Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Cílem evropského eToro je napadnout obchodní aplikaci Robinhood v United states of america

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Cílem evropského eToro je napadnout obchodní aplikaci Robinhood v United states of america

Cílem evropského eToro je napadnout obchodní aplikaci Robinhood v United states of america

eToro, izraelsko-britská platforma pro online obchodování, si rychle získala popularitu v celé Evropě a nyní plánuje rozšířit své služby na americký trh, což představuje výzvu professional americkou on the net obchodní aplikaci Robinhood.

Se službou nazvanou „kopírování obchodování“ umožňuje eToro novým investorům kopírovat portfolia a obchody svých nejúspěšnějších uživatelů, což přináší spoustu dohadů, které jdou ruku v ruce s investováním na trhu.

Od dnešního dne se eToro může pochlubit více než 15 miliony uživatelů, což je ekvivalentní velikosti jako Robinhood, což je jistě nevítané překvapení pro on line obchodníka.

Spíše než nabídnout přímou on line obchodní službu, jako je Robinhood, eToro důmyslně kombinuje on the web obchodování s funkcemi sociálních médií a vytváří tak určitou obchodní komunitu, kde mohou uživatelé diskutovat o svých nejžhavějších obchodech a jedinečných strategiích, které mohou ostatní uživatelé postupně kopírovat.

Úspěšní investoři, kteří generují následující, jsou společností eToro považováni za „populární investory“, označení, které přichází s odměnou svého druhu platforma vyplácí až 2,5% celkových aktiv, která sledují tyto investory.

eToro nabízí zkušenosti s obchodováním v reálném čase, mobilním a sociálním prostředí

“Tradiční finanční instituce ve skutečnosti nenabízejí relevantní zkušenost professional naši generaci,” řekla Yoni Assia, 39letá spoluzakladatelka a výkonná ředitelka eToro. “Očekáváme, že vše bude v reálném čase, bude mobilní a bude sociální.” To odlišuje naši platformu. “

V současné době eToro nabízí americkým investorům kopírování obchodování s kryptoměnami a má plány na expanzi na akcie, jakmile budou vyřešeny všechny relevantní podrobnosti. Herec Alec Baldwin se stal tváří eToro ve své americké marketingové kampani, což platformě poskytlo dalekosáhlé a legitimní zastoupení.

To znamená, že eToro čelí výzvám regulačních orgánů, které službu přirovnaly spíše k hazardu než k hraní na akciovém trhu. “To bude přezkoumáno regulačními orgány,” uvedla Amber Allen, obecná rada pro Fairview Financial investment Products and services.

Skeptici stranou, eToro má světlou budoucnost na americkém trhu, který má stovky tisíc mladých, hladových investorů hledajících nové a jedinečné způsoby, jak se podílet na akciovém trhu.

——————————————-

Máte příběh, který má United states Herald pokrývat? Sem napište idea a pokud si myslíme, že je to zajímavé, budeme na něj reagovat.

Chcete zaručené pokrytí? Zde také nabízíme smluvní žurnalistiku. Procvičujeme etiku a standardy žurnalistiky. Snažíme se prezentovat novinové články s přesností, spravedlností, nestranností, integritou, pravdivostí a veřejnou odpovědností.

Chcete přispět příběhem? Přijímáme také příspěvky k článkům – podívejte se zde na pokyny našich autorů.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: