Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Amazonka konopí

Amazonka konopí

[Todd Harrison is the CIO and co-founder of CB1 Capitaland a columnist for Investopedia. The views expressed herein are those of the author and do not necessarily reflect the views of Investopedia.]

V posledních týdnech se společnost Tilray Inc. (TLRY) stala první kanadskou licencovanou produkcí uvedenou na seznamu NASDAQ, zatímco společnost Constellation Brand names (STZ) investovala další 5 miliard dolarů v Canopy Development Company (CGC) na vývoj nápojů obsahujících konopí. Společné je, že obě společnosti mají vlastní ceny akcií, a tak investoři získávají zvýhodněnou možnost svého biotechnologického výzkumu a vývoje.

Zatímco historie vykresluje obraz Reefer Madness, konopí a konopí se ukázaly jako základní složky v široké škále konečných produktů a případů použití, které zahrnují stavební materiály, plastové kompozity, kosmetiku a kosmetiku, doplňky pro zvířata, oblečení, jídlo, a ano, lék. I když každá z těchto vertikál má investiční výhody, nejvíce nás vzrušuje právě wellness aréna.

Proč? Protože lékařská komunita informuje akciový trh, mnoho z toho nestudovalo vědu za endokanabinoidním systémem. Většina lékařů si stále neuvědomuje, že kanabinoidy nalezené v konopí mají stejnou aktivitu jako endokanabinoidy, které naše těla produkují k regulaci neurotransmise. Použitím našeho endokanabinoidního systému (ECS) jako retrográdní cesty jsme schopni zaměřit se na řadu zhoubných stavů a ​​nemocí.

Většina světa teprve začíná chápat terapeutické výhody konopí, ale dva hráči na globální scéně na to přišli už dávno. Izrael studoval vědu 50 permit díky průkopnické práci Dr. Raphaela Mechoulama, ale existuje jen hrstka veřejně obchodovaných raných biotechnologických společností, s nimiž lze vyjádřit investiční pohled. A je tu britská společnost GW Prescription drugs (GWPH).

Výhoda GWPH

V 90. letech si vlády United states a Velké Británie objednaly samostatné, ale podobné studie, které měly pomoci určit, zda má konopí potenciál lékařské účinnosti, a obě shledaly, že existují povzbudivé důkazy. Usa tato zjištění ignorovaly a pokračovaly v neúspěšné válce proti drogám, zatímco britská vláda položila základy společnosti GW Pharmaceuticals, která byla založena v roce 1998.

Během posledních dvaceti enable provedla společnost GW průkopnický klinický výzkum a je důležité, že podaly řadu patentů v Usa i Velké Británii. Studovaly CBD, THC a širokou škálu nových molekul kanabinoidů v několika odlišných terapeutických oblastech, včetně epilepsie, autismus, rakovina a schizofrenie. Stručně řečeno, mají obrovskou výhodu prvního tahače v prostoru, který si většina lidí stále neuvědomuje, že je prostorem.

Jakmile se dostaví federální dekriminalizace konopí, bude se samozřejmě co učit, což připraví půdu professional výzkum, bankovnictví a institucionální investice u amerických provozovatelů, spolu s tím, co předpokládám, bude slušná částka fúzí a akvizic. Na této frontě existují dvě cesty: legislativně prostřednictvím úsilí, jako je STÁTNÍ ZÁKON a s prokázáním lékařské účinnosti, což nutí DEA k přeplánování do 90 dnů.

První lék společnosti GW, Epidiolex ™ professional léčbu dětských epilepsií, byl v červnu schválen Food and drug administration, ale kolektivní řeč těla naznačuje, že bude přeloženo pouze CBD, takže konopí zůstane jako plán I. Důvodem je vnímaný strach z THC, kanabinoidu který je zodpovědný za euforii často spojenou s konopím, a je obecně považován za černou ovci rodiny kanabinoidů. Věříme, že vnímání je na místě a GW má dvě příležitosti, jak to dokázat.

Sativex®, orální sprej na bázi THC professional léčbu MS spasticity, již získal regulační schválení v mnoha zemích mimo United states of america a očekáváme, že NDA bude podána brzy. Dále po klinické dráze a příběhu, kterému se zdá, že mu nikdo nevěnuje pozornost, je glioblastom neboli rakovina mozku, která, jak věříme, bude sloužit jako základ onkologické platformy GW a jednou provždy prokáže efektivní agilitu kanabinoidního wellness.

V únoru 2017 společnost GW oznámila pozitivní fázi dva primární koncové body pro svou studii GBM, která používala poměr CBD: THC 1: 1, ale nemohla uvolnit sekundární koncové system (celkové přežití), protože „stále přežívá příliš mnoho lidí“. Generální ředitel Justin Gover tehdy řekl, že další informace budou pravděpodobně k dispozici v „nadcházejících týdnech až měsících“.

Rychle vpřed do srpna 2018, o celých sedmnáct měsíců později, a na tyto sekundární koncové human body stále čekáme. Jediné údaje, které jsme obdrželi před několika týdny, bylo, že střední míra přežití byla 662 dní ve srovnání s 369 dny u placeba a že společnost obdržela označení léčivých přípravků pro vzácná onemocnění od Food and drug administration i EMA. Professional ty, kteří věnují pozornost, společnost tiše hledá pozici pro tuto novou realitu.

V květnu společnost najala Dr. Volkera Knappertze jako svého hlavního lékaře. Dr. Volker získal vzdělání v oboru klinických vědců a doktorát a doktorát z výzkumu glioblastomu na univerzitě v Kolíně nad Rýnem v Německu. Zjistili jsme, že je to zajímavá nuance vzhledem k celoevropskému vnímání, že GW je pouze platformou professional epilepsii.

Není neobvyklé, že biotechnologická společnost má slibný plynovod to je neobvyklé, nicméně, pro analytiky tomu přiřadit žádnou hodnotu. Akci pokrývá pouze osm analytiků z Wall Avenue a všichni většinou zakládají celé své cenové cíle na velkém potenciálu Epidiolex ™. Nemyslíme si, že chápou příběh, stejně jako většina lidí nerozumí konopí a v tom spočívá příležitost.

Propast mezi vnímáním a realitou je tam, kde se nacházejí zisky, a většina světa stále pohlíží na „pot“ jako na bránu. V době, kdy dojde k klinické validaci, a ostatní lidé pochopí, že konopí má větší dopad na investování než na okraj vicefinancování, GW Prescribed drugs, více než kterákoli jiná populace ve vesmíru konopí, je připravena těžit nejvíce.

(Zveřejnění: V době psaní tohoto článku má CB1 Capital Administration pozici ve společnostech GW Prescribed drugs, Tilray a Cover Advancement Company)

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web