Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Definice mobilního obchodu

Definice mobilního obchodu

Co je mobilní obchod?

Mobilní obchod, známý také jako m-commerce nebo mcommerce, je použití bezdrátových kapesních zařízení, jako jsou mobilní telefony a tablety, k provádění komerčních transakcí on the net, včetně nákupu a prodeje produktů, online bankovnictví a placení účtů. Využívání aktivity m-commerce je na vzestupu. Podle společnosti Statista zabývající se průzkumem trhu byly tržby z mobilního obchodu ve Spojených státech v roce 2017 odhadovány na 207,2 miliardy USD.

Shrnutí

  • Mobilní obchod označuje obchod nebo nákupy prováděné prostřednictvím mobilních zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo tablety.
  • Po vyřešení bezpečnostních problémů se mobilní obchod rychle zvýšil.
  • Společnosti jako Apple a Google představily své vlastní mobilní obchodní služby.

Pochopení mobilního obchodu

Mobilní obchod je stále větší podskupinou elektronického obchodu, modelu, ve kterém firmy nebo jednotlivci podnikají přes world-wide-web. Rychlý růst mobilního obchodu byl způsoben řadou faktorů, včetně zvýšeného výpočetního výkonu bezdrátového ručního zařízení, šíření aplikací m-commerce a širokého řešení bezpečnostních problémů.

Pohodlí mobilního obchodu

Rozsah zařízení schopných mobilního obchodování roste. Například digitální peněženky jako Apple Pay back a Android Pay out umožňují zákazníkům nakupovat v obchodech bez potíží s přejímáním karet. A v polovině 2010 spustily platformy sociálních médií, jako je Fb, Twitter, Pinterest a Instagram, „tlačítka professional nákup“ na svých mobilních platformách, které uživatelům umožňují pohodlně nakupovat od jiných maloobchodníků přímo z těchto stránek sociálních médií.

Vzhledem k tomu, že se doručování obsahu přes bezdrátová zařízení stává efektivnějším, bezpečnějším a škálovatelnějším, je pravděpodobné, že transakce digitálního obchodu budou i nadále stoupat.

Zvláštní úvahy

Způsoby, jak zlepšit mobilní obchod

Webové stránky s rychlým načítáním pravděpodobně získají více prodejů, protože spotřebitelé mohou být netrpěliví a vyžadují okamžité uspokojení. Mobilní pokladny musí kupujícím umožnit snadné zadání platebních údajů, nejlépe pomocí mobilních peněženek, které vylučují použití ručního zadávání, čímž se snižuje lidská chyba a usnadňuje se plynulejší způsob placení.

Mobilní obchodní videa a marketing and advertising

Mobilní aplikace, které používají videa k předvedení klíčových funkcí produktu, pravděpodobně přinesou vyšší příjmy. Například on the web devizový makléř, který odesílá videoodkazy, které demonstrují jeho novou mobilní obchodní aplikaci, pravděpodobně získá více klientů.

Mobilní world-wide-web a mobilní aplikace

Spotřebitelé k zahájení online nakupování obvykle používají propagační akce Google nebo sociálních médií. V důsledku toho mají prohlížeče tendenci generovat více transakcí než mobilní aplikace. Z tohoto důvodu spotřebitelé často spojují používání mobilních aplikací s mobilními weby, aby zlepšili svůj celkový nákupní zážitek.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: