Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

AvaTrade vs. Plus500

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > AvaTrade vs. Plus500

AvaTrade vs. Plus500

Existuje několik online CFD brokerů, z nichž každý má jiný úhel pohledu. Zde porovnáme dva zcela odlišné CFD makléře: AvaTrade a Plus500. Oba jsou regulovány evropským finančním regulátorem a fungují nejméně 10 let.

Obchodníci, kteří chtějí rozšířit svůj svět investovatelných aktiv, se obrátili na rozdílové smlouvy (CFD), využívali produkty, které uživatelům umožňují sázet na pohyb aktiv od akcií a globálních akciových indexů až po komodity a kryptoměny jako Bitcoin nebo Ripple. (Poznámka: Většina obyvatel Severní Ameriky má omezeno obchodování na platformách CFD). Existuje několik online CFD brokerů, z nichž každý má jiný úhel pohledu. Zde porovnáme dva zcela odlišné CFD makléře: AvaTrade a Plus500. Oba jsou regulovány evropským finančním regulátorem a fungují nejméně 10 let.

Investoři s určitými zkušenostmi na trhu pravděpodobně najdou platformy, produkty a ceny AvaTrade velmi dobře známé a konkurenceschopné vůči svým konkurentům. Je to tradiční prodejce se silnými nástroji pro výzkum a technologie. Plus500 nabízí CFD na více než 2 200 trzích a má efektivní rozhraní pro náročné obchodníky.

Je důležité si uvědomit, že obchodování s CFD může být riskantní investicí. CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. Vysoké procento účtů retailových investorů při obchodování s CFD ztrácí peníze. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

 • Minimum účtu: 100 $
 • Poplatky: Inzerované spready až 0,9 pipů
 • Nejlepší pro: Noví a podkapitalizovaní obchodníci
 • Minimum účtu: 100 jednotek základní měny

 • Poplatky: Spread náklady; Jednodenní náklady na financování; Poplatky za nečinnost

 • Nejlepší pro: Obchodníci, kteří hledají solidní rozhraní pro provádění obchodů

Obchodní zkušenosti

Uživatelé těchto dvou platforem najdou dobře navržené a snadno použitelné rozhraní. Každý z nich nabízí širokou škálu informací v čistém a jasném designu. Totéž platí pro jejich mobilní platformy, které mají intuitivní vzhled a chování spolu s plnou funkčností. Každý web je k dispozici v různých jazycích, včetně angličtiny, čínštiny, arabštiny a většiny hlavních evropských jazyků. Celkově je uživatelská zkušenost pro AvaTrade i Plus500 velmi podobná a splňuje očekávání. Výsledkem je remíza.

AvaTrade

 • Šířka obchodních produktů
 • Různé možnosti platformy
 • Ochrana před záporným zůstatkem

Plus500

 • Jednoduché a snadno použitelné
 • Přizpůsobitelné grafy technické analýzy
 • Mobilní aplikace má stejné funkce jako desktop
 • Možnost nastavit cenová upozornění

Mobile and Emerging Tech

AvaTradeGO, vydané v listopadu 2017, nyní nabízí alternativu Android a iOS k obyčejné vanilkové Metatrader 4 Mobile. Rebrandovaná a aktualizovaná aplikace založená na MT4 zahrnuje vylepšenou kapacitu pro sociální obchodování, ale omezenou sadu funkcí, která generuje desítky stížností na Google Play. Aplikace je také zaměřena na novější a méně kvalifikované obchodníky a poskytuje „podrobné pokyny k otevírání obchodů“ a systém zpětné vazby, který zkušení obchodníci pravděpodobně nepoužívají.

Mobilní aplikace Plus500 zahrnují také všechny funkce dostupné v desktopové aplikaci, ale někteří obchodníci se mohou obávat nedostatku bezpečnostních opatření. Mezi těmito dvěma v oblasti mobilních a vznikajících technologií je to kravata, protože ani jeden se neliší.

AvaTrade

 • Aplikace zaměřená na novější a méně kvalifikované obchodníky
 • Webové verze Metatrader a AvaOptions poskytují integraci s desktopovými platformami
 • AvaTradeGO nabízí alternativu k MT4 Mobile pro Android a iOS

Plus500

 • Obchodníci mají přístup k více než 2 000 obchodním nástrojům Plus500
 • Mapování povoleno v mobilních aplikacích pro Android, iPhone nebo iPad

Zprávy a výzkum

AvaTrade nabízí ekonomický kalendář a omezený průzkum prostřednictvím sharptrader.com. Krátký (2-4 minuty) denně Trader’s TV video (prostřednictvím YouTube) tvoří jádro výzkumných materiálů, přičemž skript je poté přepsán jako Daily Market Review.

V rámci automatických aktualizací AutoChartist jsou uvedeny krátkodobé technické signály, zatímco část základní analýzy obsahovala několik odkazů na denní zprávy, ale pouze čtyři další zastaralé články ze dne. Sekce s více aktuálními články uvádí šest širokých zpráv o tématech, která zahrnovala tarify, brexit a bitcoiny.

V době naší kontroly se zdá, že Plus500 nemá žádné speciální nástroje pro výzkum nebo analýzu (kromě nástrojů pro technickou analýzu a tvorbu grafů).

AvaTrade

 • Krátké denní televizní video Trader’s TV na YouTube je jádrem výzkumných materiálů
 • Omezený výzkum prostřednictvím sharptrader.com
 • Sekce analýzy zahrnovala zastaralé články ze dne

Plus500

 • Sentiment obchodníka – ukazuje, s čím ostatní klienti obchodují
 • Ekonomický kalendář – kalendář od Dow Jones
 • Graf technické analýzy – 100 + technické ukazatele

Vzdělání a bezpečnost

Materiály AvaTrade byly rozděleny do pěti hlavních dílčích témat, což klientům umožnilo rychle a efektivně najít odpovědi. Funkce vyhledávání kočárku narušila zážitek z učení a mnoho článků a témat zjevně chybělo. Aby toho nebylo málo, hlavní web zprostředkovatele zahrnuje podnabídku pro vzdělávání a řadu užitečných materiálů, které nejsou integrovány do vyhrazeného webu.

Plus500 překvapivě nenabízí žádnou specializovanou sekci výuky ani výukový program platformy.

AvaTrade

 • Široká škála obecných článků, ale není integrována do vyhrazeného webu
 • Žádné dvoufaktorové ověřování

Plus500

 • Plus500 neposkytuje žádné vzdělávací materiály

Náklady

Poplatky společnosti AvaTrade za investování na Forexu a CFD nebyly ve srovnání se zbytkem odvětví nevyrovnané. Například rozpětí obchodování na EUR / USD bylo 1,5 pipu a investoři platili rozpětí 0,03 USD na CFD nafty za normálních tržních podmínek. AvaTrade se drží pouze přístupového přístupu k tvorbě cen, který udržuje strukturu nákladů jednoduchou a snadno srozumitelnou.

Plus500 také staví své poplatky do tržního rozpětí. V závislosti na tom, s kterými produkty obchodujete, může být použití Plus500 levnější. Akciové spready se pohybují od 0,10 do 0,50%, S&P 500 je pouze 50 pipů a bitcoin je 0,85% na stranu. Aktivní obchodník by měl v průměru očekávat, že bude platit zhruba stejně u všech produktů na obou platformách.

AvaTrade

 • Minimum účtu: 100 $
 • Poplatky: Inzerované spready již od 0,9 pipu

Plus500

 • Poplatky za obchodování s akciemi: 0,005 USD za akcii
 • Minimum účtu: 100 GBP

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem šestiměsíčního hodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejich platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila více než 3 000 datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovaný makléř povinen vyplnit 320bodový průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme použili při testování. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jejich platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web