Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Binance Coin – definice BNB

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Binance Coin – definice BNB

Binance Coin – definice BNB

Co je to Binance Coin?

Binance Coin je kryptoměna vydaná burzou Binance a obchoduje se symbolem BNB. Binance coin běží na blockchainu Ethereum se standardem ERC 20 a má přísný limit maximálně 200 milionů BNB tokenů.

Binance Coin vysvětlil

Očekává se, že mince Binance podpoří provoz burzy Binance a jejího ekosystému. Podporuje více nástrojů v ekosystému Binance, což zahrnuje platby za poplatky za obchodování, poplatky za směnu, poplatky za zařazení do seznamu a jakékoli další poplatky na burze Binance.

Nabídka spuštění v prvním roce poskytuje 50% slevu na obchody prostřednictvím mince Binance a procento slevy se každý rok snižuje o polovinu. To znamená, že sleva za druhý rok je 25%, sleva za třetí rok je 12,5% a sleva za čtvrtý rok je 6,25%, přičemž sleva končí od pátého roku.

Mince Binance lze také použít k investování do určitých ICO, které jsou uvedeny v programu Launchance společnosti Binance. Nové kryptoměny budou uvedeny na burze Binance a použití Binance poskytne bezproblémové tržiště professional obchodování s různými zavedenými a novými virtuálními tokeny.

Krypto token také získal podporu od jiných partnerství, což pomohlo jeho šíření využití. Zahrnuje partnerství s přední asijskou špičkovou platformou pro streamování živého videa Uplive, která prodává virtuální dárky za BNB tokeny 20leté silné uživatelské základně Uplive. Binance coin podporuje také platforma, mobilní aplikace a debetní karta VISA Monaka, průkopnická platforma pro platby a kryptoměny.

Platforma Binance má také plán zpětného odkupu, podle kterého použije 20% svých zisků na zpětný odkup BNB tokenů a vypálí / zničí je, dokud nebude zpětně odkoupeno maximálně 50% neboli 100 milionů BNB tokenů. Tento proces ponechá v oběhu pouze 100 milionů tokenů BNB, což mu pomůže udržet podstatnou hodnotu. V polovině dubna 2018 tým Binance oznámil, že dokončil vypalování 2 220 314 tokenů BNB (zhruba 30 milionů USD).

Konzistentní vypalování mincí se zvyšujícím se procentem vypalování podle plánovaných plánů naznačuje ziskovost burzy Binance.

Mince byla spuštěna během počáteční nabídky mincí (ICO) v červenci 2017. Nabídla 10% nebo 20 milionů tokenů BNB andělským investorům, 40% nebo 80 milionů tokenů zakládajícímu týmu a zbývajících 50%, nebo 100 milionů, různým účastníkům prostřednictvím procesu ICO.

Téměř polovina prostředků získaných během procesu ICO měla být použita na branding a marketing Binance, zatímco zhruba jedna třetina byla použita na vybudování platformy Binance a provedení nezbytných upgradů ekosystému Binance.

Binance Coin měla na začátku dubna 2018 tržní kapitalizaci ve výši přibližně 1,4 miliardy USD. V současné době nenabízí směnu proti nekrytým měnám a směna v BNB je možná pouze prostřednictvím kryptocoinů, jako jsou bitcoinové nebo etherové tokeny.

Binance se nakonec stane nativní měnou decentralizované burzy Binance.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: