Průvodce » Kryptoměny » NFT » Binance NFT Marketplace – jak si můžete koupit digitální umění jako NFT?

Binance NFT Marketplace – jak si můžete koupit digitální umění jako NFT?

Binance NFT Marketplace - kde koupit NFT digitální umění

Největší celosvětová kryptoměnová burza Binance spustila minulý týden své tržiště s NFT. Pro ty co se ještě nesetkali s NFT – jedná se o tzv. „non-fungible token“. Běžné kryptoměny jako Bitcoin nebo Ethereum jsou zaměnitelné, ovšem NFTs jsou unikátní. Každý takový token může nést digitální obsah. NFTs nabízí možnost, jak vlastnit konkrétní kopii digitálního umění, hudbu nebo sběratelské předměty. Široká veřejnost NFTs často vnímá jako spekulativní investici.

Na zmíněném online tržišti Binance NFT lze koupit umění od umělců po celém světě. V rámci programu „100 creators“ můžete koupit díla od vybraných světových tvůrců, kde Čechy zastupuje umělec Julius Reichel, který vytvořil kolekci 6 kusů NFT přímo pro Binance NFT. Jeho první dílo v aukci na Binance NFT se jmenuje Crypto Invaders

Julius Reichel na NFT Binance Marketplace
Julius Reichel na NFT Binance Marketplace

Jak si koupit NFT na Binance NFT tržišti

Časem  bude možné na Binance NFT vytvořit také vlastní NFTs procesem zvaným “Minting”, kdy vložíte konkrétní digitální obsah do tokenu. Tato možnost se ovšem otevře až časem, jelikož nyní mohou vytvářet NFT pouze předvybraní tvůrci v rámci programů “100 Creators” a “Innovative Creators”.

Binance NFT Marketplace jak koupit NFT digitální umění ukázka
Binance NFT Marketplace jak koupit NFT digitální umění ukázka

Prémiová NFT platforma Featured by Binance

NFT tržiště kde koupit digitální umění od Binance Featured by Binance
NFT tržiště kde koupit digitální umění od Binance Featured by Binance

Za zmínku ještě stojí druhá platforma s názvem Featured by Binance, kde lze koupit limitované speciální kolekce NFTs. V tomto případě je nutné si připojit peněženku. Například Ethereum peněženku MetaMask, kterou získáte nainstalováním pluginu do prohlížeče Chrome.

Limitovaná edice Mystery Boxů

Můžete si kromě uměleckých děl na tržišti koupit také limitovanou edici Mystery Boxů za 20 Binance USD (BUSD)  obsahující kolekci 16 sběratelských postaviček. Máte možnost získat sběratelské NFT, které může mít různé hodnoty od normal (N), rare (R), super rare (SR) nebo super super rare (SRR). Mystery boxy se většinou vyprodají do pár hodin.

NFT Binance Mystery Box k prodeji
Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 1 Průměrné hodnocení: 5]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování