Průvodce » Obchodování » Technická analýza » Definice dynamického indikátoru McGinley

Definice dynamického indikátoru McGinley

Co je McGinley Dynamic Indicator?

Indikátor McGinley Dynamic je typ klouzavého průměru, který byl navržen tak, aby sledoval trh lépe než stávající indikátory klouzavého průměru. Jedná se o technický indikátor, který se zlepšuje při klouzavém průměru řádků úpravou posunů rychlosti trhu. John R. McGinley, tržní technik, je vynálezcem stejnojmenného indikátoru.

Shrnutí

  • Indikátor McGinley Dynamic je typ klouzavého průměru, který byl navržen tak, aby sledoval trh lépe než stávající indikátory klouzavého průměru.
  • Indikátor McGinley Dynamic řeší problém měnících se tržních rychlostí začleněním faktoru automatické úpravy do svého vzorce, který zrychluje nebo zpomaluje indikátor v trendových nebo rozsahových trzích.
  • Indikátor McGinley Dynamic vylepšuje běžné klouzavé průměry minimalizací cenových separací a volatilních whipsaws, takže cenová akce se přesněji odráží.

Pochopení McGinleyova dynamického indikátoru

Indikátor McGinley Dynamic se pokouší vyřešit problém inherentní klouzavým průměrům, které používají pevné časové délky. Základní problém spočívá v tom, že trh, který je velkým diskontním mechanismem, reaguje na události rychlostí, s níž se klouzavý průměr nedokáže vyrovnat. Tomuto problému se říká zpoždění a neexistuje žádný typ klouzavého průměru, ať už jde o jednoduchý, exponenciální nebo vážený klouzavý průměr, který tím není ovlivněn. Pochopitelně to zpochybní spolehlivost tohoto klouzavého průměru. Indikátor McGinley Dynamic bere v úvahu změny rychlosti na trhu (tedy ‘dynamický’), aby se zobrazila hladší a citlivější klouzavá průměrná čára.

Rychlost trhu není konzistentní; často se zrychluje a zpomaluje. Tradiční klouzavé průměry, jako je jednoduchý klouzavý průměr nebo exponenciální klouzavý průměr, tuto charakteristiku trhu nezohledňují. Indikátor McGinley Dynamic tento problém řeší začleněním automatického vyhlazovacího faktoru do svého vzorce pro přizpůsobení se pohybům trhu. To zrychluje nebo zpomaluje indikátor na trzích s trendy nebo v rozmezí.

Tím nechci říci, že výše uvedená otázka zpoždění byla odstraněna, pouze reakce na pohyb trhu je rychlejší. Klíčovým bodem je, že díky své vyhlazovací konstantě bude tržně reaktivnější než ostatní klouzavé průměry. Uživatel může tento indikátor přizpůsobit výběrem počtu období (N).

.

McGinley Dynamic Indicator (MD)=MD[1]+Cena MD[1]N(CenaMD[1])4kde:MD[1]=MD hodnota předchozího obdobíCena=Aktuální cena cenného papíru begin aligned & textbf McGinley Dynamic Indicator mathbf (MD) \ & qquad mathbf = MD _ mathbf [1] mathbf + frac textbf Price – textbf MD _ mathbf [1] mathbf N ^ * left ( frac textbf Price mathbf MD _ mathbf [1] vpravo) ^ 4 \ & textbf kde: \ & MD_ [1] = MD text hodnota předchozího období \ & text Price = text aktuální cena zabezpečení \ & N = text počet období end zarovnáno

.McGinley Dynamický Indikátor (MD)=MD[1].+N(MD[1].Cena.)4Cena MD[1]..kde:MD[1].=MD hodnota předchozího obdobíCena=Aktuální cena cenného papíru..

Indikátor zlepšuje konvenční klouzavé průměry minimalizací cenových separací a volatilních whipsaw, takže cenová akce se přesněji odráží. Vzorec umožňuje zrychlení nebo zpomalení v indikátoru McGinley Dynamic pouze na základě cenového pohybu cenného papíru.

Přestože obchodníci mohou použít linku k rozhodování o nákupu nebo prodeji, McGinleyovým původním záměrem pro jeho indikátor bylo snížit zpoždění mezi indikátorem a trhem. Logika spočívá v tom, že rychlejší klouzavý průměr by byl spolehlivější při generování obchodních signálů.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování