Definice back office

Co je Back Business?

Back again office je část společnosti složená z administrativních a podpůrných pracovníků, kteří nejsou klienti. Mezi funkce back again-business patří vypořádání, prověrky, údržba záznamů, dodržování předpisů, účetnictví a IT služby. Například společnost poskytující finanční služby je rozdělena na tři části: entrance workplace (např. Prodej, marketing a podpora zákazníků), střední place of work (řízení rizik) a again office environment (administrativní a podpůrné služby).

Shrnutí

  • Again business office je část společnosti složená z administrativních a podpůrných pracovníků, kteří nejsou klienti.
  • Mezi funkce again-office environment patří vypořádání, prověrky, údržba záznamů, dodržování předpisů, účetnictví a IT služby.
  • Termín „back office“ vznikl, když rané společnosti navrhly své kanceláře tak, aby přední část obsahovala spolupracovníky, kteří komunikují se zákazníky, a zadní část kanceláře, která obsahovala spolupracovníky, kteří nemají žádnou interakci se zákazníky, například účetní.

Jak funguje again office environment

Back business office lze považovat za součást společnosti odpovědné za zajišťování všech obchodních funkcí souvisejících s jejím provozem. Přes svou zdánlivě neviditelnou přítomnost poskytují pracovníci again-business office základní funkce professional podnikání. Back office environment je podstatnou součástí každé firmy a přidružené pracovní pozice jsou často klasifikovány pod „Provoz“. Jejich part umožňují a vybavují personál front-office environment professional plnění jeho povinností vůči klientům. Back again place of work se někdy používá k popisu všech úloh, které přímo negenerují příjmy.

Termín „back office“ vznikl, když rané společnosti navrhly své kanceláře tak, aby přední část obsahovala spolupracovníky, kteří komunikují se zákazníky, a zadní část kanceláře, která obsahovala spolupracovníky, kteří nemají žádnou interakci se zákazníky, například účetní.

Příklad back again-business

Dnes je většina pozic again-workplace umístěna daleko od sídla společnosti. Mnoho z nich se nachází ve městech, kde je komerční leasing levný, mzdové náklady jsou nízké a je k dispozici odpovídající pracovní fond.

Alternativně se mnoho společností rozhodlo outsourcovat a / nebo offshore position back-office pro další snížení nákladů. Technologie poskytla mnoha společnostem příležitost umožnit práce na dálku, při nichž spolupracovníci pracují z domova. Mezi výhody patří úspory na nájemném a zvýšená produktivita. Vzdálené zaměstnávání zaměstnanců back again-workplace navíc umožňuje společnostem získat přístup k talentům v různých oblastech a přilákat různorodou skupinu uchazečů.

Některé firmy nabízejí pobídky zaměstnancům a uchazečům, kteří přijímají vzdálené pozice. Například společnost poskytující finanční služby, která vyžaduje účetnictví na vysoké úrovni, by mohla nabídnout dotaci na bydlení 500 USD měsíčně zkušeným CPA pro práci z domova. Pokud by zabezpečení kancelářských prostor na osobu stálo 1 000 $ měsíčně, dotace na bydlení ve výši 500 $ měsíčně by vedla k celkové úspoře 6 000 $ ročně. Úspora nákladů může být významná při zaměstnávání mnoha vzdálených profesionálů.

I když to společnosti ušetří peníze, zaměstnanec možná bude muset přijmout nižší plat, pokud se stěhuje z pozice Entrance Business office v centrálním místě do vzdálenějšího místa nebo dokonce uspořádání práce doma.

Zvláštní úvahy

Ačkoli zaměstnanci back again-workplace neinteragují se zákazníky, mají tendenci aktivně komunikovat se zaměstnanci entrance-office environment. Například prodejce výrobního zařízení může požádat o pomoc pracovníky again-office environment, aby poskytli přesné informace o akcieových a cenových strukturách. Profesionálové v oblasti realitního marketingu často spolupracují s prodejními agenty, aby vytvořili atraktivní a relevantní marketingové materiály, a odborníci v oblasti IT pravidelně spolupracují se všemi divizemi ve společnosti, aby zajistili správné fungování systémů.

Mnoho studentů obchodních škol z necílových vysokých škol a univerzit vidí práci Back again Office jako způsob, jak získat zkušenosti v rámci firmy a potenciálně se zapojit do rolí Front Office environment. I když se to v jednotlivých firmách liší, práce v rolích Back Office se od Front Place of work výrazně liší a s výjimkou rolí podnikového úvěrového rizika nemusí poskytovat Entrance Office environment naději s potřebnými zkušenostmi k takovému přechodu. .

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování