Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Bitcoin daleko překonává zlato a S&P 500, jak se blíží americké volby – eToro Crypto Roundup

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Bitcoin daleko překonává zlato a S&P 500, jak se blíží americké volby – eToro Crypto Roundup

Bitcoin daleko překonává zlato a S&P 500, jak se blíží americké volby – eToro Crypto Roundup

Zatímco si bitcoiny razí cestu stratosférou, akciový trh je stále pevně na zemi. Přední kryptoměna tento týden krátce zastihla 14 000 $, čímž překonala tradiční třídy aktiv, když se v Evropě vracejí blokování a politické napětí narůstá v době před volbami v United states of america.

Nárůst tohoto týdne završil fantastický měsíc bitcoinů, které v říjnu přinesly 22% zisky, když se zlato obchodovalo bokem a index S&P 500 klesl o 2%.

Ve zprávách události nadále ukazují mainstreaming bitcoinu velkými finančními institucemi. Největší singapurská komerční banka DBS plánuje zahájit výměnu digitálních aktiv za bitcoiny a tři další špičkové kryptoměny a byla schválena plně licencovaná švýcarská finanční instituce Gazprombank, která nabízí bitcoinové služby.

To nejdůležitější z tohoto týdne
  • Bitcoin zasáhne $ 14k dvanáctý bílý dokument
  • Altcoiny slábnou, když bitcoiny prosazují dominanci
  • Snímek distribuce jisker
Bitcoin zasáhne $ 14k dvanáctý bílý dokument

Dvanáct permit poté, co byl vydán dokument Bitcoin, ceny na některých burzách dosáhly 14 000 $ tlačí se za vrchol roku 2019 a označuje nejvyšší ceny od roku 2018.

Tato významná událost se nesla ve znamení dalších milníků adopce, kdy Írán zavedl nová nařízení požadující od horníků, aby prodali své bitcoiny centrální bance, a generální ředitel Microstrategy Michael Saylor odhalil, že osobně vlastní 17 732 BTC, kromě 38 250 BTC, které vlastní jeho společnost.

V meziročním srovnání je bitcoin nyní téměř o 90% vyšší, za poslední dva týdny se zvýšil zhruba o 20%.

Altcoiny slábnou, když bitcoiny prosazují dominanci

Vzhledem k tomu, že se bitcoiny za poslední týden posunuly výše, altcoiny klesaly. Stellar a Tezos klesly o 4%, zatímco NEO a BNB dále poklesly se ztrátami 9%.

K výprodejům, jako je tento, dochází často po velkých rally altcoinů, jako je „DeFi Summer“, protože obchodníci konsolidují zisky přepnutím zpět na bitcoin před příchodem dalšího období a peníze tečou zpět do menších kryptoměn.

Tato dynamika se odráží v dominanci bitcoinů, která v říjnu vzrostla, když přední kryptoměna vrátila zpět podíl na trhu z nárůstu altcoinů v létě.

Snímek distribuce jisker

Na podporu vývoje ekosystému Ripple pracuje eToro s novou blockchainovou sítí Flare.

12. prosince bude proveden snímek peněženek eToro XRP k určení distribuce žetonu Flare’s Spark.

Obchodníci na eToro a eToroX jsou způsobilí a distribuce proběhne v první polovině roku 2021, podle uvážení společnosti Flare. Přečtěte si více na informačním kanálu Ripple.

Týden dopředu

V ukázce ohromující síly skončil bitcoin v říjnu na nejvyšší měsíční uzávěrce od ledna 2018 úroveň, která také označila vrchol největší rally roku 2019.

Nyní, když se bitcoiny konsolidují pod tímto klíčovým bodem na 14 000 $, se blíží klíčový katalyzátor. Globální trhy v úterý netrpělivě očekávají americké volební noci, které slibují výraznou volatilitu s potenciálem turbulencí zvýšeným o možnost napadeného výsledku.

Pokud bitcoin propadne přes 14 000 $, býčí trh pravděpodobně vstoupí do plného proudu a my bychom se mohli rychle přiblížit k 20 000 $. Na druhou stranu je pravděpodobné, že silné odmítnutí z této klíčové úrovně rezistence významně naruší sentiment trhu.

Tento obsah je sponzorován a měl by být považován za propagační materiál. Názory a prohlášení zde uvedené jsou názory autora a neodrážejí názory The Everyday Hodl. Every day Hodl není dceřinou společností ani vlastněna žádnými ICO, blockchainovými startupy nebo společnostmi, které inzerují na naší platformě. Investoři by měli provést náležitou péči před provedením jakýchkoli vysoce rizikových investic do jakýchkoli ICO, start off-upů blockchainu nebo kryptoměn. Vezměte prosím na vědomí, že vaše investice jsou na vaše vlastní riziko a jakékoli ztráty, které vám mohou vzniknout, jsou vaší odpovědností.

Doporučený obrázek: Návrhy Shutterstock / Demiurge

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web