Průvodce » Kryptoměny » Kryptoměnové burzy » Coinbase poplatky – jaká je výše poplatků na Coinbase? [2021]

Coinbase poplatky – jaká je výše poplatků na Coinbase? [2021]

Coinbase Pro poplatky - výše poplatků na Coinbase kryptoměnové burze

Jaké jsou Coinbase poplatky? Kryptoměnová směnárna Coinbase si účtuje různě vysoké poplatky a jejich výše záleží na typu nákupu stejně tak jako nakupované částce a zemi, v které se nacházíte. Pokud použijete kreditní kartu k nákupu, je poplatek ještě o něco vyšší. Na fotce níže je vidět, že za nákup kryptoměny Bitcoin byl poplatek za nákup BTC ve výši 1000 EUR cca 38 EUR, to tedy vychází na poplatek cca 3,8% z částky transakce.

Coinbase poplatky
Coinbase poplatky

Pokud byste chtěli vědět více o  Coinbase, můžete se podívat na naši Coinbase Pro recenzi nebo Coinbase recenzikde rozebíráme v detailu krypto směnárnu a jak můžete koupit kryptoměny.

Coinbase Pro poplatky

Tabulka poplatků níže je přímo z oficiálních stránek kryptoměnové směnárny CoinbaseCoinbase účtuje rozpětí asi poloviny jednoho procenta (0,50%) za nákupy kryptoměny a prodeje kryptoměny. Skutečné rozpětí však může být vyšší nebo nižší kvůli fluktuacím trhu s cenou kryptoměny na Coinbase Pro mezi časem, kdy cenu citujeme, a okamžikem, kdy je pokyn proveden. Pro více informací o poplatcích můžete podívat také na oficiální stránce Coinbase Pro

Coinbase poplatky v EU a ČR výše
Coinbase poplatky v EU a ČR výše
Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.