Průvodce » Obchodování » Technická analýza » Definice obchodu s papírem

Definice obchodu s papírem

Co je to obchod s papírem?

Papírový obchod je simulovaný obchod, který umožňuje investorovi procvičovat nákup a prodej bez rizika skutečných peněz. Termín pochází z doby, kdy (před množením platforem on the web obchodování) začínající obchodníci praktikovali na papíře, než riskovali peníze na živých trzích. Během učení obchodník s papírem zaznamenává všechny obchody ručně, aby sledoval hypotetické obchodní pozice, portfolia a zisky nebo ztráty. Dnes většina praktického obchodování zahrnuje použití elektronického simulátoru akciového trhu, který vypadá a vypadá jako skutečná obchodní platforma.

Co vám říká obchodování s papírem?

Rozvoj on the net obchodních platforem a softwaru zvýšil snadnost a popularitu obchodování s papírem. Dnešní simulátory umožňují investorům obchodovat na živých trzích bez závazku skutečného kapitálu a proces může pomoci posoudit, zda mají investiční nápady smysl. On the net makléři jako TradeStation, Fidelity a TD Ameritrade’s thinkorswim nabízejí klientům simulátory obchodování s papíry.

Shrnutí

  • Papírové obchodování je simulované obchodování, které investorům umožňuje procvičovat nákup a prodej cenných papírů.
  • Papírové obchodování může otestovat novou investiční strategii před jejím použitím na živém účtu.
  • Mnoho online makléřů nabízí klientům papírové obchodní účty.
  • Papírové obchody učí nováčky, jak se orientovat na platformách a obchodovat, ale nemusí představovat skutečné emoce, ke kterým dochází za reálných tržních podmínek.

Například TD Ameritrade’s paperMoney® je navržen tak, aby pomohl zákazníkům vyzkoušet možnosti a různé investiční strategie bez obav ze ztráty peněz. Téměř vše na simulátoru je stejné jako jejich obchodní platforma thinkorswim bohatá na funkce, kromě toho, že investor neobchoduje se skutečnými penězi. Investopedia poskytuje bezplatný simulátor pro obchodování s akciemi.

Abyste z obchodování s papírem získali co nejvíce výhod, mělo by se investiční rozhodnutí a umisťování obchodů řídit skutečnými obchodními praktikami a cíli. Papírový trader by měl zvážit stejné cíle rizika a výnosu, investiční omezení a obchodní horizont, jaké by použil se živým účtem. Například by nemělo smysl, aby dlouhodobý investor s averzí k riziku praktikoval řadu krátkodobých obchodů jako denní obchodník.

Papírové transakce lze také aplikovat na mnoho tržních podmínek. Jako příklad lze uvést, že obchod na trhu charakterizovaném vysokou úrovní volatility trhu pravděpodobně povede k vyšším nákladům na prokluz v důsledku širších rozpětí ve srovnání s trhem, který se pohybuje řádným způsobem. Skluz nastane, když obchodník získá jinou cenu, než se očekávalo od okamžiku zahájení obchodu do okamžiku uskutečnění obchodu.

Investoři a obchodníci mohou pomocí simulovaného obchodování seznámit se s různými typy příkazů, jako jsou prevent-loss, limitované příkazy a tržní příkazy. Na mnoha platformách jsou k dispozici také grafy, citace a kanály zpráv.

Papírové obchodní účty vs. živé účty

Papírové obchodování může poskytovat falešný pocit bezpečí a často vede ke zkreslení návratnosti investic. Jinými slovy, k neshodě se skutečným trhem dochází, protože obchodování s papírem nezahrnuje riziko skutečného skutečného kapitálu. Papírové obchodování také umožňuje základní investiční strategie – jako je nízký nákup a vysoký prodej -, jejichž dodržování v reálném životě je náročnější, ale při obchodování s papírem je jejich dosažení relativně snadné.

Faktem je, že investoři a obchodníci pravděpodobně riskují skutečné emoce a úsudek, když riskují skutečné peníze, což je může vést k odlišnému chování při vedení živého účtu. Zvažte například skutečný obchod nového obchodníka s cizími měnami, který vstupuje do dlouhé pozice s eurem vůči americkému dolaru před údaji o mzdových datech jiných než zemědělských. Pokud bude zpráva mnohem lepší, než se očekávalo, a euro prudce poklesne, pak se obchodník může zdvojnásobit ve snaze kompenzovat ztráty v obchodě s papírem, na rozdíl od ztráty, která by byla vhodná u skutečného obchodu.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování