Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Definice London Spot Fix

AkciePrůvodce.cz > Komodity  > Investice do drahých kovů  > Definice London Spot Fix

Definice London Spot Fix

Co je London Place Resolve?

Place spot v Londýně je denní cena za unci za každý z drahých kovů (zlato, stříbro, platina a palladium) stanovená krátkým konferenčním hovorem mezi pěti členy London Gold Pool. Historicky to bylo 5 členských bank: Scotia-Mocatta, Barclays Cash, Deutsche Financial institution, HSBC a Société Générale. Změny tohoto členství se mohou čas od času lišit. Cena londýnského place fixu je cena stanovená v okamžiku ukončení konferenčního hovoru.

London spot take care of se také označuje jako „London am fix“ a „London pm fix“ nebo „London early morning fix“ a „London morning fix“.

Jak funguje London Place Repair

Členové London Gold Pool patří do London Bullion Sector Affiliation (LBMA) a jsou pěti největšími hráči na trhu se zlatými pruty. LBMA poskytuje denní spot location ceny na svých webových stránkách v amerických dolarech, britských librách a eurech. Cena nezůstává pevná po celé dopoledne a odpoledne a začíná se měnit ihned po opravě na místě.

Jelikož ostatní deriváty a produkty mají cenu zlata, zůstává londýnská spotová oprava důležitým aspektem každodenního obchodování. Mnoho těžařů a rafinérů navíc použije zlatou skvrnu k cenovým nákupům a příjmům.

Cena zlata LBMA je stanovena dvakrát denně v 10:30 a 15:00 GMT. Cena za stříbro je stanovena na 12:00 GMT denně. Ceny platiny a palladia jsou stanoveny dvakrát denně v 9:45 a 14:00 GMT.

Objednávky předávané pěti bankám jsou limitované, což znamená, že zákazník stanovil cenu, která by byla nejhorší, než jakou by chtěl koupit nebo prodat. To znamená, že pokud se cena zlata otevře vyšší než limitovaný nákupní příkaz zákazníka, po otevření se neprovede.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: