Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

7 Fidelity podílových fondů s nízkými poplatky

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Podílové fondy  > Nejlepší podílové fondy  > 7 Fidelity podílových fondů s nízkými poplatky

7 Fidelity podílových fondů s nízkými poplatky

Fidelity Investments je jednou z největších a nejznámějších společností pro správu aktiv na světě. Společnost, která byla uvedena na trh v roce 1946, má v červnu 2020 spravovaná aktiva (AUM) přes 2,92 bilionu USD a nabízí podílové fondy a fondy obchodované na burze (ETF) poskytuje investiční poradenství a spravuje kvalifikované penzijní plány.

Shrnutí

  • Fidelity Investments je jednou z největších a nejznámějších finančních společností na světě, jejíž aktiva jsou spravována téměř 3 biliony dolarů.
  • Známá primárně pro své aktivně spravované strategie podílových fondů, společnost také nabízí řadu nízkonákladových indexových fondů a aktivních fondů s konkurenčními poplatky.
  • Zde se krátce podíváme na pouhých sedm z působivé rodiny fondů Fidelity.

Rodina věrnostního fondu

Mezi svým velkým portfoliem podílových fondů nabízí Fidelity širokou škálu produktů s velmi nízkými náklady. Nízké náklady a poplatky jsou obzvláště výhodné, protože poplatky se přímo promítají do výnosů. Zatímco potenciální výnos, který jednotlivec vidí u mnoha investic, není znám, a výdaje jsou jednodílné, které mohou investoři kontrolovat. Nižší výdaje znamenají více peněz v jejich portfoliích a nakonec v kapsách.

Indexové podílové fondy jsou obvykle nejlevnější dostupné produkty. Indexové fondy pasivně replikují zvolené měřítko a nevyžadují dodatečné náklady na správu fondů a výzkumné týmy. Vzhledem k tomu, že mnoho aktivně spravovaných fondů má potíže se srovnáváním svých referenčních hodnot, vytvářejí indexové fondy ideální základní podíly ve většině portfolií. Mnoho vzájemných fondů s indexem Fidelity, například ty, které jsou uvedeny níže, nabízejí kombinaci solidního historického výkonu a nízkých poplatků.

Fidelity 500 Index Fund (FXAIX)

Fidelity 500 Index Fund (FXAIX) není jen jedním z největších podílových fondů ke sledování indexu Normal & Poor’s (S&P) 500 a je také jedním z nejlevnějších. S poměrem čistých výdajů pouhých ,015% se tento fond řadí mezi investice s nejnižšími náklady v celém světě podílových fondů. Tento poměr nákladů znamená, že za každých 1 000 USD investovaných do fondu účtuje Fidelity poplatky pouze 15 centů ročně. Tento fond bez zátěže, který spravuje aktiva v hodnotě téměř 225 miliard USD, vydělává od společnosti Morningstar 4 hvězdičky.

Fidelity NASDAQ Composite Index Fund (FNCMX)

Někdy je koncept nízkých nákladů relativní. Zatímco poměr výdajů Fidelity NASDAQ Composite Index Fund (FNCMX) ,30% neposune tento fond do nejlevnější kategorie, stále patří mezi nejlevnější fondy sledující NASDAQ Composite Index. Tento fond také vyznamenal, že v kategorii růstu s velkým kapitálem dosáhl hodnocení pěti hvězdiček od společnosti Morningstar.

Fidelity ZERO Intercontinental Index Fund (FZILX)

Mezinárodní podílové fondy mívají vyšší poměr výdajů kvůli dodatečným nákladům na faktory, jako je globální výzkum a měnové riziko. Od roku 1997 nabídla Fidelity svůj fond Spartan Worldwide s nízkým poplatkem pouhých ,2%. V poslední době se však společnost Fidelity zaměřila na design nulových poplatků se svým nulovým mezinárodním indexovým fondem (FZILX). Tento fond má tendenci držet se větších globálních jmen, aby omezil riziko, a nemá doslova žádný poměr výdajů a žádné zatížení.

Fidelity Mid Cap Inventory Fund (FMCSX)

Fidelity nabízí obzvláště robustní nabídku fondů se střední kapitalizací, přičemž osm různých fondů má čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový rating Morningstar. Fidelity Spartan Mid Cap Stock Fund (FMCSX) je jedním z nich. S poměrem výdajů ,61% se řadí mezi jeden z nejlepších způsobů, jak získat expozici vůči středně velkým akciím s profesionálním aktivním managementem, který za posledních 15 allow vydělal ročně kolem jednoho bodu návratnosti oproti srovnávací hodnotě.

Investiční portfolio Fidelity Estate (FRESX)

Nemovitosti mohou být professional investory notoricky rizikovým místem, kde mohou své dolary použít, ale výhody diverzifikace, které vyplývají z přidání této třídy aktiv k diverzifikaci portfolia, jsou pozoruhodné. Fidelity Serious Estate Investment Fund (FSRVX) aktivně investuje nejméně 80% aktiv do cenných papírů domácích a zahraničních společností zabývajících se zejména realitním průmyslem a dalšími investicemi do nemovitostí.

Fidelity Inflation-Safeguarded Bond Index Fund (FIPDX)

Cenné papíry chráněné inflací státní pokladny (Suggestions) jsou relativně novým přírůstkem do prostředí investování, ale získaly velký zájem těch, kteří hledají ochranu před ekonomickým rizikem. Fidelity Inflation-Shielded Bond Index Index Fund (FIPDX) nepřinesl investorům příliš návratnosti kvůli současnému prostředí s nízkou mírou inflace, ale má čtyřhvězdičkové hodnocení Morningstar a čisté výdaje ,05% poměr.

Fidelity ZERO Total Market place Index Fund (FZROX)

Fidelity ZERO Complete Current market Index Fund (FZROX) je obdobou 500 indexových fondů Fidelity ZERO, s výjimkou toho, že tento fond přidává do mixu expozice s malou a střední kapitalizací, aby získal celý americký akciový trh. Vytváří ideální základní portfolio „vše v jednom“ a neúčtuje žádné poplatky ani náklady.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: