Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Broker Booth Support System (BBSS)

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Brokeři na investování  > Broker Booth Support System (BBSS)

Broker Booth Support System (BBSS)

Definice systému podpory Broker Booth (BBSS)

Broker Booth Help Procedure (BBSS) je komplexní elektronický systém používaný New York Stock Exchange (NYSE) k odesílání objednávek mezi makléři a obchodními stánky na podlaze burzy. BBSS je extrémně efektivní způsob přímého toku objednávek. Před jeho příchodem makléři používali papírové formuláře a posílali běžce, aby dávali příkazy obchodníkům na podlaze k provedení. BBSS umožňuje NYSE zpracovávat denní objemy obchodů přesahující jednu miliardu akcií.

Porozumění systému podpory Broker Booth (BBSS)

Vlastní systém elektronické správy objednávek je nainstalován ve všech obchodních stáncích na podlaze. Zprostředkovatelé podlaží zadávají všechny informace do systému a zanechávají digitální stopy a časová razítka, aby zachovali integritu obchodního procesu po celý den. S každým stiskem klávesy přihlášeným do systému lze obchody potvrdit a spory lze rychle vyřešit. Uživatelé mohou vytvářet přizpůsobené zprávy ze všech dat kompilovaných a organizovaných v systému. I když je BBSS rychlý a efektivní, není odolný proti selhání. V minulosti se vyskytly případy, kdy systém selhal, což způsobilo částečné zastavení zpracování objednávky. Makléři na podlaze se museli vrátit ke staromódní metodě psaní objednávek na papír a jejich předávání do obchodních stánků, dokud nebyly dočasné technické problémy vyřešeny. Od té doby byly implementovány robustní funkce redundance, které pomáhají předcházet budoucím problémům se systémem.

Pomocná zařízení BBSS

Pro větší efektivitu a pohodlí zavedla společnost NYSE ruční zařízení e-Broker pro použití na podlaze a X terminály, které sedí u zákazníků. Ruční zařízení umožňují mobilitu brokerů na podlaze. Terminály X, dodávané NYSE, ale instalované zákazníky, se připojují k BBSS na burze a poskytují vzdáleným uživatelům celou škálu služeb BBSS.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: