Cash Plus Fund je konzervativní investice

Co je to fond Plus hotovosti

Cash as well as fund je typ fondu, který se běžně vyskytuje v Austrálii a který je formulován pro konzervativní investory usilující o uchování kapitálu a přiměřenou návratnost investic. Fondy Income in addition jsou určeny pro investory s krátkodobějším investičním horizontem.

Fondy hotovosti moreover jsou zaměřeny na investory, kteří jsou poměrně averzní vůči riziku.

Základy fondu Hard cash As well as

Správci portfolia fondů dollars moreover investují do směsi cenných papírů s vysokým výnosem, cenných papírů s pevným výnosem a cenných papírů na peněžním trhu. Finanční profesionálové běžně porovnávají úspěch těchto fondů s indexem účtů australské banky UBS a poplatky jsou obecně skromné.

Fondy Dollars as well as jsou obvykle zaměřeny na poskytování přístupu k vysoce kvalitním cenným papírům a dluhopisům vydávaným vládou, vládními subjekty a korporátními subjekty v Austrálii za nižší cenu, než by bylo obvykle možné. Tyto fondy obvykle nabízejí kombinaci krátkodobých dluhových cenných papírů a investic na peněžním trhu, které dávají příležitost dosáhnout vyšších výnosů než tradiční hotovostní fondy.

Odhaduje se, že prostředky v hotovosti in addition jsou srovnatelné s A- (dlouhodobě) ratingové agentury Common & Poor’s Fiscal Expert services LLC. Časový výhled je obvykle kolem sedmi nebo osmi měsíců, ale může běžet kratší nebo delší v závislosti na specifikách jednotlivých peněžních fondů.

Stejně jako rizika spojená s hotovostí a fondy je i návratnost těchto fondů nízká.

Další výhody fondů Hard cash In addition

Přestože je správci portfolia fondů funds moreover často navrhují pro krátkodobější investiční horizonty, investoři mohou obvykle očekávat dlouhodobou konkurenceschopnost, pokud se rozhodnou ponechat své peníze ve fondu cash moreover na delší dobu. K tomuto srovnatelnému výkonu dochází proto, že kombinace investic do fondu je navržena tak, aby poskytovala stabilní a nízkorizikový výkon a tento druh investiční strategie může fungovat pro různé cíle.

Fondy moreover hotovost jsou také docela diverzifikované v jejich držení. Pokud investor potřebuje větší diverzifikaci portfolia, může se fond ukázat jako chytrá cesta k dosažení tohoto cíle. Druh diverzifikace, který je obvykle k dispozici ve fondu hard cash in addition, nejčastěji omezí expozici investora vůči fluktuacím jednotlivých cenných papírů nebo průmyslových odvětví.

Vzhledem k tomu, že prostředky v hotovosti furthermore jsou navrženy tak, aby měly nízké výdaje, jsou poplatky za správu a provoz sledovány a kontrolovány velmi pečlivě. Většina fondů moreover hotovost může udržet náklady trvale nízké ve srovnání s jinými typy investic, které nabízejí podobné investiční profily.

Rizika fondů Hard cash Moreover

Přestože jsou prostředky v hotovosti as well as považovány za konzervativnější a méně riskantní investice, je stále možné, aby trader ztratil podstatnou část nebo dokonce všechny investované peníze. Existují také významná právní rizika. Vlády nebo regulační orgány mohou přijímat zákony, vytvářet zásady nebo provádět nařízení, které je v rozporu s konkrétními podíly ve fondu nebo s určitými třídami investic ve fondu. Takový vývoj může vést k tomu, že fond nedosáhne svých investičních cílů. Investice do spravovaného fondu může také mít za následek odlišné výsledky výnosů a kapitálových zisků ve srovnání s investicemi přímo do cenných papírů. V závislosti na cílech investora to může nebo nemusí být důvodem ke znepokojení.

Shrnutí

  • Fondy Funds furthermore obvykle nabízejí investorům v Austrálii kombinaci krátkodobých dluhových cenných papírů a investic na peněžním trhu.
  • Hard cash plus fondy velmi pečlivě sledují a kontrolují správu a provozní poplatky.
  • Fondy hotovosti in addition jsou také docela diverzifikované ve svých držbách.
  • Tyto fondy jsou určeny pro konzervativní investory, kteří mají averzi k riziku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.