Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Breakout: 3 raketové technologické akcie

Poté, co technologické akcie v říjnu utrpěly nejhorší měsíc od roku 2008, tento sektor znovu otestoval nervy investorů, protože technologicky nabitý index Nasdaq Composite (IXIC) v pondělí klesl o 2,78%, aby vedl výprodej trhu. Přestože se investoři stále trápí nad oceňováním technologického sektoru a schopností akcií FAANG zajistit konzistentní dvouciferný růst výnosů, prostor stále nabízí některé selektivní obchodní příležitosti v předních jménech v oboru, které prokázaly výbušné cenové zlomy.

Obchodníci, kteří hledají technologické akcie vykazující prudký vzestupný pattern, by měli přidat tato jména do svého radaru. Zde je několik obchodních nápadů, které je třeba zvážit.

Společnost TripAdvisor, která byla založena v roce 2000, je jednou z největších světových online cestovních společností. Website společnosti poskytuje více než 700 milionů recenzí a informací o hotelech, restauracích, prázdninách a zkušenostech. TripAdvisor generuje lví podíl na svých příjmech prostřednictvím reklamy a provizí prostřednictvím své služby „TripConnect Quick Booking“. Obchodování za 62,67 USD, s tržní kapitalizací 8,63 miliard USD, je akcie k dnešnímu dni neuvěřitelných 81,86% (YTD), což překonává průměrný zisk odvětví volného času o 13,7% k 13. listopadu 2018.

Cena akcií TripAdvisor se v prvních sedmi měsících roku sledovala vyšší, než se konsolidovala v srpnu, září a říjnu. Od překročení 50denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA) koncem minulého měsíce se akcie prudce zvýšily, aby 8. listopadu vytiskly YTD maximum 69 $ – v den, kdy společnost vykázala třetí čtvrtletí lepší než očekávané (Q3) zisk. Obchodníci by měli hledat vstupní bod mezi 60 a 62 dolary, kde akcie pravděpodobně naleznou podporu v červnových a červencových výkyvech. Jelikož se jedná o dynamickou hru, držte se těsně na dorazech a nechte vítěze běžet.

Symantec s tržním stropem 13,95 miliard USD je globálním poskytovatelem produktů, služeb a řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti. Společnost, založená na počátku 80. let, působí ve dvou divizích: digitální bezpečnost pro spotřebitele a podniková bezpečnost. Vlastní populární antivirovou značku Norton. Podnikové podnikání společnosti Symantec přispívá většinou z příjmů společnosti, ačkoli největší zisk má section spotřebitelů. K 13. listopadu 2018 se akcie společnosti Symantec snížily o 19,9% od začátku roku, ale akcie za poslední tři měsíce získaly 16,09%. Investoři dostávají dividendový výnos 1,35%.

Mezera ze 14. května – týkající se zavádějící informační sondy – skáče z grafu společnosti Symantec. Od té doby do října se cena akcií nadále snižovala. Sentiment se změnil, když společnost zveřejnila výdělky ve druhém čtvrtletí (Q2), které překonaly očekávání analytiků ohledně zisku a výnosů. Akcie společnosti Symantec získaly další posílení, aby dosáhly víceměsíčního maxima 6. listopadu, když se šířily pověsti, že společnost soukromého kapitálu Thoma Bravo oslovila společnost ohledně možné akvizice. Obchodníci by mohli uvažovat o otevření dlouhé pozice na úrovni 20 $ – tato cenová oblast najde podporu z 50denního SMA, akce s horizontální cenou a 38,2% Fibonacciho retracement úrovně. Přemýšlejte o tom, že umístíte cease-decline příkaz blízko uzavření 1. listopadu a vyděláte zisky na 25 $, kde se cena může setkat s odporem minima v únoru a dubnu.

S tržním stropem ve výši 19,48 miliardy USD vlastní a pronajímá SBA Communications infrastrukturu bezdrátové komunikace, jako jsou mobilní věže po celé Severní Americe a Jižní Americe. Zákazníci společnosti instalují zařízení na infrastrukturu na podporu svých bezdrátových sítí. SBA Communications vlastní přes 16 000 buněčných věží ve Spojených státech a 8 000 věží v Brazílii. Od začátku roku se akcie vrátily 5,23%, zatímco k 13. listopadu 2018 se za poslední měsíc vrátily 16,46%.

Cena akcií společnosti se po většinu roku 2018 obchodovala v širokém klesajícím klínu, ale nedávno se prolomila nad horní trendovou linií vzoru a 200denní SMA. Cena společnosti SBA Communications se od té doby posunula výše poté, co společnost překonala projekce Avenue Q3 v horním i spodním řádku. Ti, kteří si přejí obchodovat s akciemi, by měli hledat vstup mezi $ 160 a $ 162,5, kde cena najde soutok podpory z předchozí oblasti odporu. Obchodníci mohli sedět na zastávkách pod 150 $, zatímco si zajišťovali zisky pomocí koncové zastávky, jak se akcie pohybují výše.

 

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: