Průvodce » Kryptoměny » Krypto peněženky » Jak používat peněženku Coinbase – kompletní průvodce – je to bezpečné?

Jak používat peněženku Coinbase – kompletní průvodce – je to bezpečné?

Coinbase peněženka na kryptoměny návod registrace jak na to

Coinbase peněženka (Coinbase Wallet) jako Toshi a roste s pomocí týmu Coinbase. Coinbase Trade a Coinbase Wallet jsou vlastněny stejnou společností, ale abyste mohli používat Coinbase Trade, nemusíte mít účet na krypto směnárně Coinbase nebo krypto burze Coinbase Pro.

Jedním z největších prodejních míst pro Coinbase Wallet je jeho cena. Neexistují žádné náklady na jeho použití a lze ji stáhnout na iOS i Android. Nevýhodou je, že počet tokenů, které podporuje, je v současné době nízký.

Pokud hledáte peněženku, která se bez problémů integruje s vaším mobilním zařízením, mohla by Coinbase Wallet za pozornost. Tým společnosti Coinbase plánuje přidávat do peněženky další tokeny, jak čas plyne, a jeho instalace a použití je velmi snadné.

Obsah recenze

Jak nastavím svoji peněženku Coinbase?

Dobrou zprávou je, že peněženka Coinbase se snadno stahuje a používá.

Neexistují žádná omezení ohledně toho, kdo může peněženku používat, a může si ji stáhnout kdokoli a kdekoli na světě. To je skvělá funkce pro uživatele kryptoměn, kteří mohou mít potíže s absolvováním šeku KYC nebo žijí v zemi, která není podporována hlavními burzami.

Začněte tím, že si jej stáhnete pro jakékoli mobilní zařízení, se kterým hodláte peněženku Coinbase používat. Stačí vyhledat „Coinbase Wallet“ v jakémkoli obchodě s aplikacemi, který používáte, nebo Google.

Po stažení budete muset vytvořit nový účet. Klikněte na tlačítko „Vytvořit nový účet“ na obrazovce a poté vymyslete jedinečné uživatelské jméno. Pro používání peněženky neexistují žádné požadavky KYC, ale budete si muset vytvořit uživatelské jméno, které se ještě nepoužívá.

Odtud budete muset kliknout na tlačítko „Vytvořit novou peněženku“.

Budete požádáni o přijetí podmínek služby. Zaškrtněte políčka, která potřebujete, a poté zadejte své uživatelské jméno, aby mohli ostatní uživatelé přenášet tokeny na váš účet.

Jakmile to provedete, budete muset chránit svůj účet mezi Touch ID nebo Passcode. Pokud má vaše zařízení snímač otisků prstů, můžete použít Contact ID. V opačném případě budete muset vytvořit šestimístný přístupový kód, který chrání váš účet před neoprávněným přístupem.

Poté dostanete tajnou přístupovou frázi pro obnovení, která vám umožní přístup do vaší peněženky v případě ztráty nebo odcizení hardwaru. Bylo by velmi dobré si to okamžitě zapsat, ale můžete se rozhodnout tento krok „přeskočit“ a udělat to později.

Důrazně doporučujeme, abyste si 12slovnou frázi pro obnovení poznamenali, než je přetáhnete do správného pořadí na obrazovce a dokončíte registraci. Měli byste být připraveni používat svou peněženku Coinbase!

Nastavení peněženky

Jak používat peněženku Coinbase?

Odesílání a přijímání žetonů je velmi snadné. Je navržen tak, aby jej mohl používat téměř kdokoli, takže se nemusíte bát, pokud pracujete s transakcemi kryptoměny poprvé.

Jak poslat kryptoměny z peněženky Coinbase

Peněženka Coinbase zatím může posílat BTC, BCH, ETH, Etcetera, LTC a všechny vaše tokeny ERC-20 za účelem výměny peněženek, dalších uživatelů peněženky Coinbase nebo hardwarových peněženek.

Postup:

  • Otevřete aplikaci peněženky Coinbase, přihlaste se a poté ověřte účet
  • Přejděte na kartu Tokeny a vyberte druh tokenu, který chcete odeslat.
  • Stiskněte tlačítko Odeslat.
  • Budete muset zadat množství žetonů, které chcete poslat.
  • Zadejte přijímací adresu peněženky, do které posíláte tokeny, nebo naskenujte QR kód. Pak stačí kliknout na „Pokračovat“ a vše je nastaveno.

Jak obdržet kryptoměny do peněženky Coinbase

Proces přijímání tokenů pomocí peněženky Coinbase je velmi podobný jejich odesílání.

Postup:

  • Postupujte podle výše uvedených kroků, dokud nepřijdete ke kroku Odeslat nebo Přijmout.
  • Místo toho klikněte na „Odeslat“, jednoduše klikněte na „Přijmout“.
  • Zadejte adresu peněženky nebo QR kód, který generuje automaticky odesílateli, a vše je nastaveno.
 

Peněženka Coinbase má pro každou peněženku 10 různých adres a ve výchozím nastavení je vždy vybrána první adresa. Pokud chcete použít jinou adresu, přejděte do nabídky Nastavení> Upřesnit> Aktivní peněženka a vyberte jinou adresu.

Je Coinbase peněženka bezpečná?

Coinbase Wallet je samostatná peněženka, která ukládá soukromé klíče do zařízení, ve kterém je nainstalována, což znamená, že je stejně bezpečná jako zařízení. Peněženka používá technologii Secure Ingredient k uzamčení soukromých klíčů ve vašem smartphonu, což je nejmodernější bezpečnostní technologie.

Díky použití otisku prstu k ochraně soukromých klíčů ve smartphonu je hack peněženky téměř nemožný.

Je téměř nepředstavitelné, že by hacker mohl vytvořit duplicitní otisk prstu nebo jinak oklamat zařízení, aby je pustil do vaší peněženky Coinbase. Můžete také nastavit časový limit automatického zámku pro peněženku od jedné minuty do jedné hodiny.

Tím, že je bolestně pomalé vyzkoušet několik porušení, uděláte z vaší peněženky velmi frustrující cíl pro hackery.

Nezapomeňte zkopírovat přístupovou frázi pro obnovení, kterou jste dostali při konfiguraci účtu, protože to je jediný způsob, jak získat přístup do své peněženky, pokud dojde k potížím se zařízením.

Stojí Coinbase peněženka za to?

Coinbase peněženka nabízí úhledné rozhraní a skvělé zabezpečení pro majitele kryptoměn, kteří nechtějí investovat do vyhrazené hardwarové peněženky, jako je Ledger Nano S.

Peněženka vám také umožňuje ukládat digitální sběratelské předměty v jedné aplikaci s plnou podporou pro aktiva ERC 721.

Aktiva

Peněženka je k dispozici komukoli a používání Coinbase Wallet v zásadě nijak nebrání, s výjimkou nutnosti vlastnit semi-moderní smartphone. Pokud to máte, je to životaschopná volba pro investory a spořitele kryptoměny.

Coinbase peněženka recenze: hodně funkcí za málo

Stejně jako mnoho věcí ve světě kryptoměny, technologie peněženek za poslední dva roky hodně vzrostla. Coinbase Wallet je rozvinutá peněženka, která je nabízena světové veřejnosti za nulové náklady, což je působivé.

Kromě zabezpečení kryptoměn na vašem mobilním zařízení s vysoce kvalitním zabezpečením je také velmi snadné odesílat a přijímat podporované tokeny téměř kamkoli chcete. Pokud hledáte způsob, jak uložit své krypto úspory, Coinbase Wallet je dobrá volba, která vás nebude nic stát.

Jako jedna z nejpopulárnějších burz na světě je Coinbase v dobré pozici, aby ji v průběhu času dále rozvíjela. Pravděpodobně bude dostávat pravidelné aktualizace a během příštího roku budou přidány další populární tokeny.

Celková peněženka Coinbase je skvělý produkt, který se pravděpodobně zlepší, protože bude podporováno více žetonů a mincí. Je snadno stejně bezpečný jako kterákoli jiná softwarová peněženka a je také velmi snadno použitelný.

Krátce po investování do vyhrazené hardwarové peněženky je to skvělá volba proukládání menšího množství kryptoměny – pro větší částky bychom vždy doporučili fyzickou hardware peněženku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování