Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

CoinBurp najímá bývalého generálního ředitele eToro (Uk)

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > CoinBurp najímá bývalého generálního ředitele eToro (Uk)

CoinBurp najímá bývalého generálního ředitele eToro (Uk)

Londýnská platforma professional obchodování s kryptoměnou CoinBurp si ponechala bývalého generálního ředitele eToro (United kingdom), Iqbal V. Gandhama jako nevýkonného člena, který dohlíží na jejich strategii dalšího růstu a budoucí financování Sequence A.

Londýn, Velká Británie – CoinBurp, platforma pro kryptoměny se sídlem ve Velké Británii, oznamuje přidání nového člena strategického týmu, bývalého generálního ředitele eToro (British isles), Iqbal V. Gandham – ve snaze pomoci s rostoucím růstem, kterého společnost v minulosti zaznamenala rok a také vedení v budoucích kolech financování série A.

Gandham dříve působil jako generální ředitel ve Velké Británii pro eToro, aplikaci pro sociální obchodování od roku 2016 do roku 2020 – kde se mimo jiné staral o zahájení operací obchodování s kryptoměnou eToro.

Dříve byl Gandham marketingovým ředitelem společnosti Nutmeg, britské platformy pro správu on line investic, která prošla dvěma samostatnými koly financování a dohlížela na jejich změnu značky od začátku do konce.

Gandham byl také zakladatelem a pracoval jako předseda British isles Crypto Affiliation, první britské samoregulační asociace professional krypto a blockchainový průmysl. Asociace úzce spolupracovala s dalšími členy odvětví a pracovní skupinou professional kryptoměny na přípravě regulačních pokynů professional kryptoprůmysl ve Velké Británii.

Peter Wooden, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti CoinBurp, uvedl: „Jsme velmi rádi, že máme veteránského člena britského fintechového průmyslu v několika oblastech, který se připojuje a řídí naši růstovou strategii, když začneme rozšiřovat naše podnikání. Jsme přesvědčeni, že Iqbal bude hrát důležitou roli v dalším úspěchu CoinBurpu, když budeme pokračovat v cestě masového přijetí. “

O COINBURP

CoinBurp je britský a evropský způsob nákupu, prodeje a utrácení kryptoměny. S okamžitými vklady a výběry GBP, podporou EUR a některými z nejnižších poplatků a nejjednodušším postupem registrace. Hodnocena jako jedna z nejrychleji rostoucích platforem professional kryptoměny ve Velké Británii a hodnocena jako nejoblíbenější a nejdůvěryhodnější platforma professional kryptoměnu od společnosti Trustpilot United kingdom.

Veškeré podrobnosti najdete na https://www.coinburp.com

Kontakt pro média

Společnost: CoinBurp Ltd.

Kontakt: Ian Petras

E-mailem: [email protected]

Webové stránky: https://www.coinburp.com


(Syndikovaný obsah tisku)

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web