Průvodce » Brokeři » Co je nového v online zprostředkovatelích: vydání začátkem listopadu 2019

Co je nového v online zprostředkovatelích: vydání začátkem listopadu 2019

V průběhu měsíce října 2019 jsme viděli, jak řada online makléřů snížila své provize z akcií na $. Tato aktivita odstartovala na začátku měsíce a pokračovala až do Halloweenu. Zprostředkovatelé nyní bojují spíše o kvalitu provedení obchodu než o náklady.

Nejnovějším on the web brokerem, který snížil své provize na nulu, je eOption, který oznámil, že od 1. listopadu 2019 jsou její provize za akcie $ a za opce bude účtovat ,10 $ za smlouvu. Společnost ChoiceTrade v polovině října snížila provize z vlastního kapitálu na $, přičemž opční poplatky byly stanoveny na ,40 $ za kontrakt. ChoiceTrade omezuje provize na 50 $ měsíčně, což u velmi aktivních obchodníků s opcemi povede k omezení nákladů.

Nové funkce přidané interaktivními makléři

Společnost Interactive Brokers oznámila několik aktualizací funkcí pro drobné investory. Nový typ objednávky, množství v hotovosti, umožňuje klientům koupit konkrétní peněžní částku akcie, nikoli počet akcií. Pomocí množství v hotovosti zadáte částku v dolaru (nebo jakoukoli částku v základní měně, pokud neobchodujete v amerických dolarech) professional vaši objednávku a nástroj vypočítá počet akcií, s nimiž můžete obchodovat. Pokud se cena pohybuje, počet akcií se upraví tak, aby vyhovoval zadané peněžní hodnotě. Tento typ objednávky je aktuálně k dispozici zákazníkům, kteří používají pracovní stanici Traders IB očekává v blízké budoucnosti rozšíření této funkce na své webové a mobilní platformy.

Zákazníci se musí přihlásit k držení zlomkových akcií, aby mohli získat plnou hodnotu dolaru tohoto typu objednávky jinak bude výsledkem obchodu celočíselný podíl. Například pokud zadáte objednávku na 5 000 $ společnosti Apple [ticker: AAPL] když je tržní cena 256 $ za akcii, dostanete 19,53 akcií, pokud jste povolili zlomkové akcie. Pokud ne, koupíte 19 akcií a zbylých 135,68 $ v hotovosti.

Interactive Brokers říká, že tento typ objednávky byl původně nastaven professional algoritmické obchodníky, kteří převáděli částku hotovosti na velkou pozici, což zahrnovalo řadu objednávek, které byly vyplňovány po celý den. Funkce množství hotovosti byla na konci října rozšířena na všechny zákazníky.

Charles Schwab oznámil, že jeho zákazníci budou moci obchodovat s dílčími akciemi v 1. čtvrtletí 2020, ale s již zavedeným typem objednávky Funds Quantity je Interactive Brokers před nimi.

Interactive Brokers také oznámila, že její klienti mohou nyní obchodovat na Moskevské burze (MOEX), která nabízí přístup k akciím, dluhopisům, opcím a futures. MOEX také provozuje ruský centrální depozitář cenných papírů a je největším poskytovatelem clearingových služeb v zemi. Obchodovatelná aktiva jsou prozatím uvedena v rublech a není povolen žádný krátký prodej.

V nejnovějším zpravodaji IB je oznámeno několik dalších aktualizací, včetně analyzátoru fondů, dalších základních údajů a trhu zajišťovacích fondů.

M1 Finance přidává druhé obchodní okno

M1 Finance, jeden z vítězů našich ocenění Robo Advisor Awards 2019, přidal odpolední obchodní okno pro klienty, kteří se účastní jejich programu M1 In addition. Všechny klientské obchody, které jsou zařazeny do fronty před 9:00 centrálního času, se provádějí v obchodním okně, které se v té době otevře. M1 Plus, který je k dispozici klientům, kteří za různé výhody platí 125 USD ročně, přidává každý den druhé obchodní okno, které se otevírá ve 14:00 centrálního času. M1 říká, že přidala druhé okno, aby klientům poskytla větší kontrolu nad svými účty a aby podnikla kroky, když se trh pohne. Druhé okno také poskytuje zákazníkům v západních Spojených státech další příležitost uskutečnit obchod. Mezi další výhody M1 Plus patří nižší základní sazba u půjček čerpaných proti vašemu kapitálu, vyšší úroková sazba v hotovosti a 1% hotovost v hotovosti při nákupu debetní karty.

Nový typ objednávky professional opce Obchodníci v Robinhood

Společnost Robinhood přidala ke svým schopnostem obchodování s opcemi typ příkazu quit restrict kvůli častým požadavkům svých zákazníků. Příkaz end restrict může dát obchodníkovi přesnou kontrolu nad tím, kdy by měl být příkaz vyplněn. Tento typ objednávky se aktivuje, když aktivum, které chcete obchodovat, zasáhne určitou cenu, poté je zadána limitní objednávka. Obchodník s opcemi může vytvořit obchod, který zadá limitní objednávku pro konkrétní realizační cenu a datum, kdy podkladová akcie zasáhne cíl obchodníka. Robinhood vysvětluje své myšlení, které stojí za nabídkou tohoto typu objednávky v příspěvku na blogu. Na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci Robinhood nejsou žádné provize za obchodování s opcemi.

Jen začátek

Tato vylepšení jsou jen začátkem nové vlny technologií a služeb, kterou zprostředkovatelé zahajují po válce s provizemi. Očekáváme, že v bitvě o kvalitu provedení bude vystřeleno více výstřelů a také nějaké změny v provizích opcí. Zůstaňte naladěni.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování