Průvodce » Recenze » Coinbase Pro recenze – kompletní průvodce pro začátečníky [2021]

Coinbase Pro recenze – kompletní průvodce pro začátečníky [2021]

Uživatelské hodnocení1 hodnocení
9.8
9
Hodnocení

Coinbase Pro recenze Coinbase Pro má dlouhou historii vedoucí ve světě kryptoměnových burz, i když se donedávna jmenoval GDAX. Jak naznačuje současný název, Coinbase Professional je verze Coinbase plná funkcí, které ocení pokročilí obchodníci, včetně podrobnějších tabulek a grafů a možností obchodování.

Coinbase Professional se pyšní tím, že je nejdůvěryhodnější platformou určenou k obchodování s kryptoměnou, protože je podporována velkou a dobře zavedenou společností, jejíž pojištění poskytuje FDIC pojištění professional svou peněženku Coinbase USD až do výše 250 000 USD a je také registrována u společnosti FinCEN as podnikání v oblasti peněžních služeb.Vzhledem k tomu, že Coinbase Pro je součástí Coinbase určeného pro profesionální obchodníky, je tato pokročilejší platforma stejně renomovaná jako běžná burza Coinbase.

Coinbase byla založena v červnu 2012 jako peněženka s digitální měnou a také jako platforma pro spotřebitele a obchodníky k provádění transakcí pomocí tehdy nových digitálních měn, jako jsou Bitcoin, Litecoin, a Ethereum. Coinbase sídlí v San Francisku v Kalifornii a má více než 20 milionů uživatelů s obchodovanými částkami přes 150 miliard dolarů.

Obsah recenze

Kde a jak investovat do kryptoměn (Coinbase návod)

V úvodu si řekneme něco o kryptoměnách, proč i dnes může být ještě atraktivní do nich investovat a co jsou kryptoměnové směnárny jako Coinbase nebo krypto burzy například Binance. Ukážeme si kompletní návod jak investovat do kryptoměn na Coinbase a také důvody, kdy může být vhodné uložit své kryptoměny do hardware peněženky jako například Trezor. Vydržte až do konce videa, řekneme si jak ušetřit na poplatcích směnou kryptoměn na krypto burze Coinbase PRO, nastavit pravidelné platby na Coinbase, získat zadarmo kryptoměny pomocí programu Coinbase Earn a posílání SEPA plateb přes Revolut aplikaci. Pokud se jedná o větší množství kryptoměn nebo je chcete držet delší dobu, nejbezpečnější je použít offline hardware peněženku jako například Trezor.

Na koho je zaměřen Coinbase Pro?

Dle této Coinbase Pro recenze Coinbase Pro je navržen tak, aby oslovil pokročilejší obchodníky, kteří chtějí vědět víc než jen základy fluktuací trhu souvisejících s páry kryptoměn. K dispozici jsou objednávkové knihy v reálném čase, obchodní historie a nástroje pro tvorbu grafů. Zároveň je rozhraní na Coinbase Professional vysoce intuitivní, což obchodníkům umožňuje začít platformu hned používat.

Kdo může používat Coinbase Pro?

Coinbase Pro je určen professional jednotlivé obchodníky, nikoli professional instituce. Pokud se nacházíte v jedné z geografických oblastí podporovaných Coinbase Pro, můžete si snadno zaregistrovat účet. Svůj stávající účet Coinbase můžete také rychle upgradovat na Coinbase Professional. Ti v Kanadě, Singapuru a Austrálii mohou používat Coinbase Professional pro přístup ke kryptoměnám bez přístupu k fiat.

Ti ve Velké Británii, Evropě a United states of america také podporují fiat měny. Jedinou výjimkou jsou ty, kteří ve Wyomingu a na Havaji nemohou používat Coinbase Professional, protože tam platforma ještě nemá licenci.

Mezi podporované evropské země patří Švédsko, Švýcarsko, Slovinsko, Španělsko, Slovensko, San Marino, Polsko, Portugalsko, Norsko, Nizozemsko, Malta, Monako, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Irsko, Itálie, Maďarsko, Řecko, Finsko, Francie, Dánsko, Kypr , Česká republika, Chorvatsko, Belgie, Bulharsko a Rakousko.

Kompletni navod Coinbase Pro burza kryptomeny recenze poplatky krypto

Protože Coinbase Pro není určen pro institucionální klienty pro tyto skupiny existuje samostatná platforma. Coinbase Prime je speciálně navržen professional použití institucionálními klienty, ale má stejný přístup ke všem produktům Coinbase a diverzifikované likviditní rezervě.

Tato platforma také přichází se specializovaným týmem s odborníky na institucionální pokrytí v New Yorku. Další možností je Coinbase Custody, která poskytuje institucím digitální úschovu aktiv, včetně přísných finančních kontrol a bezpečného úložiště.

Jaké kryptoměny podporuje Coinbase Pro?

Součástí této Coinbase Pro recenze je samozřejmě také nabídka kryptoměn k obchodování. Dostupnost různých obchodních párů zcela závisí na místních předpisech v dané zemi. I když si uživatelé Coinbase Pro mohou prohlédnout knihu objednávek a další informace týkající se jakéhokoli obchodního páru, mohou obchodovat pouze s páry, které splňují místní regulační orgány v jejich oblasti. V Kanadě, Austrálii a Singapuru jsou dostupné obchodní páry ETH / BTC, LTC / BTC a BCH / BTC.

Ti ve Velké Británii mohou obchodovat BTC / GBP, BTC / EUR, ETH / BTC, ETH / EUR, LTC / BTC, LTC / EUR, BCH / BTC nebo BCH / EUR. Ti v Evropě mají přístup k identickým obchodním párům, kromě podpory BTC / GBP. Obchodníci ve Spojených státech mohou používat Coinbase Professional k obchodování BTC / USD, ETH / BTC, ETH / USD, LTC / BTC, LTC / USD, BCH / BTC a BCH / USD.

Ověření účtu Coinbase Pro

Chcete-li používat Coinbase Pro, budete muset ověřit svůj účet, což se provádí dříve, než začnete obchodovat nebo dokonce vkládat prostředky. Chcete-li dokončit proces ověření a používat platformu, musíte nahrát oficiální dokument. Zákazníci ze Spojených států musí nahrát státní ID nebo řidičský průkaz. Musíte také poskytnout Coinbase Pro svou adresu bydliště a poslední čtyři číslice svého čísla sociálního zabezpečení. Obyvatelé Spojeného království musí nahrát vládní doklad totožnosti, cestovní pas nebo řidičský průkaz a odpovědět na otázky týkající se ověření založené na národních databázích totožnosti. Uživatelé z jiných zemí musí nahrát dva identifikační doklady, jako jsou pasy, národní průkazy totožnosti a řidičské průkazy.

Jak obchodovat na Coinbase Professional

V levém horním rohu obchodní stránky je rozbalovací nabídka, kde vyberete pár kryptoměn, který chcete zobrazit nebo obchodovat. Můžete zobrazit všechny páry nebo zúžit možnosti podle trhů. Jsou rozděleny na trhy podle BTC, USD, EUR a GBP.

Obchodní páry

Přímo napravo od toho v horní střední části stránky uvidíte aktuální informace o vybrané dvojici. To zahrnuje cenu posledního obchodu, procentuální změnu za 24 hodin a 24hodinový objem obchodu.

Levý postranní panel na stránce Trade má možnost přihlásit se nebo se zaregistrovat nahoře (pokud ještě nejste přihlášeni), přímo pod tímto formulářem objednávky a nákupu. Napravo od tohoto sloupce najdete knihu objednávek s možností zobrazit místo toho historii obchodu. Kniha objednávek obsahuje sloupce professional velikost trhu, cenu a „Moje velikost“ a seznamy prodejních objednávek nahoře a nákupních objednávek níže. Historie obchodu je uvedena v chronologickém pořadí, přičemž každý obchod je barevně označen, aby označil nákup nebo prodej. K dispozici jsou sloupce professional velikost obchodu, cenu a čas až do druhé.

Koupit prodat

Na pravé straně obrazovky, která zabírá něco přes polovinu šířky stránky, najdete cenový graf. Vpravo můžete zvolit, pokud chcete, hloubkový graf. Jako hloubkový graf můžete vidět hloubky nákupu a prodeje v řádkových grafech se střední tržní cenou uvedenou uprostřed. Umístěním kurzoru nad libovolný bod získáte konkrétní cenu, částku, kterou můžete v daném bodě koupit / prodat, a celkovou částku v původní měně.

Cenové grafy

Pokud vyberete cenový graf, v jeho pravém horním rohu uvidíte hodnoty otevřeného, vysokého, nízkého, zavřeného a objemu professional libovolný bod, na který umístíte ukazatel myši. Když umístíte ukazatel myši nad bod, uvidíte také konkrétní čas na vodorovné ose a konkrétní cenu na svislé ose. Výchozí typ grafu je svíčkový graf, i když ho můžete změnit na spojnicový.

Svíčkový graf je barevně odlišen zelenou a červenou / oranžovou professional nákup a prodej. Přímo nad grafem na jeho pravé straně je možnost změnit typ grafu i intervaly.

Výchozí hodnota je pět minut, ale další možnosti zahrnují jednu minutu, 15 minut, jednu hodinu, šest hodin a jeden den. Zde také můžete přidat překrytí, buď EMA12 nebo EMA26.

Jak zadáte objednávku u Coinbase Pro?

Aby nebyla tato Coinbase Pro recenze jen o našich zkušenostech, ukážeme vám jak zadáte objednávku na Coinbase Pro. Když zadáte objednávku u Coinbase Pro, máte přímý přístup k likviditě Coinbase Markets. Objednávky z Coinbase Professional se přímo zadávají na tento trh, stejně jako u GDAX.

Zadání objednávky je velmi přímočarý proces. Začněte tím, že přejdete na stránku Trade kliknutím na „Zobrazit Exchange“ na horním hlavním navigačním panelu. Na levé straně obrazovky uvidíte možnost přihlásit se nebo vytvořit účet. Začněte přihlášením. Přejděte do rozbalovací nabídky přímo nad místem, kde jste se přihlásili, a vyberte pár kryptoměny, se kterým chcete obchodovat.

Poté také na levé straně obrazovky, ale o něco níže, přejděte k objednávkovému formuláři. K dispozici jsou karty „Koupit“ a „Prodat“, které jsou barevně odlišeny zeleně a červeně / oranžově. V závislosti na požadovaném typu objednávky klikněte na příslušnou kartu. Bezprostředně pod těmito kartami uvidíte tři karty professional vybraný typ objednávky: Sector, Limit nebo End. Každý vás vyzve k vyplnění částky, kterou chcete koupit nebo prodat.

Objednat

V závislosti na typu objednávky získáte také další pole k vyplnění. U Limitních objednávek také zadáte limitní cenu a vyberete z provedení „Pouze příspěvek“ nebo „Povolit příjemce“ s pokročilou politikou platnosti , který je nastaven jako výchozí na Very good Til Canceled. Můžete to změnit na Dobrou dobu, Okamžitě nebo Zrušit nebo Vyplnit nebo Zabít. U stop příkazů vyberete částku, cease cenu a limitní cenu.

Bez ohledu na vámi vybraný typ objednávky je uveden poplatek, který zaplatíte a celková částka v cílové kryptoměně, a automaticky se aktualizuje přímo nad tlačítkem „Zadat objednávku nákupu / prodeje“. Jakmile jste se zadanými informacemi spokojeni, klikněte na toto tlačítko.

Otevřené objednávky můžete kdykoli zobrazit přímo pod cenovými grafy uprostřed stejné stránky.

Vklady a výběry na Coinbase Pro

Další sekcí této Coinbase Pro recenze jsou vklady a výběry. Chcete-li vložit digitální měnu na svůj účet Coinbase Pro, přejděte na „Aktiva“ a poté na „Vložit“. Vyberete si typ měny, kterou chcete vložit, a uvedete adresu, do které chcete mince poslat.

Vklad

Podobně snadný je výběr kryptoměny. Přejděte na „Aktiva“ a poté na „Výběr“. Vyberte typ měny a zadejte peněženku, do které chcete měnu odeslat.

Vkládání a výběr fiat měny se provádí také prostřednictvím stránky „Aktiva“ a možnosti „Vložit“ nebo „Výběr“. Pokud používáte USD, můžete provést převod ACH nebo bankovní převod z amerického bankovního účtu se stejnými možnostmi professional výběry. Vklady a výběry pomocí EUR lze provádět prostřednictvím SEPA převodů. Jedinou možností, jak mohou zákazníci ve Velké Británii financovat svůj účet Coinbase Professional, je také převod SEPA v EUR, mějte však na paměti, že vaše banka může účtovat poplatek za převod.

Vložte Fiat

Existuje také možnost okamžitého převodu prostředků mezi vaším účtem Coinbase Pro a Coinbase. To je zdarma a provádí se na stejné stránce „Aktiva“. Nezapomeňte vybrat příslušnou peněženku Coinbase nebo Coinbase Pro v části Cíl.

Coinbase Pro poplatky

V případě standartního nákupu nebo prodeji na Coinbase (směnárně) jakožto EU obchodníci 1,49% a při nákupu skrze kreditní kartu je poplatek 3,99%. Pokud převádíte peněžní prostředky přes SEPA bankovní převod, bude si Coinbase účtovat 0,15 EUR. Vklady a výběry v kryptoměnách jsou na Coinbase osvobozeny. Ovšem Coinbase Pro poplatky jsou velice nízké a proto je platforma tak oblíbená – poplatky na Coinbase Pro se pohybují mezi 0 až 0,25%, tedy rozdíl mezi Coinbase a Coinbase Pro je opravdu velký.

Coinbase Pro poplatky
Coinbase Pro poplatky

Coinbase Pro API

Součástí Coinbase Pro je přední API této platformy v oboru. Má zdroj WebSocket, který usnadňuje získávání údajů o trhu v reálném čase. Obchodní API zároveň pomáhá uživatelům vyvíjet programové a bezpečné obchodní roboty. Na Coinbase Pro je vyhrazená stránka pro API a související dokumentaci, ke které máte přístup ze spodní části jakékoli stránky na webu Coinbase Pro nebo z hlavní navigační nabídky v horní části stránky.

Je Coinbase Pro bezpečný?

Součástí Coinbase Pro recenze musí být i zabezpečení příslušné kryptoměnové burzy. Pro zvýšení bezpečnosti uživatelských prostředků pomocí Coinbase Pro nabízí platforma pojistnou ochranu. Všechna digitální aktiva uložená online jsou plně pojištěna. Coinbase udržuje 98 procent digitální měny zákazníků v chladírnách. Všechny zůstatky USD na účtech navíc kryjí pojištění FDIC s maximálním krytím 250 000 USD na zákazníka.

Je Coinbase bezpecny zabezpeceni krypto smenarna

Podrobněji o bezpečnostních opatřeních Coinbase pojdeme v našem článku – je Coinbase bezpečný?

Coinbase Pro recenze - nejlepší kryptoměnová burza?

Coinbase Pro je nový název populární burzy GDAX, verze špičkové burzy kryptoměn Coinbase, která je určena pro pokročilé obchodníky. Používání této platformy je intuitivní a nabízí všechny grafy a nástroje, které profesionální obchodníci chtějí. Poplatky jsou nízké a pro tvůrce trhu vůbec žádné.

Coinbase je pravděpodobně nejdůvěryhodnější burza, která je v současné době k dispozici se špičkovými bezpečnostními opatřeními, která zajišťují prostředky zákazníků, které jsou uloženy online, přičemž téměř všechny prostředky jsou uloženy v bezpečném chladírenském úložišti.

Používání Coinbase Pro je skvělý způsob, jak se vyhnout běžným poplatkům Coinbase, které mohou být při nákupu kreditní a debetní karty drahé. Pokud vám nevadí, že na své nákupy počkáte o něco déle, můžete svůj fiat propojit s Coinbase a poté nakupovat na Coinbase Pro.

Stejně jako u většiny burz s kryptoměnou může být zákaznická podpora pomalá – na tom se Coinbase v průběhu času snaží zlepšit. Abyste se vyhnuli jakýmkoli chybám, ujistěte se, že jste dvakrát zkontrolovali, že vkládáte správné kryptoměny na správnou adresu peněženky. U výběrů a vkladů doporučujeme nejprve odeslat malou zkušební částku, než provedete jakékoli velké transakce, abyste se ujistili, že je vše v pořádku.

Jako obchodní platforma je Coinbase Pro burza považována za bezpečné útočiště. Jedním z jejích nejlepších postupů, pokud jde o bezpečnostní opatření, je to, že 98 procent digitálních aktiv svých zákazníků je uzamčeno v chladírenských skladech, což zabraňuje ztrátě finančních prostředků krádeží, hackerstvím nebo jinými prostředky. Zbytek je soukromě pojištěný.

Největším rozdílem mezi Coinbase a Coinbase Pro je jejich uživatelské rozhraní. Coinbase nabízí čistý a jednoduchý způsob nákupu a prodeje kryptoměny s pouze několika možnostmi, jak zadávat objednávky. Coinbase Pro na druhé straně poskytuje uživatelům pokročilé možnosti mapování a obchodování a poskytuje vynikající kontrolu pokročilým obchodníkům

I když to nikdy není stoprocentně bezpečné pro vaše peníze na jakékoli online burze, Coinbase je jednou z nejbezpečnějších webových peněženek, které můžete použít. Coinbase uchovává téměř 99% svých aktiv v offline chladírenském úložišti, ke kterému nelze získat přístup - v chladírenském úložišti je nelze hacknout!

Jak jsme viděli v minulosti, burzy mohou být hacknuty. ... I když jsou vaše peníze s největší pravděpodobností v bezpečí na hlavních burzách, jako je Coinbase nebo Binance, nejsou plně „vaše“, dokud nezískáte „soukromé klíče“. „Abyste to mohli udělat, musíte to přesunout do krypto peněženky.

Coinbase Pro recenze – kompletní průvodce pro začátečníky [2021]
Recenze od Akcieprůvodce
Coinbase Pro je jednou z nejlepších platforem obchodování s kryptoměnami pro profesionální obchodníky, s ohledem na všechny průkopnické funkce, které podporuje. Je to vysoce zabezpečená platforma s mnoha ověřovacími postupy, které chrání uživatelské účty. Obchodní rozhraní je intuitivní s podrobnějšími obchodními grafy založenými na zdroji dat v reálném čase pro bezproblémový zážitek. Díky vysokému objemu a likviditě je díky nízkým transakčním poplatkům vynikající volbou pro obchodníky s velkým objemem. Ať už obchodujete na webu nebo používáte API, Coinbase Pro vám umožňuje bezpečně a bezproblémově obchodovat.
Jednoduchost používání
9
Důvěryhodnost a reputace
9
Poplatky
9
Zákaznická podpora
8
Platební metody
10
Uživatelské hodnocení1 hodnocení
9.8
Výhody
Díky vysoce intuitivnímu obchodnímu rozhraní poskytuje plynulejší obchodní zkušenost než většina burz
Skvělá volba pro profesionální obchodníky
Podporováno renomovanou společností a plně regulováno v USA
Zabezpečená platforma se soukromou a FDIC krytou pojistnou ochranou
Vysoká likvidita napříč jejich obchodními páry
Nevýhody
Výběr kryptoměn roste, ale nakonec stále zaostávají za ostatními špičkovými burzami
Zatím není k dispozici žádná mobilní aplikace, ale platforma vhodná pro mobilní zařízení
Zákazníci si historicky stěžovali na dlouhé čekací doby, než se dostali k týmu uživatelské podpory Coinbase
Poplatky za obchodování pro retailové investory jsou vyšší než u jiných významných burz
9
Hodnocení
Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 1 Průměrné hodnocení: 5]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře