výběry, případné poplatky brokera, danění dividend z amerických (formulář W-8BEN) nebo evropských akcií, návod na obchodování a shortování akcií a indexů, typy účtů, mobilní aplikace a obchodní platforma, zda se dá na brokerovi obchodovat Forex, kryptoměny, akcie, komodity, indexy, CFD, opce a další. Recenze je zakončena shrnutím výhod a nevýhod DEGIRO brokera. Co na brokera DEGIRO říkají další obchodníci a jaké máte zkušenosti? Nechte nám komentář na konci této DEGIRO recenze.

DEGIRO je několikrát oceněný, regulovaný online broker s velmi nízkými poplatky a širokou škálou produktů pro obchodování na 50 burzách, které se rozprostírají ve 30 různých zemích. Mají komplexní škálu obchodních nástrojů a vzdělávacích materiálů.

Shrnutí DEGIRO recenze

Společnost DEGIRO, která byla zahájena v roce 2013 z Nizozemska, je online broker poskytující více než 600 000 soukromých investorů z více než 18 zemí s nízkými sazbami za obchodování s produkty a trhy po celém světě na investiční platformě vhodné pro všechny typy investorů. Umožňují soukromým investorům pohodlně spravovat své podnikání online prostřednictvím jedné intuitivní a uživatelsky přívětivé obchodní platformy.

Posláním společnosti DEGIRO je „poskytnout přidanou hodnotu rozvojem cenově dostupných finančních služeb na míru pro investory po celém světě.“ Jejich vizí je „kombinace technologie a finančních znalostí k vytvoření vysoce kvalitních a nákladově efektivních finančních služeb pro každého.“

Společnost DEGIRO poskytuje klientům obchodní nástroje a možnosti, jak investovat, jak a kdy chtějí, s přístupem ke globálním burzám poskytovaným kdykoli a kdekoli z jakéhokoli zařízení.

Funkce DEGIRO:

 • Investujte na globálních trzích s velmi nízkými sazbami
 • Komplexní sada obchodních nástrojů, funkcí a služeb
 • Přístupný kdykoli a odkudkoli
 • Bezpečné obchodní prostředí
 • Několik mezinárodních ocenění

Věří v transparentnost, povzbuzují uživatele k porozumění rizikům obchodování a zobrazování poplatků v rozpisu poplatků a nabízejí kalkulačku nákladů, která vám umožňuje vypočítat náklady předem, než začnete obchodovat. Publikují pravidelné zprávy, aby informovali trh o pokroku společnosti. Nejnovější údaje a výsledky jsou veřejně zobrazeny na webových stránkách společnosti DEGIRO.

Společnost DEGIRO byla uznána jako jeden z nejlevnějších a nejlepších online brokerů v Evropě, která získala více než 57 mezinárodních ocenění, včetně toho, že byla zvolena za nejlepšího nízkonákladového obchodníka s cennými papíry 2017 a 2018 od vysoce respektované Financial Times a Investors Chronicle (UK).

DEGIRO broker recenze oceněný broker 2018 akcie

DEGIRO recenze: oceněný online broker

Mezi další pozoruhodná ocenění patří Best Mobile Share Dealing 2017 (Financial Times and Investors Chronicle UK), Best Stock Broker 2019 (Rankia Portugal), Best Broker 2018, 2017 & 2016 (Rankia Spain), Best Online Broker 2018, 2017 & 2015 (Golden Bull Awards Netherlands), Best Broker 2018 (Danish Shareholders Association Denmark) a mnoho dalších.

Akciový broker DEGIRO mezinárodní ceny a ocenění

DEGIRO recenze: mezinárodní ocenění

DEGIRO má online vzdělávací centrum určené k pomoci obchodníkům zlepšit jejich obchodní znalosti. Jsou také partnery společnosti CME Group, aby poskytli investorům další vzdělávací obsah, aby mohli dále zlepšovat své chápání finančních produktů a služeb.

DEGIRO je inovativní broker, kteří implementují nejnovější technologie, aby zajistili, že zůstanou v čele obchodního průmyslu. Kromě konkurenceschopných cen a velkého výběru trhů mají vlastní vývojový tým, který vyrábí inovativní obchodní nástroje přizpůsobené potřebám klientů.

Klienti mají přístup na globální trhy, včetně Austrálie, Japonska, Hongkongu, ve srovnání s některými jinými brokery, kteří poskytují přístup pouze na evropské a americké burzy. To dává obchodníkům příležitost vytvořit v rámci svého portfolia větší rozmanitost.

DEGIRO recenze: regulace

DEGIRO je multiregulační broker pod dohledem chování Nizozemského úřadu pro finanční trhy (AFM) a obezřetnostním dohledem Nizozemské centrální banky (DNB). DEGIRO je také registrován u Financial Conduct Authority (FCA) ve Velké Británii pod registračním číslem 595455.

Degiru byla udělena licence podle článku 2:96 zákona o finančním dohledu v Nizozemsku, aby mohla jednat jako investiční společnost. Mají sídlo a statutární sídlo v Amsterdamu v souladu se svými stanovami. Jsou registrováni u obchodní a průmyslové komory v Amsterdamu pod číslem 34342820.

Společnost DEGIRO se zavázala poskytovat klientům bezpečné prostředí pro obchodování. Ochrana dat a úschova aktiv klientů má zásadní význam.

Společnost DEGIRO zajišťuje, aby investice klientů byly chráněny a bezpečně drženy. K držení klientských aktiv na oddělených účtech odděleně od společností využívají samostatnou entitu uschovatele. To znamená, že nemohou použít vaše prostředky k žádným jiným účelům a v nepravděpodobném případě, že by se něco pokazilo, nelze klientské prostředky použít jako zpětně získatelná aktiva pro věřitele společnosti DEGIRO.

DEGIRO jsou členy nizozemského systému ochrany investorů, který chrání soukromé osoby a určité malé podniky, které svěřily peníze nebo finanční nástroje investiční společnosti. Toto schéma chrání jednotlivé klienty až do výše 20 000 EUR.

DEGIRO dostupnost v ruzných zemích

Některé funkce a produkty brokera DEGIRO uvedené v této recenzi DEGIRO nemusí být obchodníkům z konkrétních zemí k dispozici. Pro maximální přehlednost si u tohoto brokera mohou otevřít účet pouze obyvatelé zemí, kde působí společnost DEGIRO. To vylučuje obchodníky ve Spojených státech.

DEGIRO recenze obchodní platformy

Společnost DEGIRO nabízí interně vyvinutou proprietární obchodní platformu, ze které můžete přistupovat ke svému portfoliu, streamovat nabídky v reálném čase, novinky z trhu a provádět širokou škálu možností objednávek.

Obchodní platformy na DEGIRO brokerovi mobilní aplikace

DEGIRO recenze: obchodní platformy

Platforma DEGIRO WebTrader

Platforma DeEGIRO WebTrader je velmi uživatelsky přívětivá s komplexní řadou nástrojů. Spouští se přímo ve většině moderních webových prohlížečů a nevyžaduje žádné další stahování ani instalaci softwaru.

DEGIRO WebTrader Funkce:

Rychlé obchodování

Platforma reaguje okamžitě, takže můžete rychle a snadno zadávat objednávky pomocí tlačítka QuickOrder, které se nachází v horní části každé stránky.

DEGIRO obchodní platforma rychlé obchodování fast trader

DEGIRO recenze: obchodní platforma – rychlé obchodování

Ceny streamování v reálném čase

Platforma zobrazuje živé přenosové rychlosti všech hlavních světových trhů a burz v reálném čase.

Obchodní platforma streaming ceny v reálném čase

DEGIRO recenze: obchodní platforma real-time ceny

Kniha objednávek Bid/Ask spread

Platforma zobrazuje živé přenosové rychlosti všech hlavních světových trhů a burz v reálném čase.

Kniha objednávek na DEGIRO brokerovi Bid/Ask spread u akcií

DEGIRO recenze: obchodní platforma nabídka spread kniha objednávek

Částka zadaných objednávek (“orders placed”)

Objednávky lze pohodlně a rychle zadávat podle počtu zásob nebo celkové hodnoty objednávky. Tím je zajištěno, že znáte přesné množství akcií, které můžete koupit nebo prodat.

Degiro Recenze: Obchodní platforma Objednávky Uložená částka

DEGIRO recenze: obchodní platforma objednávky

Seznam oblíbených položek

Na platformě můžete snadno vytvořit seznam svých oblíbených produktů, na které můžete kdykoli snadno odkazovat.

Seznam oblíbených akcií a finančních instrumentů na DEGIRO

DEGIRO recenze: seznam oblíbených aktiv

DEGIRO mobilní aplikace

Oceněná mobilní obchodní aplikace DEGIRO je volně dostupná pro zařízení Android a iOS z příslušných obchodů s aplikacemi. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé obchodníky s velmi dobrými recenzemi a vysokým skóre od tisíců uživatelů.

Mobilní aplikace je užitečná pro ty, kteří potřebují sledovat své portfolio a možnosti obchodování na cestách. Zobrazuje nabídky v reálném čase, zprávy o akciových trzích a udržuje všechny stejné možnosti objednávek, jaké jsou k dispozici na platformě WebTrader.

Ocenění získaná mobilní aplikací DEGIRO zahrnují Best Mobile Share Dealing 2017 (Financial Times & Investors Chronicle) a Best Mobile Trading App 2018 (Investment Trends).

DEGIRO mobilní aplikace broker ukázka

DEGIRO recenze: mobilní aplikace

DEGIRO obchodní nástroje

Široká škála obchodních nástrojů poskytovaných společností DEGIRO se pohodlně implementuje v rámci obchodní platformy a lze je použít při provádění analýzy trhu, umisťování obchodů, správě pozic, nastavování oznámení a dalších.

DEGIRO kalkulačka nákladů

DEGIRO nabízí bezplatnou kalkulačku nákladů, která vám pomůže připravit vaše pozice. Náklady na obchodování mohou mít významný dopad na návratnost, takže je důležité si uvědomit všechny náklady, které vám vzniknou při investování.

Degiro Recenze: Kalkulačka nákladů

DEGIRO recenze: kalkulačka nákladů

DEGIRO vzdělávání

DEGIRO má obchodní akademii, která se věnuje pomoci klientům dozvědět se více o investování, různých trzích, obchodních strategiích, obchodních nástrojích, řízení rizik a dalších.

Obchodní lekce

Lekce obchodování poskytované společností DEGIRO zahrnují finanční produkty, typy objednávek, určování cen, různé strategie pro různé typy investorů a mnoho dalšího. Pro všechny úrovně obchodníků existuje dobrá škála témat.

Degiro Recenze: Obchodní lekce

DEGIRO recenze: obchodní lekce

Obchodní vzdělávací videa

Jakmile projdete lekcemi obchodování a budete připraveni aplikovat získané znalosti, máte DEGIRO sadu video tutoriálů, které vám pomohou naučit se používat obchodní platformu DEGIRO.

Degiro Recenze: Obchodování Výuková videa

DEGIRO recenze: obchodování výuková videa

DEGIRO recenze: nabídka aktiv

Společnost DEGIRO nabízí přístup k celosvětovým investicím na více než 50 burzách ve 30 různých zemích. To zahrnuje akcie, akcie, ETF, dluhopisy, opční listy, opce, futures, pákové produkty a investiční fondy (nejsou uvedeny).

Degiro Recenze: Obchodní nástroje

DEGIRO recenze: aktiva

DEGIRO recenze: obchodní účty a poplatky

DEGIRO nabízí soukromým investorům šanci obchodovat za profesionální ceny. Na svých webových stránkách mají užitečný srovnávací nástroj, který vám umožňuje vidět úspory, které byste mohli dosáhnout ve srovnání s jinými online brokery.

Poplatky se liší v závislosti na trhu a obchodovaných aktivech a také na tom, zda jste zákazníkem se základním, aktivním nebo obchodním účtem. Úplný aktuální seznam sazeb DEGIRO najdete na jejich webových stránkách v rozpisu poplatků.

Držitelům účtů nejsou účtovány žádné poplatky za nečinnost ani minimální obchodní limit. Neexistují také žádné roční poplatky za údržbu, servis nebo úschovu.

Neposkytují demo účty, protože otevření účtu u nich je velmi rychlé a nevyžaduje minimální vklad.

Vzhledem k tomu, že poplatky za zprostředkování se mohou lišit a měnit, mohou existovat další poplatky, které nejsou uvedeny v této recenzi společnosti DEGIRO. Před otevřením broker účtu DEGIRO pro online obchodování je bezpodmínečně nutné zkontrolovat a porozumět všem nejnovějším informacím.

DEGIRO recenze: zákaznická podpora

Společnost DEGIRO poskytuje zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu a telefonu. Service desk je k dispozici pro přijímání hovorů od pondělí do pátku od 7:00 do 21:00 GMT. Mají také archiv často kladených otázek (FAQ), který obsahuje řadu nejčastěji kladených otázek s podrobnými odpověďmi. To vám může poskytnout okamžité odpovědi na některé otázky, které byste mohli mít.

DEGIRO recenze: vklady a výběry

Společnost DEGIRO nabízí bankovní převody a Trustly pro vklad a bankovní převody pro výběr prostředků z vašeho obchodního účtu. Za výběr nebo vklad peněz prostřednictvím manuálního převodu peněz neúčtují žádné poplatky. Po provedení ručního převodu peněz budou prostředky na vašem účtu obvykle k dispozici po 2–4 pracovních dnech.

Společnost DEGIRO striktně nepřijímá platby třetích stran. Všechny prostředky vložené na váš obchodní účet musí být pod stejným jménem jako váš obchodní účet DEGIRO.

Účty lze otevřít v EUR, USD, GBP, CHF, SEK, NOK, DKK. Možnosti různých měn jsou výhodné, protože poplatky za převod měny se při používání účtu ve vlastní měně neplatí.

DEGIRO recenze: otevření účtu

Otevření účtu u společnosti DEGIRO lze dokončit zcela online, do 10 minut. Proces registrace je rychlý a jednoduchý bez nutnosti minimálního vkladu.

Vyplňte krátký formulář, po kterém budete muset ověřit svou e-mailovou adresu. Poté musíte nahrát doklad totožnosti, například pas nebo řidičské průkazy, a doklad o adrese, například účet za služby, který není starší než 3 měsíce.

Jakmile bude váš účet ověřen týmem interních účtů, budete jej moci financovat a zahájit obchodování.

Pokud budete mít během procesu registrace nějaké dotazy, zákaznická podpora vám ráda pomůže.

Degiro Recenze: Registrační formulář účtu

DEGIRO recenze: registrační formulář

DEGIRO recenze: závěr

DEGIRO je zavedený a multiregulační online broker s velmi konkurenčními poplatky a širokou škálou aktiv pro obchodování na intuitivní interní obchodní platformě. Získali několik ocenění a nadále rostou a slouží soukromým investorům po celém světě. Na webových stránkách společnosti DEGIRO je volně k dispozici dobrý výběr vzdělávacích materiálů, několik obchodních nástrojů zabudovaných do platformy a užitečný nástroj pro kalkulaci nákladů.

Investování zahrnuje rizika. Můžete přijít o svůj vklad. Společnost DEGIRO vám doporučuje investovat pouze do finančních produktů, které odpovídají vašim znalostem a zkušenostem.

DEGIRO recenze: často kladené dotazy

DEGIRO segmentuje váš účet tak, aby byl oddělen od aktiv DEGIRO. V nejhorším případě (např. bankrot) se věřitelé vašich investic nemohou dotknout. Nizozemský systém ochrany investorů se vztahuje také na účty DEGIRO.

Ačkoli DEGIRO není regulovaný broker ve Švýcarsku, entita je regulovaná v Nizozemsku orgánem NL pro finanční trhy (AFM) a nizozemskou centrální bankou (DNB).

Ne, musíte si vytvořit účet a vložit svůj první vklad.

Objednávky lze zadávat jednoduše vyhledáním produktu, který chcete provést, kliknutím na tlačítko Koupit a definováním částky. Další podrobnosti najdete v celé recenzi.

Ano, DEGIRO je k dispozici obyvatelům České republiky a proces otevření účtu je rychlý a snadný. Jednoduše si otevřete účet podle postupu v této recenzi a začněte vložením vkladu.

Degiro recenze broker hodnoceni investování do akcií nízké poplatky
Degiro broker
Degiro recenze
DEGIRO nabízí obchodování s akciemi za rekordně nízké poplatky a investování do ETF s nulovou provizí, což z brokera dělá skvělou volbu pro investory plánující držet akcie po delší dobu.Velká nabídka produktů a trhů (NYSE zpožděno o 15 min). Jednoduchá webová platforma a mobilní aplikace. Degiro používáme a je vhodné i na US dividendové akcie daněny srážkovou daní 15% díky použití formuláře W8BEN, české akcie jsou daněny srážkovou sazbou 30% takže u CZ akcií spíše doporučujeme Fio nebo jiné brokery.
Otevření účtu
9
Vklady a výběry
9
Nabídka trhů a produktů
9
Poplatky za obchodování
10
Platforma a aplikace
9.5
Zákaznická podpora
9
Uživatelské hodnocení6 hodnocení
8.6
Výhody
Velice nízké poplatky za obchod (jedny z nejnižších v porovnání s ostatními brokery)
Poměrně velká nabídka produktů a akciových titulů
Při zvolení trader účtu možné obchodovat na margin až 100% peněžního vkladu
Jednoduchá webová platforma a mobilní aplikace
Nevýhody
Omezené možnosti financování (pouze bankovní převod, trvá cca 2 dny)
Nelze sledovat výkonost portfolia, může být někdy zmatečné
Omezená zákaznická podpora (pouze v EN)
Není k dispozici demo účet
9.3
Hodnocení
Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 27 Průměrné hodnocení: 5]
1 komentář
 • Pavel M.
  Odpovědět
  Přidáno 02:42, 31. 10. 2020
  9.7
  Nejlevnější broker, super zkušenost

  Degiro používám už asi 3 roky, mám tam trader profil tzn. možnost 50% margin z peněz co tam mám. Musím říct, že opravdu jeden z nejlepších brokerů co jsem našel, poplatek za obchod třeba 0,50 EUR což je super třeba na averging down když děláte více nákupů akcií a můžete tím tak snížit průměrnou cenu. Jediná nevýhoda je asi že nemůžete moc dobře sledovat výkonost portfolia ale to je maličkost. Za mě určitě top broker!

  Detailní hodnocení
  Leave A Review

  Otevření účtu
  9.6
  Vklady a výběry
  9.9
  Nabídka trhů a produktů
  9.5
  Poplatky za obchodování
  9.8
  Platforma a aplikace
  9.6
  Zákaznická podpora
  10
  44
  0

Komentář

Otevření účtu
Vklady a výběry
Nabídka trhů a produktů
Poplatky za obchodování
Platforma a aplikace
Zákaznická podpora
Celkové hodnocení
Jméno
E-mail
Web

error: