Co je reverzní ICO?

Ačkoli jsou vysoce účtovány kvůli problémům souvisejícím s podvody a podvody, počáteční nabídky mincí (ICO) patří mezi nejoblíbenější a nejdůležitější části boomu kryptoměny. Obecně společnost zahájí ICO, když se chystá zahájit. Tím, že prodává tokeny investorům, kteří mají zájem, podobným způsobem jako počáteční veřejná nabídka, společnost generuje crowdsourcingové financování, které jí umožňuje dokončit proces spuštění a pokusit se proniknout na širší trh. Mnoho společností souvisejících s blockchainem zahájilo prostřednictvím ICO, některé s významnou úrovní úspěchu. Nyní však existují způsoby, jak mohou již existující společnosti využít související design. Tento proces, který se stal známým jako „reverzní ICO“, vidí v tradičním podnikání kroky k tomu, aby se pustil do decentralizované říše světa digitální měny.

Shromažďování fondů k decentralizaci

V některých případech může reverzní ICO vypadat velmi podobně jako tradiční ICO. Primárním rozdílem je společnost, která projekt spouští. Zavedené společnosti mohou podle zprávy Coin Insider prodávat tokeny investorům, kteří mají zájem, jako prostředek decentralizace nebo jako způsob získání dalších investic nebo jako pomoc při spuštění nové pobočky zaměřené na blockchain.

Reverzní ICO mohou mít mnoho potenciálních výhod. U stávajících společností, které již podléhají regulaci nebo které již provedly IPO, jsou reverzní ICO podle zprávy považovány za „snáze ocenitelné“. Kromě toho mohou reverzní ICO „fungovat s větší právní a fiskální transparentností a důvěryhodností“, vzhledem k tomu, že reverzní ICO vyžaduje ve srovnání s IPO méně dodržování předpisů. Mnoho IPO je otevřeno pouze akreditovaným investorům, což nutně omezuje skupinu potenciálních zákazníků professional nabídku. Reverzní ICO umožňují společnostem získávat finanční prostředky z mnohem širšího spektra investorů po celém světě. Ve většině případů nevyžadují pečlivý právní proces, aby splnili regulační požadavky.

Co mohou reverzní ICO dělat

Zatímco získávání finančních prostředků je významnou výhodou reverzního ICO, není to jediný důvod, proč se společnost může rozhodnout projít tímto procesem. Některé zavedené společnosti mohou zahájit reverzní ICO za účelem nastavení vlastních ekonomik v rámci svých produktových služeb. Zvažte například aplikaci pro zasílání zpráv Kik společnost uvedla na trh vlastní digitální měnu Kin, kterou mohou zákazníci používat v rámci své aplikace.

Professional ostatní společnosti může reverzní ICO pomoci v procesu distribuce, což pomůže decentralizovat provoz nebo dokonce vlastnictví společnosti napříč blockchainem efektivnějším způsobem než prostřednictvím IPO.

Některé společnosti, které se již obrátily k obrácenému trendu ICO, zahrnují zavedené digitální směnárny. Tyto společnosti jsou již jistě úzce spojeny se světem blockchainu, ale mnoho z nich stále funguje z hlediska obchodních operací, převážně mimo tento prostor. Pokud burza zahájí své vlastní aktivum kryptoměny prostřednictvím reverzního ICO, může se stát soběstačnějším a autonomnějším. Může také poskytnout zákazníkům další pobídku k provádění jejich transakcí v digitální měně s konkrétní burzou, na rozdíl od konkurence.

Jistě, reverzní ICO zůstávají v tomto okamžiku poměrně vzácným jevem. Obecně lze říci, že mnoho běžných společností je odolných, aby se do světa kryptoměn ponořily přímo. Avšak zejména pokud se na ICO nadále pohlíží jako na potenciál lukrativních odměn professional společnosti, může být jen otázkou času, než se obrátený ICO jako pattern začne rozvíjet.

Investice do kryptoměn a Original Coin Choices („ICO“) jsou velmi riskantní a spekulativní a tento článek není doporučením Investopedie nebo pisatele investovat do kryptoměn nebo ICO. Vzhledem k tomu, že situace každého jednotlivce je jedinečná, měli byste před finančními rozhodnutími vždy konzultovat kvalifikovaného odborníka. Investopedia neposkytuje žádná prohlášení ani záruky ohledně přesnosti nebo včasnosti zde obsažených informací. K datu vzniku tohoto článku autor vlastní bitcoin a ripple.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.