Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Bitcoin (BTC), Tezos (XTZ), Cardano (ADA): eToro Crypto Roundup

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Bitcoin (BTC), Tezos (XTZ), Cardano (ADA): eToro Crypto Roundup

Bitcoin (BTC), Tezos (XTZ), Cardano (ADA): eToro Crypto Roundup

Bitcoin se opět blíží k 11 000 $, poté co se rychle probral z poklesu vedle akcií a zlata začátkem minulého týdne.

Přední kryptoměna klesla na 10 000 USD, než se odrazila mezi býčími titulky, včetně zpráv o tom, že britské zámořské území Bermuda schválil a Bitcoin ETF. I když to není na americké půdě, událost vyvolala rozruch mezi obchodníky, kteří to dlouho očekávaliTa bitcoinový ETF výpis by mohl vyvolat a meteorický vzestup jako 10, který následoval první zlaté ETF v roce 2003.

Před Bitcoin, malý bratr Ethereum zotavil se ještě rychleji z fVšechno. Druhá největší kryptoměna poslala za posledních sedm dní téměř 3%, protože závodila, aby dohnala největší výherce týdne – Cardano a Tezos.

Nejdůležitější události tohoto týdne
  • Cardano se vyšplhá nad ,10 $
  • Tezos jezdí na tokenizovaném uměleckém trendu
  • Cardano se vyšplhá nad ,10 $

S překvapením se zeptejte se mě cokoli Cardano zakladatel Charles Hoskinson katalyzováno 20% nárůst nativního tokenu platformy, ADA, minulý týden. V relaci Hoskinson sdílel podrobnosti o nadcházejícím upgradu sítě, Goguene. Tohlepředstavuje velký krok vpřed, protože umožní vývojářům vytvářet na Cardanu decentralizované aplikace (DApps).

Bullish Cardano sentiment byl dále posílen zprávami, že IOHK, společnost za platformou, pracuje s Spojené národy stimulovat rozvoj blockchainových projektů zaměřených na podporu udržitelnosti.

Tezos jezdí na tokenizovaném uměleckém trendu

Samosprávná platforma inteligentních smluv Tezos vzrostla za poslední týden téměř o 7%.

Jako jedna z předních tokenizačních platforem mohla rally souviset s rostoucím zájmem o nezaměnitelné žetony (NFT). Tyto kryptografické sběratelské řetězce a jedinečné umělecké kousky si v poslední době získaly zvýšenou pozornost týdny uprostřed boomu DeFi.

Kromě hostování digitálních uměleckých děl by Tezos mohl také pomáhat malým čínským firmám s vytvářením a nasazováním blockchainových aplikací. Čínská vládou podporovaná iniciativa blockchainové infrastruktury, Síť Blockchain Services, tento týden oznámila, že nyní plně integrovala Tezos.

Týden dopředu

Přestože byl září relativně klidným měsícem, někteří naznačují, že se jedná o bulish indication, with knowledge from Messari což ukazuje, že bitcoiny se nikdy tak dlouho nedokázaly udržet nad pěti čísly.

Tento vztlak je vzhledem k nedávné obzvláště působivý KuCoin hack, který by mohl v příštím týdnu nadále ovlivňovat kryptotrhy, protože se hackeři snaží vyložit vícen 150 milionů dolarů v odcizených fondech.

Když se přesuneme do října, je pravděpodobné, že blížící se volby do U. diktují cenové akce na globálních trzích, spolu s obavami z druhá vlna případů koronaviru. Toto by mohlo v pátek, když nejnovější zpráva o pracovních příležitostech poskytne nový pohled na stav ekonomiky.

Tento obsah je sponzorován a měl by být považován za propagační materiál. Názory a prohlášení zde uvedené jsou názory autora a neodrážejí názory The Each day Hodl. Daily Hodl není dceřinou společností ani vlastněna žádnými ICO, blockchainovými startupy nebo společnostmi, které inzerují na naší platformě. Investoři by měli provést náležitou péči před provedením jakýchkoli vysoce rizikových investic do jakýchkoli ICO, start off-upů blockchainu nebo kryptoměn. Vezměte prosím na vědomí, že vaše investice jsou na vaše vlastní riziko a jakékoli ztráty, které vám mohou vzniknout, jsou vaší odpovědností.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web