Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

5 způsobů, jak zkrátit bitcoin

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > 5 způsobů, jak zkrátit bitcoin

5 způsobů, jak zkrátit bitcoin

Professional ty investory, kteří věří, že bitcoiny pravděpodobně někdy v budoucnu spadnou, může být zkratování měny dobrou volbou. Zde je několik způsobů, jak toho dosáhnout.

Obchodování s marží

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zkrátit bitcoiny, je platforma professional obchodování s kryptoměnou. Mnoho burz umožňuje tento typ obchodování, obchody s marží umožňují investorům „půjčit si“ peníze od makléře za účelem uskutečnění obchodu. Je důležité si uvědomit, že může existovat pákový faktor, který by mohl zvýšit vaše zisky nebo ztráty. Mnoho bitcoinových burz umožňuje v této fázi obchodování s maržemi, přičemž mezi oblíbené možnosti patří BitMex, AvaTrade a Plus500.

Shrnutí

  • Professional ty, kteří chtějí prodávat krátké bitcoiny, je k dispozici několik možností, jak vydělat zisk, když jeho cena poklesne.
  • Deriváty, jako jsou opce nebo futures, vám mohou poskytnout krátkou expozici, stejně jako prostřednictvím maržových nástrojů dostupných na určitých kryptoburzách.
  • Cena bitcoinu může být kolísavá a může náhle klesat i stoupat. Krátký prodej je riskantní u jakéhokoli aktiva, ale může být obzvláště nebezpečný na neregulovaných kryptotrhech.

Futures Current market

Bitcoin, stejně jako ostatní aktiva, má futures trh. Při obchodování s futures kupující souhlasí s nákupem cenného papíru smlouvou, která stanoví, kdy a za jakou cenu bude cenný papír prodán. Pokud si koupíte futures kontrakt, pravděpodobně budete mít pocit, že cena cenného papíru poroste Tím je zajištěno, že se zajištěním můžete později získat dobrou nabídku. Pokud však prodáte futures kontrakt, naznačuje to medvědí myšlení a předpověď, že cena bitcoinu poklesne. Podle The Merkle „prodej futures kontraktů je vynikající způsob zkrácení bitcoinu.“ Futures trhy jsou o něco obtížnější najít, ale OrderBook.io je známé jako místo pro nákup a prodej bitcoinových futures.

Obchodování s binárními opcemi

Call and put opce také umožňují lidem krátký bitcoin. Pokud si přejete zkrátit měnu, provedete příkaz typu set, pravděpodobně se službou úschovy. To znamená, že byste chtěli být schopni prodat měnu za dnešní cenu, i když cena později poklesne. Binární opce jsou k dispozici prostřednictvím řady zahraničních burz, ale náklady (a rizika) jsou vysoké.

-73,56%

Dolar se pro bitcoin vrací professional rok 2018 poté, co o několik měsíců později klesl z historického maxima poblíž 20 000 USD na least pod 3 000 USD, což dokazuje volatilitu měny. Od srpna 2020 se měna meziročně zvýšila o 61,6% a v současné době se nachází těsně pod 11 700 USD.

Predikční trhy

Predikční trhy jsou dalším způsobem, jak zvážit zkrat bitcoinů. Nebyli ve světě kryptoměn dlouho, ale přesto mohou být přínosem pro zkratování měn, jako je bitcoin. Tyto trhy umožňují investorům vytvořit událost a uzavřít sázku na základě výsledku. Dalo by se tedy předpovědět, že bitcoiny klesnou o určitou marži nebo procento, a pokud vás někdo vsadí na sázku, vyděláte, pokud se to stane. Predictious je jedním z příkladů predikčního trhu professional bitcoiny.

Krátce prodejná bitcoinová aktiva

I když to nemusí přitahovat všechny investory, zájemci o nákup a prodej skutečných bitcoinů mohou krátce prodat měnu přímo. Prodejte žetony za cenu, která vám vyhovuje, počkejte, až cena klesne, a poté znovu kupte žetony. Samozřejmě, pokud se cena neupraví podle vašich představ, můžete v tomto procesu také přijít o peníze nebo o bitcoinová aktiva.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web