Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Definice školy podnikání v Leedsu

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Udržitelné investování  > Definice školy podnikání v Leedsu

Definice školy podnikání v Leedsu

Leeds University of Small business: Přehled

Leeds College of Business enterprise se nachází na University of Colorado v Boulderu v Coloradu. Nabízí jak vysokoškolské, tak postgraduální kurzy a ceny, včetně magisterského studijního programu MBA a doktorského studia.

Leeds se pravidelně řadí mezi 100 nejlepších b-škol v United states of america. V roce 2021 se umístila na 70. místě US News & World Report. V roce 2019 je na 60. místě Forbes seznam obchodních škol.

Shrnutí

  • Leeds Faculty of Business je na 70. místě v seznamu 100 nejlepších obchodních škol od US Information & Entire world Report.
  • Jako součást univerzity v Coloradu udržuje její veřejné postavení školné o něco nižší než u mnoha soukromých obchodních škol.
  • Školní software MBA je známý pro umístění absolventů v oblasti financí, účetnictví, marketingu a prodeje.

Leeds Faculty of Company In Depth

Byla založena v roce 1906 jako Vysoká škola obchodní univerzity v Coloradu a získala své současné jméno v říjnu 2001 poté, co rodina podnikatele a filantropa Michaela Leedse darovala 35 milionů dolarů.

V rámci tohoto daru rodina Leedsů nařídila, aby všichni studenti Leeds School of Organization absolvovali smysluplné školení v oblasti sociální odpovědnosti, etiky podnikání, rozmanitosti a začlenění a udržitelnosti. Vysokoškolák může získat certifikát ve společensky odpovědném podniku, zatímco studenti výkonného vzdělávání mohou studovat teorii sociální odpovědnosti podniků.

Škola také zahrnuje globální obchod s programy včetně stáží v zahraničí.

Škola má nyní přibližně 3 400 vysokoškoláků na plný úvazek a přibližně 200 zapsaných uchazečů.

Důležité

Leeds School of Business enterprise je akreditována asociací Progress Collegiate Educational institutions of Company (AACSB). Z více než 16 000 obchodních škol na světě, které udělují tituly, získalo méně než 5% akreditaci AACSB.

Dnes Leeds University nabízí vysokoškolské tituly v oboru účetnictví, financí, marketingu a podnikání. Programy MBA zahrnují možnost na plný úvazek a večerní system MBA určený pro studenty, kteří již aktivně pracují. Třídy daňové přípravy probíhají společně s vysokou školou práva.

Magisterské studijní programy jsou nabízeny v oblasti nemovitostí, obchodní analýzy a řízení dodavatelského řetězce.

Výuka atd.

Vzhledem ke statusu školy v Leedsu jako součásti systému veřejných vysokých škol je výuka poněkud nižší než na mnoha soukromých obchodních vysokých školách. Pro akademický rok 2021 byly náklady na method 52 362 $ pro studenty na plný úvazek ve státě a 64 125 $ professional studenty mimo stát.

Střední skóre GMT studentů je 610, podle Forbes.

Vysoká škola odhaduje, že 53,9% jejích absolventů má práci po ukončení studia. Průměrný postgraduální plat od roku 2018 činil 100 000 $.

Vyhlídky

Historicky byl plan MBA Leeds School of Business enterprise účinným prostředkem professional profesionály, kteří hledají kariéru v oblasti účetnictví a dalších oborů finančních služeb, což v posledních letech představovalo přibližně 30% umístění absolventů MBA. Další významnou průmyslovou oblastí je prodej a marketing and advertising, který představuje přibližně 25% pracovních míst.

Absolventi pro Forbes uvedli, že ocenili zejména „360stupňové podnikatelské ponoření“ jeho programu. Jako bonus byla uváděna blízkost školy k úvodní scéně v Coloradu, nemluvě o jejím velkolepém umístění ve Skalistých horách.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: