Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

BlockFi Referral Code for $ 25 USDC Bonus

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Seznam kryptoměn  > BlockFi Referral Code for $ 25 USDC Bonus

BlockFi Referral Code for $ 25 USDC Bonus

Navštivte BlockFi.com

BlockFi je půjčovací platforma, která poskytuje půjčky v nekryté měně zajištěné kolaterálem v kryptoměně. Poskytují také úrokové účty, které generují výnosy professional uživatele, kteří ukládají své kryptoměny pomocí BlockFi. BlockFi úrokové účty (BIA) v současné době přijímají vklady BTC, ETH, LTC, USDC, GUSD a PAX bez minimální částky potřebné k zahájení výdělku úroků.

BlockFi je centralizovaná služba, která nese jiná rizika než platformy decentralizovaného financování (DeFi) postavené na inteligentních kontraktech.

BlockFi Referral Code

Noví uživatelé, kteří se připojí k BlockFi a používají naše odkazy na doporučení, budou moci získat bonus $ 25 USDC, pokud vloží 500 $ na svůj úrokový účet BlockFi. Získáte také nejlepší úrokové sazby dostupné na BlockFi.com. Nepotřebujete doporučující kód BlockFi, protože máme exkluzivní odkazy (jako je tento), které vám při registraci na BlockFi poskytnou nejlepší nabídku.

BlockFi Referral Code Použijte náš exkluzivní odkaz BlockFi
BlockFi BTC reward Bonus 25 USD UDC, pokud na svůj úrokový účet vložíte více než 500 USD
Úrokové sazby BlockFi BTC – 6% APY
ETH – 5,5% APY
USDC / GUSC / PAX – 8,6% APY
PAXG 4%
Požadavky K dispozici pro všechny United states (kromě NY, CT). Jeden výběr zdarma za měsíc.
Poslední ověření Říjen 2020

Navštivte BlockFi a získejte bonus $ 25 USDC + začněte vydělávat až 8,6%

BlockFi recenze

Snadnost použití

BlockFi je velmi přístupný, protože je dostupný professional většinu jednotlivců a podniků po celém světě. Aby společnost BlockFi mohla začít používat produktovou sadu, vyžaduje celé jméno, e-mail, telefonní číslo a adresu uživatele. Kromě toho musí obyvatelé Usa professional přístup získat své číslo sociálního zabezpečení. To není u centralizovaných půjčovacích platforem neobvyklé, ale s nedávným výbuchem protokolů DeFi si uživatelé mohou vybrat jiné možnosti, které nevyžadují rozsáhlé osobní údaje.

Funkce půjčky a úrokového účtu BlockFi jsou intuitivní a snadno použitelné bez ohledu na technické znalosti. Dispozice je čistá a všechny informace potřebné k čerpání půjčky nebo vkladu na úrokový účet jsou zobrazeny snadno stravitelným způsobem.

Obchodní platforma na BlockFi je relativně jednoduchá ve srovnání s jinými centralizovanými burzami. Je snadné provádět rychlé obchody z kryptoměny na kryptoměnu, fiat na kryptoměnu nebo kryptoměnu na fiat, ale postrádají pokročilé funkce a grafy, které vyžadují zkušenější obchodníci.

Úrokové sazby BlockFi

Měna Množství Roční procentní výnos
BTC (úroveň 1) -5 6%
BTC (úroveň 2) 5+ 3,2%
ETH + 4,5%
LTC + 3,8%
PAXG + 4%
USDC + 8,6%
GUSD + 8,6%
PAX + 8,6%
USDT (mimo United states of america) + 7%

Poplatky za BlockFi

Uživatelé, kteří ukládají své kryptoměny na úrokový účet BlockFi, získají jeden výběr měsíčně zdarma. Poté existuje paušální poplatek v závislosti na aktivu, které je vybíráno. Aktuální poplatky a limity pro výběr jsou uvedeny níže:

Za obchodování s páry na BlockFi se neplatí žádné poplatky, což je u kryptoměn neobvyklé.

Podpěra, podpora

BlockFi má rozsáhlé centrum nápovědy, kde uživatelé mohou hledat odpovědi na problémy, které mají. Pokud zde nemohou problém vyřešit, mohou odeslat lístek a získat konkrétní pokyny. Podporu BlockFi lze navíc kontaktovat na telefonním čísle 646 779 9668 během pracovní doby nebo na support.blockfi.com.

Většina zpráv uvádí, že tým podpory BlockFi je rychlý a užitečný při řešení problémů, kterým uživatelé čelí.

O společnosti BlockFi

Dějiny

BlockFi založil v roce 2017 Zac Prince, bývalý SVP společnosti Cognical (spotřebitelské půjčování) a bývalý viceprezident společnosti Orchard Platform (makléř a registrovaný investiční poradce v oblasti on line půjčování).

BlockFi zpočátku v únoru 2018 zvýšil investiční kapitál 1,6 milionu dolarů od investorů, včetně společností ConsenSys Ventures a SoFi. Od té doby zvýšili další počáteční kolo, podnikové kolo a sérii A a B, čímž jejich celková investice dosáhla 108,7 milionů $.

platební metody

BlockFi přijímá různé fiat měny professional bankovní převody, které se automaticky převádějí na americké dolary a jsou na platformě BlockFi reprezentovány jako GUSD se vztahem 1: 1. Uživatelé pak mohou obchodovat za další stablecoiny (USDC / PAX) nebo BTC, ETH a LTC.

Platební metody ACH nebo TransferWise aktuálně BlockFi nepřijímá.

Bezpečnostní

BlockFi ukládá svá aktiva prostřednictvím Gemini a je tak finančně stejně zabezpečená jako Gemini. Uvádí se, že Gemini ukládá 95% svých kryptoaktiv do chladírenských akcieů, které jsou pojištěny společností Aon. Gemini je licencovaný depozitář regulovaný NYDFS a nedávno obdržel od společnosti Deloitte shodu se SOC2 za řešení péče o ně. Více informací o bezpečnosti Gemini najdete zde.

Když uživatelé vyberou finanční prostředky, zpracování transakce BlockFi trvá 24-48 hodin. Tato čekací doba je navržena tak, aby poskytovala polštář pro zastavení jakýchkoli výběrů z hackování účtů.

V době psaní tohoto článku nebyl BlockFi zasažen žádnými rozsáhlými hackery, které by ohrožovaly finanční prostředky nebo informace uživatelů.

Dostupnost United states of america professional BlockFi

Úrokové účty BlockFi jsou k dispozici ve všech státech Usa s výjimkou New Yorku a Connecticutu.

Mezinárodní dostupnost

Úrokové účty BlockFi jsou k dispozici ve všech zemích s výjimkou Kuby, Íránu, Severní Koreje, Súdánu, Sýrie, jakékoli jiné země, na kterou United states of america, Spojené království nebo Evropská unie uvalují embargo na zboží nebo ukládají podobné sankce, nebo jakékoli jiné jurisdikce, kterou BlockFi určuje z regulačních nebo politických důvodů by nebyli schopni nabídnout kryptoúročné úrokové účty.

Zapojte se

Sledujte jejich aktuální informace o všech věcech BlockFi Cvrlikání nebo se připojit k jejich oficiální skupině telegramů.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web