Průvodce » Kryptoměny » Kryptoměnové směnárny » Coinbase recenze – podvod nebo bezpečná krypto směnárna? [2021]

Coinbase recenze – podvod nebo bezpečná krypto směnárna? [2021]

Uživatelské hodnocení1 hodnocení
9.8
9.4
Hodnocení

Jednou z nejpopulárnějších kryptoměnových směnáren, která je v současné době k dispozici, je Coinbase. Tato Coinbase recenze pokryje vše o této kryptoměnové směnárně. Vzhledem k tomu, že v posledních několika letech vzrostl zájem a investice do kryptoměn, je stále důležitější požadavek na bezpečné a zabezpečené burzy a směnárny, které by usnadnily nákup kryptoměn. 

Společnost Coinbase, která byla uvedena na trh v San Francisku v roce 2012, působí ve 32 zemích a obsluhovala více než 12 milionů zákazníků s transakcemi více než 40 miliard dolarů v digitálních měnách. Coinbase je největší kryptoměnová směnárnou na světě. Na rozdíl od jiných burz, které vyžadují, aby uživatelé obchodovali na trhu, Coinbase umožňuje uživatelům obchodovat se svou kryptoměnou za stanovenou cenu, která je založena na jejich tržní hodnotě, což uživatelům umožňuje nakupovat jejich kryptoměny rychleji než jiné burzy.

Coinbase je jednou z nejjednodušších směnáren, které lze použít k nákupu bitcoinů a dalších kryptoměn s fiat prostřednictvím bankovního převodu, kreditní karty, debetní karty a dokonce i PayPal. Součástí této Coinbase recenze jsou poplatky na coinbase, založení účtu, zabezpečení

Obsah recenze

Kde a jak investovat do kryptoměn (Coinbase návod)

V úvodu si řekneme něco o kryptoměnách, proč i dnes může být ještě atraktivní do nich investovat a co jsou kryptoměnové směnárny jako Coinbase nebo krypto burzy například Binance. Ukážeme si kompletní návod jak investovat do kryptoměn na Coinbase a také důvody, kdy může být vhodné uložit své kryptoměny do hardware peněženky jako například Trezor. Vydržte až do konce videa, řekneme si jak ušetřit na poplatcích směnou kryptoměn na krypto burze Coinbase PRO, nastavit pravidelné platby na Coinbase, získat zadarmo kryptoměny pomocí programu Coinbase Earn a posílání SEPA plateb přes Revolut aplikaci. Pokud se jedná o větší množství kryptoměn nebo je chcete držet delší dobu, nejbezpečnější je použít offline hardware peněženku jako například Trezor.

Coinbase poplatky

Poplatky za Coinbase se pohybují od zhruba 1,49% do 3,99%, v závislosti na vaší platební metodě, přičemž transakce kreditní kartou vedou k poplatkům na horním konci stupnice. Poplatky za Coinbase jsou obecně nižší než u ostatních konkurentů, kteří provozují podobný obchodní model, jako je Coinmama nebo CEX. Coinbase umožňuje uživatelům nakupovat Bitcoin, Ethereum a Litecoin spolu s celou řadou dalších kryptoměn, přičemž stále více se přidává. Coinbase navíc provozuje směnárnu Coinbase Pro, která je zaměřena na pokročilejší obchodníky.

Založení účtu na Coinbase (Coinbase recenze)

Postupováním podle níže uvedeného průvodce krok za krokem budete moci nakupovat kryptoměnu prostřednictvím Coinbase:

1. Registrace Chcete-li vytvořit účet na Coinbase, potřebujete pouze své jméno, e-mailovou adresu a heslo.
2. Typ účtu Na požádání budete požádáni o potvrzení vaší e-mailové adresy. Po dokončení budete přesměrováni na úvodní stránku, kde budete nejprve požádáni o potvrzení, zda chcete vytvořit individuální nebo firemní účet.
3. Povrzení telefoního čísla Dalším krokem je ověření vašeho telefonního čísla. Důvodem je vytvoření formy dvoufaktorové identifikace, která zajistí, že váš účet zůstane zabezpečený. K dispozici jsou také další 2faktorové metody identifikace, jak je uvedeno níže.
4. Nastavení metody platby Jak je uvedeno výše, Coinbase umožňuje zákazníkům vybrat si ze dvou způsobů platby - bankovní převod a kreditní karta. Co se týče bankovních převodů, Coinbase často provede jednu nebo dvě malé transakce z vašeho účtu a z něj, aby ověřil váš účet. U kreditních karet je nutný snímek obrazovky kreditní karty. Bankovní převody v USA mohou trvat až 4 až 5 dní nebo SEPA převody v EU 1-3 dny, zatímco transakce kreditní a debetní kartou jsou okamžité. Coinbase také umožňuje uživatelům propojit svůj účet Paypal s platformou, ale to lze použít pro výnosy z prodeje pouze kryptoměny.
5. Koupit kryptoměnu Jakmile budete mít na svém účtu prostředky, můžete si koupit měnu. Při nákupu správné měny je důležité se ujistit, že jste na správné kartě svého účtu. Před potvrzením transakce vám Coinbase poskytne podrobnosti o poplatku za službu a výši kryptoměny, která byla v transakci zakoupena. Po potvrzení bude částka kryptoměny, kterou jste zakoupili, připsána na příslušnou peněženku Coinbase.

Účet Coinbase

Je Coinbase krypto směnárna bezpečná?

Jedním z vnímání kryptoměn mezi nováčky na platformě je, že je stále riskantní investovat. A i když je pravda, že v minulosti došlo k problémům kolem kryptoměnových burz (například Mt. Gox),

Coinbase je považována za jednu z nejbezpečnějších platforem, které jsou v současné době k dispozici. Za první, Coinbase sídlí v USA, a proto je povinna dodržovat americké státní a federální zákony. To může být v kontrastu s některými jejich konkurenty, kteří působí v zemích, které mohou mít mírnější předpisy, pokud jde o takové platformy.

Coinbase aktivně vedla diskuse s regulačními orgány, aby zajistila, že poskytují otevřený a inovativní finanční systém a regulace Coinbase je některými považována za resdůvěra v kryptoměny po krachu Mt Gox (ačkoli jiní komentátoři si stěžovali, že Coinbase funguje spíše jako banka, která je v rámci komunity proti základní povaze decentralizované kryptoměny).

Bezpečné platby

Coinbase navíc obdržela investice od řady významných schůdků, včetně Bank of Tokyo a BBVA, což zvyšuje její legitimitu

Pokud jde o skladování finančních prostředků, Coinbase je transparentní, pokud jde o její metody. Coinbase odděluje prostředky zákazníků od provozních fondů společnosti, přičemž Coinbase na svých webových stránkách uvádí, že veškeré prostředky držené jménem zákazníků jsou uloženy na bankovních účtech ve vazbě a v případě platební neschopnosti by coinbase ani její věřitelé neměli žádná práva nebo nároky na tyto prostředky zákazníků.

Pokud jde o ukládání kryptoměn, Coinbase uvádí, že 98% kryptoměnových fondů zákazníků a uložených offline prostřednictvím hardwarových peněženek a papírových peněženek, které jsou uloženy v trezorech a bezpečnostních schránkách po celém světě.

Coinbase navíc uvádí, že zbývající část kryptoměny, která je uložena online, je pojištěna a že v případě hacknutí budou mít zákazníci nárok na jakékoli finanční prostředky ztracené prostřednictvím této pojistky.

Zabezpečení Coinbase

Coinbase nabízí zákazníkům dvoufaktorovou metodu ověřování, která může být prostřednictvím SMS do telefonu nebo prostřednictvím aplikací třetích stran, jako je Google Ověřovatel nebo Duo.

Coinbase navíc upozorní uživatele, pokud se nové zařízení nebo IP adresa pokusí o přístup k vašemu zákaznickému účtu. Navzdory tomu však, pokud jsou ohroženy účty zákazníků, Coinbase nepřijímá žádnou odpovědnost za ztracení finančních prostředků. Z tohoto důvodu se obvykle doporučuje, abyste po zakoupení jakékoli kryptoměny na burze Coinbase uložíte tuto kryptoměnu offline do peněženky, kterou ovládáte.

Napsali jsme samostatný příspěvek, který podrobněji popisuje, zda je Coinbase bezpečná směnárna kryptoměn.

Zákaznická podpora (Coinbase recenze)

Coinbase nabízí zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu, stejně jako stránku znalostní báze a nejčastějších dotazů, která je k dispozici pro zákazníky.

Čekací doby na zákaznickou podporu se mohou lišit, přičemž obrovský nárůst poptávky po službě v posledních měsících vede k některým zpožděním.

Typické doby odezvy však bývají do 24-72 hodin. Někteří uživatelé vyjádřili frustraci z přijímání “konzervovaných odpovědí”, které zcela neřeší vznesený problém.

Limity transakcí (Coinbase recenze)

Limity transakcí se v jednotlivých zemích liší, stejně jako odchylky v důsledku platebních metod a stavu ověření. Limity si můžete zobrazit prostřednictvím odkazu na stránce limitů účtu. Coinbase také umožňuje uživatelům požádat o vyšší limity, i když tyto aplikace nejsou obecně použitelné pro transakce kreditními kartami.

Chcete-li požádat o vyšší limity, budete muset ověřit svou identitu a plně ověření obyvatelé USA mohou kdykoli transakční až do výše $ 50,000 za týden, zatímco ověření evropští zákazníci mohou mít na svém účtu kdykoli maximálně $ 30,000. Uživatelé mohou zkontrolovat své limity prostřednictvím svého účtu.

Transakce pomocí kryptoměn

Je snadné ukládat, odesílat a přijímat kryptoměny prostřednictvím Coinbase:

 • Chcete-li odeslat nebo uložit krypto, vše, co musíte udělat, je přejít na kartu Odeslat svého účtu, vybrat peněženku, ze které chcete posílat mince, zadat částku a veřejný klíč adresy příjemce a kliknout na odeslat.
 • Chcete-li získat kryptoměnu, musíte přejít na kartu Účty, kliknout na peněženku, kam chcete finanční prostředky jít, a kliknout na Přijmout. Jakmile kliknete na příjem, bude vám poskytnuta adresa peněženky vašeho účtu, kterou může odesílatel použít k převodu kryptoměny na vás.

Coinbase vs Coinbase Pro (původně GDAX)

V roce 2015 Coinbase přejmenovala burzovní prvek společnosti na GDAX a poté znovu v roce 2018 na “Coinbase Pro“, aby oddělila “obchodní” prvek burzy od příležitostnější spotřebitelské platformy.

Zjistíte, že se můžete vyhnout poplatkům Coinbase pomocí GDAX jako vaší nákupní / obchodní platformy odesláním bankovního převodu na Coinbase a poté použitím Coinbase Pro pro nákup.

Všichni zákazníci Coinbase mají automaticky účet na Coinbase Pro, přihlásíte se se stejnými přihlašovacími údaji jako na webových stránkách Coinbase. Více informací o obou burzách najdete v našem srovnávacím příspěvku Coinbase vs GDAX.

GDAX

Coinbase Pro je navržen tak, aby oslovil pokročilejší obchodníky, kteří chtějí vědět více než jen základy tržních výkyvů souvisejících s kryptoměnovými páry. Existují objednávkové knihy v reálném čase, obchodní historie a nástroje pro grafy. Zároveň je rozhraní na Coinbase Pro vysoce intuitivní, což obchodníkům umožňuje začít platformu používat hned.

Coinbase Pro Recenze

Pokud se chcete zjistit více o jejich nabídce Coinbase Pro, přečtěte si naši kompletní recenzi Coinbase Pro zde.

Sledování účtů (Coinbase recenze)

Jednou z kritik online komunity ohledně Coinbase je, že je známo, že sleduje, kam její zákazníci posílají svou kryptoměnu, a může uživatelům zakázat provádění určitých převodů (například pro transakce s hazardními hrami nebo nákupy darknetu).

Coinbase je také zapojena do běžeckého sporu s IRS, kde bojují proti žádostem o předání všech finančních údajů zákazníka v rámci předvolání “John Doe”.

Výpadky Coinbase

V roce 2017, kdy cena Bitcoin rostla do nových výšin, zdánlivě každý den. Během těchto období extrémně vysokého používání došlo k určitému prostoji pro web a aplikaci, která způsobila, že lidé nemohli obchodovat nebo nakupovat v systému. Bohužel jsou součástí rostoucích bolestí služby, která přidává zákazníky nevídaným tempem.

Coinbase ujistila své zákazníky, že pracují na problému škálování – v současné době to není velký problém a celkově jsme viděli jen několik hodin prostojů, ale mysleli jsme, že se o tom zmíníme. Zdá se, že se jedná o běžný problém na několika burzách, které se všechny namáhají pod tíhou stoupajícího používání a nových lidí, kteří se chtějí zapojit do kryptoměn.

Zdá se, že Coinbase má tento problém nyní pod kontrolou, ale budeme muset počkat a uvidíme, kdy dojde k dalšímu býčímu běhu, zda to přidalo dostatek kapacity pro zvládnuní zatížení.

Coinbase "custody" (Coinbase recenze)

Opatrovnictví coinbase

Coinbase také nabízí úschovu kryptoměnových aktiv pro instituce ve formě jejich programu úschov, který účtuje poplatek za nastavení ve výši 100 000 dolarů a minimální držení 10 milionů dolarů, takže můžete vidět, že je zaměřen na banky, hedgeové fondy a další finanční instituce, které by takovou službu vyžadovaly.

Zatímco program je stále v rané fázi, již mají svého prvního klienta a přijali svůj první vklad. Služby úschově jsou pro velké finanční organizace způsobem, jak bezpečně uložit svá aktiva způsobem, který je pojištěn. Tato služba, první svého druhu, by mohla vést k většímu institucionálnímu přijetí kryptoměn obecně.

Custody cena Coinbase kryptoměny Bitcoin směnárna

Coinbase a Paradex (Coinbase recenze)

Coinbase nedávno oznámila akvizici společnosti Paradex, která je decentralizovanou směnárnou popř. burzou za Ethereum Žetony ERC-20 doufají, že něco z toho začlení do svých nabídek a učiní širokou škálu žetonů obchodovatelnými na své platformě Coinbase Pro.

To je dobrá zpráva pro jejich zákazníky a samozřejmě pro všechny držitele mincí, které budou uvedeny na seznamu, protože by to mělo výrazně zvýšit expozici těchto aktiv širšímu okruhu lidí.

Okamžité nákupy kryptoměn s bankovním účtem

Coinbase nedávno zavedla okamžité nákupy z bankovních účtů, což znamená, že nyní můžete propojit jakoukoli banku a užívat si téměř okamžité nákupy jejich podporovaných měn.

To také znamená, že můžete vložit a vybrat zpět do své banky, takže Coinbase je jedním z nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů, jak převést své mince zpět na fiat.

Před tímto krokem proces trval mnohem déle a zahrnoval mezinárodní bankovní převody a další poplatky spojené s konverzí kryptoměn. Pokud sídlíte ve Velké Británii, je to obrovské pozitivum pro použití Coinbase jako fiatu na rampě a off-rampě.

Bankovní účet Coinbase UK

Navštivte stránku nastavení účtu a kliknutím na “Propojit nový účet” zobrazíte novou možnost účtu banky.

Coinbase bundle (Coinbase recenze)

Dalším novým přírůstkem do platformy Coinbase je jejich “Coinbase Bundle”. Coinbase bundle je snadný způsob, jak koupit všech 5 kryptoměn, které v současné době nabízejí (BTC, ETH, LTC, BCH atd.).

Balíček Coinbase

Na vašem účtu uvidíte možnost nákupu balíčku Coinbase, jednoduše zadáte částku, kterou chcete koupit, a ta se automaticky rozdělí mezi mince následovně:

 • 75,2% Bitcoinů
 • 15,58% Etherea
 • 6,11% Bitcoin Cash 
 • 2,33% Litecoin
 • 0,78% Ethereum Classic
 

Toto je snadný způsob, jak získat expozici vůči mincím, které jsou aktuálně k dispozici na Coinbase.

Coinbase Staking

Služba úschovy také umožňuje držitelům aktiv „sázet“ své žetony a tým odhalil sázení Tezos (XTZ) pro své klienty a schopnost podílet se na sázení umožňuje institucím bezpečně se účastnit na základě Proof-of-Stake (PoS) projekty, které odměňují strany za to, že pomohly zabezpečit blockchainovou síť vložením jejich aktiv.

Aktiva klienta jsou držena v odděleném chladírenském úložišti a společnost Coinbase Custody provozuje své vlastní uzly a validátory a provozuje prvotřídní, institucionální zabezpečení a standardy infrastruktury. Kromě sázení společnost Coinbase Custody brzy představí podporu správy pro protokol Maker (MKR), přičemž hlasování Maker a Tezos se očekává ve druhém čtvrtletí roku 2019.

Klíčové vlastnosti:

 • Zabezpečení – Coinbase Custody používá 100% offline, oddělené úložiště pro všechny finanční prostředky klientů a zveřejňuje všechny požadavky na dluhopisy pro své účastníky.
 • Regulace – Coinbase Custody je fiduciární a kvalifikovaný depozitář a svým klientům nabízí stakingové služby jako nepovinnou fiduciární aktivitu.
 • Jednoduchost – klienti si mohou u všech aktiv ve službě Coinbase Custody užívat jednoduché funkce vkladu, výběru, hlášení a konsensu.

OTC obchodování (Coinbase recenze)

Coinbase Custody je také integrován do OTC oddělení Coinbase a vertikálně integrovaná služba úschovy poskytuje klientům přístup k okamžité a anonymní likviditě. Tým Custody dokončil svůj první OTC obchod přímo z chladírenského skladu v březnu a OTC přepážka je pouze pro agentury, přičemž všechny protistrany jsou povinny dodržovat robustní zásady KYC a AML.

Jelikož však společnost Coinbase působí jako prostředník, je zachována anonymita zúčastněných protistran, přičemž je zaručeno vypořádání.

Custody klienti mohou využít OTC desk k oceňování a potvrzování obchodů před přesunem finančních prostředků a týmy OTC a Custody klientských služeb spolupracují na zjednodušení celého procesu. Všichni klienti, kteří iniciují pozice, si mohou koupit OTC a vypořádat aktiva přímo do úschovy.

Klíčové vlastnosti:

 • Rychlé obchodování s offline fondy
 • OTC oddělení pouze pro agentury poskytuje anonymní přístup důvěryhodným protistranám
 • Týmy klientských služeb OTC a Custody poskytují bezproblémový proces od cenového rizika až po vypořádání obchodu

USDC Stablecoin

Coinbase také podporuje měnu USDC (USD Coin), token ERC-20 a „stablecoin“ s cenou vázanou na cenu amerického dolaru. Výsledkem je, že držitelé mince budou vždy schopni vykoupit 1 USD za 1,00 USD a chránit se před volatilitou držení digitálních aktiv, jako jsou bitcoiny a ethereum.

USDC je raženo Centrem, konsorciem, které společně drží 1,00 USD za každý USDC, přičemž prostředky jsou drženy na důsledně sledovaném a auditovaném bankovním účtu. Tyto stablecoiny jsou vydávány regulovanými a licencovanými finančními institucemi, které udržují plné rezervy ekvivalentní nekryté měny, a tito emitenti jsou povinni pravidelně hlásit své rezervy v USD, přičemž Grant Thornton LLP o těchto podílech vydává měsíční zprávy.

Výsledkem je, že USDC je plně transparentní a projekt funguje v souladu s americkými zákony o převodu peněz a open source technologický projekt CENTER získal finanční příspěvky od společností Circle a Coinbase v raném stádiu, což mu pomohlo rozvíjet se a zůstává odpovědné za správu měny a propojení jejího rostoucí skupina uživatelů a síť různých zúčastněných stran.

Kromě podpory Coinbase a Coinbase Pro je USDC obchodovatelný také na předních burzách, jako jsou Binance, Bitfinex, Kucoin, OKEx a Poloniex. Token ERC-20 se také integruje s řadou peněženek a lze jej použít na decentralizovaných platformách, jako jsou Bitpay, BlockFi, Dharma, Nexo, Melonport a Loom.

Coinbase-USDC-II USDC Stablecoin

Jak získat zadarmo kryptoměny s Coinbase

V rámci svého poslání vytvořit otevřený finanční systém a zpřístupnit technologii blockchainu provozuje burza vzdělávací portál Coinbase Earn, který umožňuje uživatelům vydělávat kryptoměny a současně se o nich dozvědět.

Cílem Coinbase Earn je motivovat uživatele k hlubšímu porozumění digitálním aktivům a jejich základním technologiím, a to díky snadno použitelnému a snadno dostupnému vzdělávacímu obsahu.

Coinbase Earn vydělávat učením se o kryptoměnách

Ověření uživatelé dokážou vydělat kryptoměnu splněním řady vzdělávacích úkolů, jako je sledování videí a vyplňování kvízů, a iniciativa je otevřená oprávněným jednotlivcům z celého světa.

Kromě sledování výukových programů a zodpovězení kvízových otázek jsou uživatelé odměněni také za sdílení svých jedinečných odkazů na doporučení a za pozvání dalších vhodných přátel k dokončení lekcí.

Jak funguje Coinbase Earn kryptoměny směnárna

V současné době je možné absolvovat kurzy digitálních měn, jako jsou Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC), Basic Attention Token (BAT) a 0x (ZRX), u nichž se v budoucnu očekává přidání dalších měn.

Aplikace Coinbase Wallet (krypto peněženka)

Peněženka Coinbase Wallet je uživatelsky řízená nevazební peněženka s digitální měnou a prohlížeč decentralizované aplikace (dApp). Zde jsou soukromé klíče (které představují vlastnictví digitálního majetku) uloženy přímo ve vašem zařízení a nejsou drženy centrálně na burze. Díky tomu mají uživatelé kontrolu nad svými prostředky a není nutné mít účet Coinbase Consumer, abyste mohli peněženku používat. Video návod jak nastavit peněženku Coinbase Wallet najdete zde.

Peněženka je k dispozici uživatelům iOS i Android a aplikaci lze stáhnout z obchodů s aplikacemi Apple Store a Google Play. Po stažení mohou uživatelé propojit své účty Coinbase.com s aplikací Peněženka Coinbase a po dokončení mohou snadno přenášet kryptoměny do aplikace peněženky kdykoli pomocí několika kliknutí.

Coinbase peněženka na kryptoměny návod registrace jak na to

Peněženka obsahuje podporu více mincí a umožňuje uživatelům spravovat populární kryptoměny, jako jsou bitcoiny (BTC), ethereum (ETH), litecoiny (LTC) a všechny tokeny ERC-20 včetně stabilní měny USDC. Peněženka navíc umožňuje uložení digitálních sběratelských předmětů a pojme všechny sběratelské předměty ERC-721 a jedinečné digitální postavy a výtvory.

Peněženka Coinbase se také integruje s řadou dApps a umožňuje uživatelům zapojit se do online her a trhů, stejně jako do projektů decentralizovaného financování (DeFi), jako je Augur, a obchodovat na decentralizovaných burzách a předávačích jako Kyber Network, Paradex a Radar Relé.

Peněženka je zabezpečena, protože klíče uživatelů jsou chráněny technologií Secure Enclave a biometrickou autentizací a každý uživatel je ve výhradním vlastnictví (a má výhradní znalosti a přístup k) svým soukromým klíčům.

Jak používat Coinbase Wallet aplikaci

 • Stáhněte si aplikaci pro iOS nebo Android
 • Připojte svůj účet Coinbase.com kliknutím na „Připojit nyní“ v oznámení nebo výběrem „Připojit k Coinbase“ z nabídky Nastavení.
 

Jakmile je váš účet propojen, můžete kdykoli převést prostředky z nabídky Nastavení a kdykoli je to nutné, můžete také pomocí nabídky Nastavení svůj účet odpojit.

Jak používat Coinbase peněženku na kryptoměny

Coinbase karta na kryptoměny (Coinbase recenze)

Nedávno ohlášená karta Coinbase umožňuje zákazníkům Coinbase se sídlem ve Velké Británii snadno utratit kryptoměny v obchodech i online. Kartu lze použít na libovolném místě integrovaném do sítě Visa a zákazníci mohou kartu používat na milionech míst po celém světě, provádět platby bezkontaktní technologií Chip a PIN a vybírat hotovost z podporovaných bankomatů.

Coinbase karta kryptoměny jak platit kryptoměnami

Debetní karta Visa je propojena se zůstatky kryptoměn zákazníků na Coinbase, což jim umožňuje přímý přístup k utrácení různých kryptoměn, a při použití karty Coinbase okamžitě převede kryptoměnu na fiatovou měnu, aktuálně GBP, která se poté použije k dokončení nákup.

Coinbase Card je první debetní karta, která přímo navazuje na přední burzu kryptoměn ve Velké Británii a EU, a karta je v současné době k dispozici ve Velké Británii, přičemž podpora pro další evropské země bude plánována v nadcházejících měsících. Podívejte se na další Bitcoin debetní karty.

Poplatky a limity výdajů (Coinbase recenze)

Minimální vklad 250 Kč
Minimální obchod 50 Kč
Další poplatky kolem 3,8%
Poplatek za transakci domácího nákupu zdarma
Poplatek za transakci v rámci EEA 0,20% z hodnoty "POS" transakce
Poplatek za mezinárodní nákupní transakci 3,00% z hodnoty transakce POS (za transakci)
Poplatky za likvidaci kryptoměny 2,49% transakce

V současné době musí uživatelé karty Coinbase dodržovat denní limit výdajů, kromě měsíčního limitu nákupu a ročního limitu nákupu. K dispozici je také denní limit výběru z bankomatu a zákazníci mohou kontaktovat cardsupport@coinbase.com, aby mohli změnit své denní limity výdajů. Úplný seznam poplatků a limitů je obsažen ve Smlouvě o držiteli karty, kterou najdete v nastavení aplikace Coinbase Card.

Aplikace Coinbase Card umožňuje zákazníkům přístup k jejich účtům na cestách a výběr ze svých krypto peněženek, které použijí k financování svých výdajů na karty. Aplikace také poskytuje okamžité příjmy, souhrny transakcí a kategorie výdajů s dostupnými verzemi i0S i Android a aplikaci lze stáhnout v obchodech s aplikacemi Apple Store a Google Play.

Aby oslavili spuštění své krypto debetní karty, Coinbase se vzdává poplatku za vydání karty pro prvních 1 000 lidí, kteří se zaregistrují, aby se připojili k čekací listině. Zákazníci si mohou stáhnout aplikaci pro iOS a Android a propojit svůj účet Coinbase. Po propojení budou všechny krypto zůstatky držené na Coinbase okamžitě k dispozici k útratě prostřednictvím virtuální karty s kartou Coinbase, která bude později zaslána poštou.

Zabezpečení (Coinbase recenze)

Coinbase nadále bere ochranu údajů o zákaznících vážně a k zabezpečení citlivých informací využívá řadu bezpečnostních protokolů. Například hesla a tokeny OAuth jsou uloženy pomocí šifrování AES-256 na jejich serverech a veškerý provoz probíhá přes SSL, aby se zabránilo třetím stranám v monitorování připojení.

Kromě toho jsou všechny osobní údaje uchovávány společností Coinbase a jejími partnery bezpečně a v souladu se všemi příslušnými zákony, včetně zákona o ochraně osobních údajů z roku 2018 a obecného nařízení o ochraně údajů, další podrobnosti naleznete v zásadách ochrany osobních údajů společnosti Coinbase.

Karta Coinbase je navíc plně regulovaná a vydává ji společnost Paysafe Financial Services Limited, která je zase autorizována úřadem Financial Conduct Authority (FCA) podle nařízení o elektronických penězích z roku 2011 (FRN: 900015) pro vydávání elektronických peněz a platebních nástrojů .

Karty v současné době po objednání s kartou během týdne v odpoledních hodinách dorazí od 5 do 7 pracovních dnů. Karty objednané po této době budou obvykle odeslány následující pracovní den.

Coinbase směnárna na kryptoměny zabezpečení

Rozšíření dostupnosti Coinbase

Burza také nedávno oznámila další vývoj týkající se jejích plánů expanze se zákazníky v Latinské Americe a Asii, kteří mají lepší přístup ke službě Coinbase. Do sítě Coinbase bylo integrováno přibližně 11 nových zemí v obou regionech a uživatelé v téměř 53 zemích na čtyřech kontinentech jsou nyní schopni nakupovat, ukládat, obchodovat, odesílat a přijímat kryptoměny na Coinbase.com a Coinbase Pro. Zákazníci v asijských centrech, jako je Hongkong, Indie, Indonésie, Jižní Korea a Filipíny; stejně jako obyvatelé latinskoamerických zemí, včetně Argentiny, Chile, Kolumbie, Mexika a Peru, byli kromě Nového Zélandu Oceánie všichni vítáni.

Závěr Coinbase recenze - nejlepší krypto směnárna?

Ačkoli to není dokonalé, Coinbase nabízí zákazníkům (a zejména nováčkům v kryptoměně) praktickou a snadno použitelnou službu pro nákup a prodej kryptoměny. Stejně jako u jakékoli online burzy, navzdory výše uvedeným úrovním zabezpečení, bude vždy doporučeno, aby veškerá kryptoměna zakoupená prostřednictvím Coinbase byla převedena do osobních peněženek, což vám umožní plný přístup k soukromému klíči vaší kryptoměny. Celkově je to dobrý úvod do světa kryptoměny a umožňuje uživatelům ponořit se do světa kryptoměny, aniž by měli pocit, že je to nový podivný svět.

Aktualizovali jsme tuto recenzi v roce 2020, abychom pokryli všechny nové možnosti a funkce, které Coinbase zavádí. Pokračují v postupu od síly k síle a zůstávají nejbezpečnějším a nejjednodušším způsobem, jak se nováčci zapojit do kryptoměny. Právem si vydobyli pozici lídra v oboru.

Coinbase je obecně považována za jednu z nejspolehlivějších a nejzásadnějších online kryptosměnáren. Z dlouhodobého hlediska si vybudoval pověst bezpečné a spolehlivé. Kromě toho společnost Coinbase velmi vyhovuje všem příslušným oficiálním předpisům týkajícím se obchodování s kryptoměnami.

Možná jste slyšeli, že kryptoměna může být docela volatilní, takže nikdy přesně nevíte, kolik bude bitcoin v daný den stát. Mezitím je struktura poplatků společnosti Coinbase v souladu se zbytkem odvětví.

Záleží. Ve většině případů tím, že použijete tuto konkrétní platformu pro výměnu kryptoměn, neuděláte chybu. Nemusí to však vyhovovat všem - pokud jste odborný obchodník, který si cení svého soukromí a anonymity, pak Coinbase nemusí být pro vás. Pokud však právě začínáte, pak určitě - je to určitě jedna z lepších možností.

Coinbase se používá velmi snadno - proto se často považuje za jedno z lepších míst pro zahájení obchodování s krypto. Platforma je také velmi bezpečná, protože drtivou většinu svých aktiv uchovává v offline úložišti (jinými slovy v některých studených peněženkách). A konečně, Coinbase také umožňuje výměny fiat měn.

Ne. Zatímco Coinbase je k dispozici v mnoha různých zemích (a ve většině USA), stále existuje mnoho oblastí, ve kterých platforma nefunguje. Pokud byste chtěli začít používat Coinbase, měli byste se vždy nejprve podívat do seznamů zemí, ve kterých daná platforma funguje.

Ne, není. Ve skutečnosti je to často považováno za jeden z hlavních problémů tohoto konkrétního serveru pro výměnu kryptoměn. To v podstatě znamená, že budete mít všechny své informace nahlášeny příslušným vládním institucím - ty, které se týkají daní, jsou pravděpodobně nejpozoruhodnější. I když je součástí bezpečnostních pravidel Coinbase, pro mnohé je stále obrovskou překážkou.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Coinbase recenze – podvod nebo bezpečná krypto směnárna? [2021]
Recenze od Akcieprůvodce
Coinbase je dle našeho názoru momentálně nejlepší krypto směnárna. Coinbase je jednoduchá a snadno použitelná kryptoměnová směnárna s intuitivním prostředím. V poslední době se zdá, že Coinbase se zaměřuje na rychlý růst na úkor kvality zákaznické podpory, takže můžete na internetu najít nějaké negativní reakce. Až si ovšem koupíte kryptoměny, určitě si je přesuňte na svojí hardware peněženku .
Jednoduchost používání
10
Důvěryhodnost a reputace
10
Poplatky
9
Zákaznická podpora
8
Platební metody
10
Uživatelské hodnocení1 hodnocení
9.8
Výhody
Široká škála možností altcoinů - Coinbase nabízí více než 25 kryptoměn pro investice, obchodování a také sázení.
Extrémně jednoduché uživatelské rozhraní - Coinbase je možná jedna z nejjednodušších cest na investování do kryptoměn během několika minut.
Vysoká likvidita - Coinbase se trvale řadí mezi vysoce likvidní burzy. To chrání investora před vážným poklesem cen na již tak nestabilním trhu.
Vzdělávací program, který platí uživatelům kryptoměnu, aby se dozvěděli více o tom, jak kryptoměna funguje.
Nevýhody
Vysoké poplatky, když nepoužíváte Coinbase Pro - zdarma k přechodu na a s nižšími poplatky - který má více funkcí, které by mohly být pro nové obchodníky s kryptoměnami velice užitečné.
Uživatelé nemají své vlastní klíče do Coinbase peněženky - to je sice běžné pro centralizované burzy, ale Coinbase má kontrolu nad vaší peněženkou. Můžete se tomu ovšem vyhnout použitím své hardware peněženky
Malý výběr altcoinů pro obchodníky - Coinbase má dobrou škálu alternativ altcoinů, do kterých by se noví investoři mohli pustit, ale zájemci o vážné obchodování s altcoiny zde nenajdou velký výběr.
9.4
Hodnocení
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Jednoduchost používání
Důvěryhodnost a reputace
Poplatky
Zákaznická podpora
Platební metody
Celkové hodnocení

 • Obsah článku

 • Přihlásit se k odběru novinek o investování