Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Apple by mohl vydělat až 8 B $ z AR Apps: BofA

AkciePrůvodce.cz > Akcie  > Technologické akcie ("Tech stocks")  > Apple by mohl vydělat až 8 B $ z AR Apps: BofA

Apple by mohl vydělat až 8 B $ z AR Apps: BofA

Augmented fact (AR) je novým módním slovem v technologickém podnikání a jedním z velkých příjemců tohoto trendu může být Apple Inc. (AAPL), pokud se nejnovější předpověď Financial institution of The united states Merrill Lynch ukáže jako pravdivá. Investiční společnost uvedla tento týden ve zprávě z výzkumu, že vstup společnosti Apple na trh AR by mohl zvýšit tržby iPhonů a App Store o 8 miliard dolarů.

“Myslíme si, že aplikace pro AR budou mít cenovou prémii,” napsal Wamsi Mohan, hlavní analytik výzkumu akcií společnosti BofAML, v poznámce ke klientům, na které se vztahuje CNBC. „Znovu opakujeme náš nákup se silnými kapitálovými výnosy, pokračujícím silným růstem výnosů ze služeb a AR poskytující další konkurenční výhodu.“ BofAML zvýšila svůj cenový cíl pro Apple na 230 USD z 225 USD, což znamená, že akcie mohou získat dalších 2,2%. , akcie značky Cupertino v Kalifornii, Apple iphone vzrostly o 11,26%. (Viz také: Klíčové úrovně professional akcie Apple ve druhé polovině roku 2018

S AR se virtuální digitální objekty zdály být umístěny do reálného světa prostřednictvím zařízení, ať už jde o tablet nebo smartphone. Mobilní hra Nintendo Pokemon Go byla jednou z prvních, která přijala AR a byla velmi populární v roce 2016. S touto hrou hráči hledali postavy videoher po ulicích a veřejných místech po celém světě

dir = “ltr”>

Příjmy v miliardách

Podle Mohana z BofAML je příležitost příjmů pro Apple v AR od roku 2018 do roku 2020 v rozmezí 6 až 8 miliard USD. Z této příležitosti analytik Wall Street uvedl, že 1 miliarda USD bude pocházet z aplikací AR. Zbytek bude poháněn zvýšením prodeje Apple iphone kvůli aplikacím AR. Analytik uvedl, že příležitost k výnosu poroste až na 11 miliard dolarů, pokud by Apple zavedl brýle AR. Poznamenal, že více než 1 miliarda zařízení Apple může podporovat aplikace AR, což dělá z iOS Apple „extrémně atraktivní“ pro práci vývojářů. (Viz také: Apple: Theft Sheds Mild on Self-Driving Car or truck.)

Na konci března Fiscal Times s odvoláním na lidi, kteří mají znalosti o úsilí společnosti Apple, uvedli, že společnost zrychluje vývoj brýlí AR. Zdroje informovaly FT, že zhruba před rokem Apple vytvořil tým, který se zaměřil na zařízení AR, která by spotřebitelé nosili, a věnuje více prostředků na toto úsilí s ohledem na uvedení spotřebitelského produktu. Zpráva uvádí, že zařízení je vzdálené rok a více.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: