Průvodce » Kryptoměny » Kryptoměnové burzy » Binance recenze – nejlepší kryptoměnová burza pro obchodování? [2021]

Binance recenze – nejlepší kryptoměnová burza pro obchodování? [2021]

Uživatelské hodnocení3 hodnocení
8.3
9.4
Hodnocení

V současné době je trh s digitálními měnami naplněn širokou škálou možností, a proto výběr správné burzovní nebo obchodní platformy může být pro začínající i zkušené uživatele kryptoměny může být složitý. Tato Binance recenze se vám pokusí odkrýt jak Binance krypto burza funguje, jaké jsou poplatky, zabezpečení, vklady a výběry, nabídka kryptoměn a další základní informace.

Kryptoměnová burza Binance je populární burza kryptoměn, která byla zahájena v Číně, ale poté přesunula své sídlo na ostrov Malta v EU vhodný pro kryptoměny. Binance je populární pro své služby směny kryptoměn za kryptoměny. Binance burza přišla scénu v mánii roku 2017 a od té doby se stal nejlepší kryptoměnovou burzou na světě.

V naší Binance recenzi se pokusíme nastínit vše, co potřebujete o kryptoburze Binance vědět, včetně toho, jak to funguje, kryptoměnové páry, které si můžete vyměnit, poplatky / limity obchodování, bezpečnostní aspekty a zákaznickou podporu.

Obsah recenze

Kde rychle koupit kryptoměny kartou (Binance návod)?

Ve videu si ukážeme jak koupit Bitcoin a další kryptoměny kartou rychle na krypto burze Binance. Stejnou cestou můžete koupit i Ethereum nebo jinou kryptoměnu. Musíte si nejdříve udělat na Binance účet a poté koupit kryptoměny svojí kartou. SEPA převody momentálně Binance nenabízí. Pokud se jedná o větší množství kryptoměn nebo je chcete držet delší dobu, nejbezpečnější je použít offline hardware peněženku jako například Trezor. Kryptoměny se staly atraktivní ať už z pohledu dlouhodobé alternativní investice více odolné vůči inflaci v porovnáním s investicí do akcií, zajímavou formou úročení kapitálu v desítkách procent ročně skrze tzv. “Staking” kryptoměn, který probereme zvlášť v dalším videu a nebo zkrátka oblíbené aktivum pro krátkodobou spekulaci díky své volatilitě.

Jak funguje kryptoměnová burza Binance?

Hned na začátku této Binance recenze se chceme věnovat hlavní straně krypto burzy Binance. Ti, kteří Binance navštíví poprvé, si rychle všimnou, že platforma nabízí dvě možnosti obchodování s digitální měnou – základní a pokročilou. Ani základní, ani pokročilá verze nemusí být snadno použitelné pro úplné začátečníky. Kdokoli, kdo má znalosti v digitálních měnách a má trochu znalostí o tom, jak fungují burzy, by měl být schopen používat platformu a její různé služby.

Hlavní rozdíl mezi základní a pokročilou verzí spočívá v tom, že pokročilá nabízí podrobnější technickou analýzu hodnoty digitální měny v čase. V současné době nabízí řídicí panel základní verze několik grafů a grafů pro páry, se kterými obchodujete, knihy objednávek a historii obchodování. Základní stránka na burze Binance vypadá takto:

Binance 2021 krypto burza recenze vzhled hlavní strany
Vzhled hlavní strany kryptoměnové burzy Binance

Základní pohled je pěkně navržen a dobře rozvržen, všechny informace, které potřebujete, jsou jasně uvedeny s cenami vlevo, grafy ve středu spolu s poli pro nákup a prodej a historie obchodu je uvedena vpravo, takže můžete rychle vidět jaké byly nejnovější obchodní ceny. A takto vypadá pokročilé zobrazení:

Pokročilý vzhled a prostředí kryptoměnové burzy Binance
Pokročilý vzhled a prostředí kryptoměnové burzy Binance

Pokročilé zobrazení burzy Binance používá temné téma a zvětšuje obchodní grafy a napravo se zobrazují nejnovější obchodní ceny, pod kterými jsou pole pro prodej. Který si vyberete, je záležitostí preference, líbí se mi světlejší základní zobrazení a použití rozložení je o něco snazší.

Registrace a přihlášení na kryptoměnovou burzu Binance

Začínáme samozřejmě u této Binance recenze kryptoměnové burzyregistrací a přihlášením. Abyste mohli kryptoměnovou burzu používat, budou si nejprve muset vytvořit účet. Postup je poměrně jednoduchý a přímočarý a nemusíte ověřovat svůj účet na úrovni 1, což je denní limit výběru 2 BTC. U úrovně 2, která umožňuje až 100 BTC za den, musíte nahrát průkaz totožnosti s fotografií a počkat, až budete schváleni. Stále existují vyšší limity, ale budete se muset s nimi dohodnout přímo.

Čas pro ověření se může lišit v závislosti na tom, jak zaneprázdněni jsou pracovníci podpory webu, takže si můžete naplánovat dopředu, pokud si přejete vybrat větší částky, a ujistěte se, že je tento krok dokončen před vložením a obchodováním velkých částek na burze.

Registrace na Binance a základní ověření identity
Registrace na Binance a základní ověření identity

Nyní, když to není v cestě, mohou uživatelé pokračovat a financovat svůj účet Binance. I když si můžete vybrat z mnoha digitálních měn, doporučujeme vám držet se buď BTC nebo ETH.

Chcete-li vložit peníze svůj účet, přejděte na odkaz „Funds“> „Deposits / Withdrawals“ v horní části stránky a vyhledejte měnu, kterou chcete odeslat, a poté klikněte na tlačítko „Deposit“, které vám poté poskytne adresu peněženky.

Poté můžete poslat své prostředky na tuto adresu a začít obchodovat na platformě, v závislosti na měně, kterou vložíte, se bude zobrazovat různě dlouho, protože to závisí na blockchainu dané měny. Některé měny, jako je Ethereum, jsou rychlejší než Bitcoin, což může chvíli trvat.

Pomoc s výběrem peněz na krypto burze Binance
Pomoc s výběrem peněz na krypto burze Binance

Nyní, když je váš účet financován, můžete jednoduše začít obchodovat, směňovat si a investovat do různých digitálních měnových párů. Binance nabízí spoustu možností, protože podporuje všechny hlavní digitální měny, ale také četné výpisy ICO a jejich příslušné tokeny.

V tuto chvíli lze platformu použít pouze ke generování limitních a tržních objednávek. Někteří to považovali za nevýhodu, protože mnoho očekávaných obchodních možností, které by byly pokročilejší. Po zadání objednávky jednoduše počkejte, až bude splněna podle podmínek, které byly stanoveny.

Jak obchodovat na kryptoměnové burze Binance

Jak již bylo zmíněno na začátku naší Binance recenze, Binance slouží jako krypotměnová burza a tedy funkce obchodování je pro obchodníky velice důležitá. Obchodování na Binance je poměrně jednoduché, pokud jste dříve používali jakoukoli jinou směnu kryptoměny. Chcete-li začít, ujistěte se, že jste vložili nějaké prostředky – existují možnosti obchodování párů v BTC, ETH, BNB a USDT. Jakmile máte své prostředky, v nabídce vpravo nahoře vyberte „Exchange“> „Basic“ nebo „Advanced“ a načtěte obrazovku obchodování. Budeme používat základní zobrazení.

Binance 2021 krypto burza recenze vzhled hlavní strany
Vzhled hlavní strany kryptoměnové burzy Binance

Na pravé straně obrazovky vyberte kartu z BTC, ETH, BNB nebo USDT, s níž budete obchodovat. Poté vyberte požadovanou kryptoměnu ze seznamu. Můžete také hledat zde a můžete vytvořit seznam oblíbených položek kliknutím na hvězdičku vedle jakékoli měny.

Zvolení kryptoměny popř. páru, který budete na Binance obchodovat
Zvolení kryptoměny popř. páru, který budete na Binance obchodovat

Jakmile se vámi požadovaná měna načte, všimněte si levého sloupce, který ukazuje tzv. orderbook – tedy ceny, za které jsou lidé ochotni prodávat v horní polovině, červeně a ceny, za které jsou lidé ochotni nakupovat zeleně, v dolní polovině. Číslo uprostřed ukazuje poslední prodejní cenu.

Ceny nákup a prodej (orderbook) na Binance kryptoměnové burze
Ceny nákup a prodej (orderbook) na Binance kryptoměnové burze

Chcete-li zadat objednávku, použijte středový rámeček pod grafy a uvidíte, že nákupní rámeček je vpravo zeleně. Cenu, za kterou chcete koupit, můžete zadat ručně, ale lepší způsob je kliknout na číslo v levém sloupci. Poté můžete zadat částku měny, kterou chcete koupit, nebo kliknout na tlačítka 25%, 50%, 75% nebo 100%, která ji naplní částkou na základě toho, kolik z měny nákupu máte (v tomto případě BTC).

Koupit kryptoměnu na burze Binance
Koupit kryptoměnu na burze Binance

Jakmile je vaše objednávka umístěna, bude se zobrazovat dole v sekci „Open orders“, dokud nebude vyplněna. V tom okamžiku bude vaše nová měna k dispozici v nabídce „Deposits / Withdrawals“, kde ji můžete vybrat do peněženky podle vašeho výběru.

Podporované kryptoměny na Binance

Binance byl často chválen za širokou škálu podpůrných mincí. Obchodníci mohou platformu používat pro více digitálních měn, mimo jiné Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum, Ethereum Classic, EOS, Dash, Litecoin, NEO, GAS, Zcash, Dash, Ripple a další. 

Jak již bylo zmíněno dříve v této Binance recenzi, Binance také podporuje řadu tokenů jako součást výpisů ICO. S ohledem na tuto skutečnost mohou obchodníci pomocí platformy obchodovat také se žetony za účelem zisku.

Binance v současné době velmi rychle přidává nové mince a žetony po jejich ICO, což obvykle znamená, že je můžete koupit levně, což umožňuje větší zisk. V současné době nabízejí obchodní páry v BTC, BNB, ETH a USDT. Součástí Binance recenze je také výpis poplatků pro jednotlivé kryptoměny v dalších sekcích. Přehled obchodovaných párů BTC naleznete níže:

Vložení peněž na účet kryptoburza Binance
Vložení peněž na účet kryptoburza Binance

Binance ICO a BNB Coin

Další věc, kterou je třeba poznamenat, je Binance Coin, která byla vydána během jejich vlastního ICO. Binance coin lze použít k placení poplatků a bude také součástí jejich budoucích plánů na vytvoření decentralizované burzy, kde bude tvořit jednu z klíčových základních měn.

Samotné zakoupení mince Binance vypadá jako dobrá investice do budoucna, protože burza plánuje využít své zisky ke zpětnému odkupu části mincí každé čtvrtletí a jejich zničení: čímž se sníží nabídka a budou pro držitele cennější.

Každé čtvrtletí použijeme 20% našich zisků na zpětný odkup BNB a jejich zničení, dokud nenakoupíme 50% ze všech BNB (100 MM) zpět. Všechny transakce zpětného odkupu budou oznámeny na blockchainu. Nakonec zničíme 100MM BNB a 100MM BNB zbude.

Kryptoměnová burza Binance a BNB coin kryptoměna
Kryptoměnová burza Binance a BNB coin kryptoměna

V době psaní této Binance recenze účtuje Binance průměrný poplatek 0,1% za každý obchod, který uživatel provede. Ti, kteří se rozhodnou platit prostřednictvím tokenu Binance, mohou získat 50% slevu z obchodního poplatku, což je naprosto skvělá zpráva. To jsou určitě některé z nejnižších dostupných poplatků v této době.

Poplatky za výběr se u každé digitální měny obvykle liší. Například 0,0005 je účtováno za výběry bitcoinů a 0,005 je účtováno za výběry ETH. Zde je několik příkladů, které vám poskytnou představu o poplatcích, které budete platit za výběr:

KryptoměnaTickerPoplatek (USD)Jednotka
Binance CoinBNB1BNB
BitcoinBTC0.001BTC
EthereumETH0.01ETH
LitcoinLTC0.01LTC
NeoNEOzdarmaNEO
QtumQTUM0.01QTUM
StatusSNT10SNT
BancorBNT1.2BNT
EosEOS0.7EOS
Bitcoin CashBCC0.0005BCC
GasGASzdarmaGAS
USDTUSDT50USDT

Pokud jde o limity převodu, počet mincí, které můžete vložit, není nijak omezen. Bez ověření jsou však uživatelé omezeni, pokud jde o to, kolik mohou vybrat.

Ověření vás zavede jako uživatele druhé úrovně, čímž zvedne tyto limity a poskytne mnohem větší svobodu při používání platformy. Proces ověření vyžaduje, aby uživatelé poskytli Binance své celé jméno, zemi, pohlaví, fotografii cestovního pasu / státem vydaného průkazu totožnosti a dokonce i selfie s pasem.

Je Binance krypto burza bezpečná?

Zatímco Binance je jednou z nejnovějších burz kryptoměn dostupných na trhu, rychle se jí podařilo dosáhnout vysoké úrovně důvěry svých uživatelů a komunity digitálních měn.

Burza však neposkytuje uživatelům dostatek informací o tom, jak jsou prostředky zajištěny, přesto bychom rádi věřili, že bezpečnost je brána vážně. Dvoufaktorové ověřování je k dispozici a je vždy příjemným pohledem. Je však známo, že platforma nabízí vícevrstvou a vícevrstvou architekturu systému.

Aktualizace: V březnu 2018 Binance burza byla obětí hackerského útoku.

Hackeři se pokusili provést odvážný krok, který byl naštěstí zachycen automatizovanými systémy na Binance burze. Hackeři celé měsíce hromadili přihlašování lidí prostřednictvím phishingového webu a tajně instalovali přístup API na postižené účty.

Poté udeřili, převedli altcoiny všech obětí na BTC a zakoupili Viacoin, načerpali minci na obrovskou cenu a poté v nejvyšším bodě prodali vlastní dodávky Viacoinů, než se pokusili stáhnout BTC do svých vlastních peněženek. Naštěstí nikdo neztratil finanční prostředky, protože hack byl chycen a jedinými lidmi, kteří o něj přišli, byli hackeři, jejichž finanční prostředky budou věnovány na charitu.

Protože tento hack umožnili lidé, kteří zadali přihlašovací údaje svých stránek a podrobnosti 2FA na falešný web, měli byste se před přihlášením vždy ujistit, že jste na správné adrese URL Binance. Doporučujeme si stránku uložit do záložek a použít ji pouze k jejímu přístupu, nikdy neklikejte na odkazy z e-mailů, Twitteru, Telegramu atd.

Tato událost přinesla mnoho důvěry v Binance, nejen že jejich automatizované procesy zachytily pokus o hack, než kdokoli ztratil nějaké finanční prostředky, od té doby nabídli odměnu 250 000 $ každému, kdo může pomoci chytit hackery. Během této akce se Binance choval příkladně a byl chválen za svou rychlou akci při řešení tohoto problému.

Zákaznická podpora na Binance

Aby byla jakákoliv kryptoměnová burza úspěšná, vyžaduje skvělý tým zákaznické podpory, schopný včas odpovědět na všechny dotazy a požadavky uživatelů a je tedy důležitou součástí naší Binance recenze. Zatímco oblast podpory na Binance by mohla vyžadovat trochu práce, tým je citlivý a schopný nabídnout profesionální pomoc obchodníkům v nouzi. Vstupenky na podporu se odesílají prostřednictvím online formuláře uvedeného na webových stránkách a odpovědi se zasílají e-mailem. V současné době neexistuje žádná podpora živého chatu ani telefonní číslo, na kterém se zákazníci mohou spojit s týmem podpory.

Pomoc s výběrem peněz na krypto burze Binance
Pomoc s výběrem peněz na krypto burze Binance

Kromě týmu CS nabízí Binance několik často kladených otázek a článků, které mají uživatelům pomoci zvyknout si na výměnu a způsob, jakým funguje.

Kryptoměnová burza Binance FAQ zákaznická podpora
Kryptoměnová burza Binance FAQ zákaznická podpora

Je třeba poznamenat, že je známo, že zákaznická podpora na Binance reaguje pomalu na požadavky zákazníků. Jedná se o známý jev u většiny velkých výměn a je způsoben jednoduše objemem uživatelů a množstvím podpůrného personálu.

Burzy v minulém roce vzrostly výbušným tempem a společnosti jednoduše nebyly schopny držet krok s poptávkou. Zvláště rychle rostl Binance, který přešel od startu k největší burze na planetě za pár krátkých měsíců.

Podpůrný personál pro výměny musí být pečlivě proškolen a vyškolen kvůli souvisejícím technickým a bezpečnostním požadavkům – na rozdíl od jiných tradičních společností, kde lze personál vyškolit rychleji.

Na co je třeba pamatovat, je důkladná kontrola adres peněženky. Ujistěte se, že posíláte správnou kryptoměnu na její odpovídající adresu na webu. Mixy s peněženkami jsou jednou z největších chyb, které lidé při používání burz dělají.

Další věci, které je třeba si uvědomit, jsou, zkuste nejprve menší testovací platbu, pokud plánujete převést velké částky – může vás to stát trochu víc poplatků, ale bude to stát za klid.

Pokud potřebujete kontaktovat podporu, ujistěte se, že jim poskytnete dostatek informací, aby vám mohli poprvé pomoci. Uveďte adresy peněženky, časy transakcí a jakékoli další informace, které si myslíte, že mohou potřebovat, aby pomohly urychlit proces.

Přesun kryptoměnové burzy Binance na Maltu

Nad rámec Binance recenze chceme také uvést něco k historii kryptoměnové burzy Binance. V březnu 2018 japonské noviny Nikkei oznámily, že Binance obchoduje v Japonsku a nedodržuje jejich oficiální předpisy. To způsobilo určité turbulence na trzích až do doby, kdy Binance burza vydala oficiální vyjádření, že bude přesouvat operace na evropský ostrov Malta vhodný pro kryptoměny, přičemž uvedl:

“Po přezkoumání několika různých lokalit se společnost rozhodla investovat do evropského národa kvůli své stávající pro-blockchainové legislativě a stabilitě, kterou nabízí společnostem poskytujícím finanční technologie prostřednictvím svého regulačního rámce.” 

To je pro společnost dobrá zpráva a od maltského předsedy vlády na Twitteru dokonce přijali vřelé přivítání.

Binance také oznámil, že jednali s maltskými bankami s cílem poskytovat transakce Fiat, což znamená, že mohou v budoucnu nabídnout rampu pro transakce fiat na krypto spolu s fiat obchodními páry na burze. Další dobrá zpráva pro Binance krypto burzu se zdá, protože jejich profil a reputace v tomto odvětví stále rostou.

Spuštění decentralizované burzy

Novější zprávy pro Binance a to, co se jeví jako dobrá zpráva pro držitele BNB, je skutečnost, že plánují spuštění vlastní Decentralizované burzy (DEX):

“Po rozsáhlém výzkumu decentralizovaných burzovních rámců a analýze stávajících implementací věříme, že je možné provést významná zlepšení v poskytování úrovně zkušeností s obchodováním Binance, na kterou jsou již zvyklí. V blízké budoucnosti budou existovat centralizované a decentralizované burzy, které se budou navzájem doplňovat a zároveň budou mít vzájemnou závislost. “

Digitální aktivum BNB, nyní token ERC-20, bude migrovat jako nativní token dané sítě a bude použit k placení poplatků za obchodování na nové burze.

Spuštění decentralizované akciové burzy

Další dobrou zprávou pro společnost Binance v poslední době je, že uzavřela partnerství s s Neufund při budování první decentralizované burzy na světě.

Vedle maltské burzy cenných papírů mají v úmyslu vytvořit regulovanou a decentralizovanou globální burzu cenných papírů pro kótování a obchodování s tokenizovanými cennými papíry vedle kryptoměn.

“Podle CapLinked se předpokládá, že tržní kapitalizace samotných kapitálových tokenů dosáhne do roku 2020 1 bilionu dolarů a díky partnerství s MSX, dceřinou společností Malta Stock Exchange a Binance, se Neufund stane první end-to-end primární emisní platformou pro bezpečnostní tokeny, zejména akciové tokeny. Zajistí způsoby sekundárního obchodování s akciovými tokeny a umožní společnostem z celého světa získávat finanční prostředky na Blockchainu legálním způsobem a zároveň nabídne tolik potřebnou likviditu.”

To je pro Binance pozitivnější zpráva, protože si klade za cíl upevnit svou pozici světové kryptoměny číslo jedna.

Ukončení provozu Binance Jersey - není součástí Binance recenze

Od 16. ledna 2019 společnost Binance oznámila spuštění nové burzy Fiat to Crypto s názvem „Binance Jersey“.

Obchodní platforma je aktivní a aktivní a umožňuje vám obchodovat s fiat měnami, jako jsou eura a libra šterlinků, přičemž jejich cílovým trhem je Evropa.

Jelikož binance již nabízí vklady v GBP a SEPA platby pro EUR a nabízí obchodování pro oba měnové páry, existence burzy pro fiat Binance Jersey již nemělo opodstatnění a v minulém roce burza Binance Jersey ukončila fungování.

Binance Jersey ukončene fungování kryptoměny burza
Ukončený provoz Binance Jersey

Potvrzení registrace na Binance (KYC)

Na začátku této Binance recenze jsme se v krátkosti věnovali registraci a oveření identity. Je ovšem důležité také zmínit tzv. “KYC”. Poprvé musí zákazníci projít jednorázovým ověřením dokumentu Know Your Customer (KYC). Při používání služby je nutné postupovat podle pokynů po stránce objednávky a projít ověřením. K dokončení procesu ověření je nutné kromě adresy bydliště předložit 1 nebo 2 formuláře státem vydaných dokladů totožnosti jako pas, řidičský průkaz nebo kartu Medicare. Vracející se zákazníci, kteří již dokončili ověření KYC, budou po otevření nové objednávky odesláni na stránku se souhrnem objednávek.

Každý účet je propojen s mobilním číslem a uživatelé by se měli ujistit, že při prvním dokončení procesu ověření použijí poskytnuté mobilní číslo. Každý, kdo se rozhodne použít nové mobilní číslo, bude muset znovu dokončit proces ověření ID.

Jak koupit Bitcoin s fiat penezi na Binance
Jak koupit Bitcoin s fiat penezi na Binance

Platba debitní a kreditní kartou na Binance

Binance umožňuje uživatelům provádět debetní a kreditní karty platby za kryptoměny prostřednictvím partnerství se společností Simplex. Tokeny Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) a XRP je možné zakoupit prostřednictvím Visa a MasterCard a výhody používání debetní nebo kreditní karty na Binance zahrnují:

  • Rychlé převody: Kryptoměna se dostane do vaší peněženky průměrně 10–30 minut
  • Nízké poplatky: pouze 3,5% za transakci nebo 10 USD, podle toho, co je vyšší
  • Pohodlné: Visa a MasterCard přijaty
 

Za účelem nákupu podporovaných kryptoměn debetní nebo kreditní kartou mohou uživatelé nejprve projít oficiální stránku s pokyny a poté navštívit: https://www.binance.com/en/creditcard.

Binance Launchpad a Initial Coin Offerings (IEOs)

Binance Launchpad je platforma pro zahájení tokenů burzy, jejímž cílem je propojit blockchainové projekty s větší komunitou kryptoměn a umožnit projektům získávat finanční prostředky při interakci s významnou uživatelskou základnou Binance.

V prosinci 2017 byly projekty BREAD a GIFTO schopny udržet úspěšný prodej tokenů na Binance Launchpad a projekty jako BitTorrent a Fetch.AI také uspořádaly úspěšné spuštění v roce 2019.

Platforma využívá nativní token BNB burzy a odměňuje uživatele za držení tokenu a také umožňuje jeho použití k účasti na prodeji tokenů.

Jak fungují nabídky tokenů na Binance Launchpad?

Možnost podílet se na nabídkách tokenů nadále přitahuje na Binance značné množství uživatelů a je nutné projít řadou kroků, abychom si zvykli na platformu Launchpad.

Každý, kdo má zájem o projekt, by měl nejprve přejít na web Binance Launchpad a kliknout na stránku projektu a důkladně prozkoumat kterýkoli z nabízených projektů. Pokud to ještě není provedeno, je také nutné dokončit ověření účtu Binance, protože prodej tokenů probíhá v souladu s regulačními požadavky v jurisdikcích podporovaných uživatelů.

Loterie na Binance Launchpad

Součástí této Binance recenze je i pokrytí loterijního systému od Binance. Binance Launchpad provozuje loterijní systém, který sleduje, že počet loterijních tiketů, na které si můžete nárokovat, závisí na množství tokenů BNB, které držíte na svém účtu Binance, po dobu 20 dnů od data loterie, maximálně však až 5 lístků na způsobilý účet.

20 dní před datem losování loterie je představováno X níže a například 100 ≤ X <200 znamená, že váš zůstatek BNB za celé 20denní období je udržován na 100 BNB nebo více, ale nepřesahuje nebo dosáhnout 200 BNB.

Binance Launchpad loterie
Binance Launchpad loterie

Snímek v 0:00 ráno (UTC) každý den zaznamenává zůstatek každého uživatele na BNB. Pokud váš zůstatek na BNB poklesne pod minimální zůstatek požadovaný v kterýkoli den během 20denního období, bude vložen do spodní hranice.

Například pokud uživatel A drží 301 BNB po dobu 19 z 20 dnů, ale jejich zůstatek klesne na 299 BNB za jeden den. Přesunou se na spodní hranici a budou mít nárok pouze na 2 loterijní lístky.

Před samotným datem loterie je uživatelům poskytnuto 24hodinové období pro výběr počtu loterijních losů, které si přejí zadat, s maximálním počtem na základě jejich pozic BNB za posledních 20 dní.

Zde, pokud uživatel zadá vstup 5 tiketů a 2 tikety nakonec vyhrají, je zavázán zaplatit za 2 tikety přidělené (v BNB).

Každý loterijní lístek má jedinečné číslo s více držiteli loterijních lístků, které získávají tikety s postupnými čísly. Například při nárokování 5 lístků mohou být lístky očíslovány 100010, 100011, 100012, 100013 a 100014.

Jakmile 24hodinové období skončí a všechny tikety budou plně vydány, začne Binance náhodně vybírat víceciferná čísla. Ty jsou porovnány s koncovými číslicemi všech vydaných tiketů, aby bylo možné určit seznam výherců.

Proces výběru pokračuje, dokud se neshoduje maximální počet vítězů, a příslušná BNB se odečte od zůstatku každého vítězného uživatele, jakmile jsou považováni za vítěze.

Binance předem oznamuje maximální počet potenciálních výherců loterií a částku přidělení odpovídající každému výhernímu tiketu.

Hackerský útok součástí Binance recenze

Jelikož chceme, aby tato Binance recenze pokryla vše možné, je potřeba uvést i věci jako hackerské útoky. Na začátku května 2019 Binance utrpěl svůj první hack, který jsme zde popsali na Blockonomi. Stručně řečeno, hacker byl schopen získat přístup a obejít některá ze svých bezpečnostních opatření pomocí klíčových informací o uživateli, včetně klíčů API, používaných obchodními roboty a správci portfolia třetích stran.

Byli schopni z burzy vybrat kryptoměnu v hodnotě více než 40 milionů dolarůBinance se rozhodl tyto ztráty plně pokrýt pomocí svého bezpečnostního fondu „SAFU“ a uhradil všem uživatelům ztráty, které utrpěli.

Skutečnost, že Binance tyto ztráty kryla, nám dává větší důvěru v jejich poctivost a integritu, ale také podtrhuje důležitou skutečnost, že byste měli dodržovat osvědčené postupy v oblasti zabezpečení a na burzách udržovat pouze malé množství kryptoměny. Využijte hardwarové peněženky na kryptoměny k bezpečnému uložení finančních prostředků, protože se zdá, že ani největší burzy nejsou vůči tomuto typu útoku imunní.

Binance recenze - krypto burza Binance momentálně nejlepší kryptoměnová burza?

V současné době je srovnávací modul burzy schopen zpracovávat přibližně 1,4 milionu objednávek každou sekundu, což z ní činí jednu z nejrychlejších burz na trhuBurza navíc funguje na všech formách zařízení, včetně webu, Androidu, WeChat a HTML5. Non-anglické reproduktory budou rádi, že Binance nabízí vícejazyčnou podporu v čínštině, angličtině, korejštině a japonštině. Na základě všeho, co bylo doposud načrtnuto, je Binance nepochybně přední kryptoměnovou burzou a nabízí skvělé poplatky a úžasnou podporu digitální měny.

Jelikož má údajně přístup k bohatým zdrojům a partnerům, je pravděpodobné, že se Binance bude i nadále vyvíjet a svým klientům bude nabízet skvělé služby krypto burzy. Jsme rádi, že můžeme Binance doporučit a přidali jsme jej do našeho seznamu nejlepších burz pro nákup kryptoměn.

Od té doby, co jsme spustili Binance, pokračujeme v aktualizaci této recenze (v té době jsme jako jeden z prvních nabízeli recenzi platformy). A jak čas postupoval, Binance se znovu a znovu ukázalo jako jedna z nejlepších, ne-li nejlepších burz, které jsou k dispozici.

Jejich generální ředitel Changpeng Zhao (zkráceně CZ) je součástí komunity kryptoměn a vykazuje vysoké standardy integrity. Burza Binance pokračuje v inovaci, přináší na trh nové produkty a nové možnosti nákupu a obchodování kryptoměn do všech koutů světa.

Krátká odpověď je ano. Binance je často považován za jednu z nejuznávanějších a nejdůvěryhodnějších platforem pro výměnu a obchodování kryptoměn na webu. Je to jeden z lídrů v oboru a dokázal si vybudovat dlouhodobou reputaci díky svým dobrým bezpečnostním systémům, obrovské škále kryptoměn připravených na obchod a podobných faktorů.

Soudě podle mnoha uživatelských recenzí Binance a počtu bezpečnostních funkcí, které platforma využívá, by většina řekla, že ano - v době psaní tohoto článku lze Binance krypto burzu považovat za zcela bezpečnou. Funkce, jako je dvoufaktorové ověřování, zaručují, že vaše kryptosy zůstanou bezpečné a zdravé.

Prostředí Binance burzy je uděláno tak, aby vyhovovalo jak začínajícím obchodníkům s kryptoměnami, tak odborníkům v této oblasti. Během svého obchodního procesu budete moci vybrat různé možnosti a funkce - ty jsou vyráběny v souladu s výše uvedenými faktory. Stručně řečeno, bez ohledu na to, kolik zkušeností v oblasti kryptoměny máte, můžete si být jisti, že platforma uspokojí vaše potřeby - s tímto sentimentem většinou souhlasí i ostatní uživatelé Binance.

Ne. Není pochyb o tom, že je to jedna z největších nevýhod Binance krypto burzy. Skutečnost, že nemůžete vkládat / obchodovat s fiat měnami, znamená, že již musíte mít nějakou jinou kryptoměnu, kterou držíte, a poté ji musíte vložit do Binance, abyste mohli začít obchodovat.

Binance nabízí svým uživatelům více než 100 různých kryptoměn k ukládání a obchodování s nimi. Platforma je také vhodná pro začátečníky i pokročilé nadšence do kryptoměny a je také velmi snadno použitelná.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 2 Průměrné hodnocení: 5]
Binance recenze – nejlepší kryptoměnová burza pro obchodování? [2021]
Recenze od Akcieprůvodce
Používání Binance má mnoho výhod, ale je třeba vzít v úvahu i některé nevýhody - například nemožnost vkladu pomocí debetní nebo kreditní karty. Podle našeho názoru je Binance jednou z nejlepších kryptoměnových burz pro obchodování napříč různými kryptoměnami. Nabízí skvělé a snadno použitelné rozhraní, které uspokojí všechny typy obchodníků. Nejen to, ale je to platforma, která je ověřená uživateli po celém světe a již má nějakou historii.
Jednoduchost používání
9
Důvěryhodnost a reputace
10
Poplatky
10
Zákaznická podpora
9
Platební metody
9
Uživatelské hodnocení3 hodnocení
8.3
Výhody
Propracovaná funkční platforma
Nízké poplatky
Velká nabídka kryptoměn
Možnost vkládat a vybírat fiat měny
Vklady a výběry do 2 BTC bez nutnosti ověření účtu
Pravidelné aktualizace aplikace a burzy
Nevýhody
Pomalejší zákaznická podpora
Může být ze začátku složitější pro začátečníky
Vklad fiat měny podléha KYC verifikaci
9.4
Hodnocení
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Jednoduchost používání
Důvěryhodnost a reputace
Poplatky
Zákaznická podpora
Platební metody
Celkové hodnocení

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování