Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

5 způsobů, jak investovat do blockchainového boomu

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Blockchain  > 5 způsobů, jak investovat do blockchainového boomu

5 způsobů, jak investovat do blockchainového boomu

Technologie blockchain je jedním z nejžhavějších trendů na finančních trzích s potenciálem transformovat tradiční obchodní modely v řadě odvětví.

Koncept není jednoduchý. Blockchain funguje jako obrovská digitální tabulka nebo účetní kniha, ve které je zaznamenána každá transakce. Potvrzuje, ověřuje a archivuje informace a mohou k nim mít přístup všichni účastníci v reálném čase.

Zatímco technologie blockchain byla při vývoji bitcoinu klíčová, její potenciál professional adaptaci na jiné využití otevřel investorům řadu možností, souvisejících i odlišných od kryptoměny.

Technologie blockchain se stává známou pod jiným názvem, technologií distribuované účetní knihy (DLT).

Shrnutí

  • Zavedené společnosti jako Intel a IBM značně investují do aplikací professional blockchainovou technologii.
  • Kryptoměny jsou natolik propletené technologií blockchain, že by mohly být považovány za čistou hru ve vesmíru.
  • Penny akcie přetékají professional ty, kteří si libují v riziku.

Professional investory tedy nyní existují dvě široké oblasti blockchainové technologie, které je třeba zvážit: čisté bitcoinové hry a podniky, které vyvíjejí a implementují nové produkty, které využívají potenciál DLT professional použití od finančních technologií a zdravotnictví po globální přepravu.

Jak investovat do blockchainu

Spolu s rychle se rozvíjející uživatelskou základnou je nyní bitcoin zvažován pro použití řadou společností poskytujících finanční služby.

Mezi výhody, které kryptoměna nabízí, patří její schopnost snižovat náklady na převod finančních prostředků, zejména v globálním měřítku. Dopad bitcoinů a technologií, které za nimi stojí, na finanční průmysl se přirovnal k narušení, které world-wide-web způsobil v hudebním a vydavatelském průmyslu.

Dobrou zprávou je, že příležitostí k investování do technologie blockchain je mnoho, což dává investorům šanci využít potenciál, který tato revoluční technologie nabízí. To, jak se investor rozhodne investovat do technologie blockchain, bude do značné míry záviset na míře rizika, které je ochoten podstoupit.

1. Akcieování bitcoinů

Stejně jako mnoho investorů se rozhodlo hromadit si zlato v očekávání růstu jeho hodnoty, ostatní investoři si vytvářejí akcie bitcoinů. Rozdíl samozřejmě spočívá v tom, že zlato je hmatatelná položka a bitcoiny nejsou.

Základní investiční principy zůstávají stejné. Obě aktiva jsou považována za vzácná a konečná. Zatímco rychlost, s jakou byly bitcoiny generovány v počátcích technologie, byla relativně rychlá, tato rychlost se za posledních několik let zpomalila, protože počet existujících dosáhl svého vestavěného limitu 21 milionů mincí...

To podléhá jak zákonům nabídky, tak poptávky. Když je nabídka produktu omezená a poptávka po něm stoupá, jeho hodnota stoupá.

Naštěstí professional technofoby existují způsoby, jak investovat do bitcoinové a blockchainové technologie, které nezahrnují hluboký ponor do temného světa přímého obchodování s bitcoiny.

2. Blockchain Penny Shares

Ano, existují kryptoměny. I když je bitcoin rozhodně nejznámější digitální měnou, není jedinou. Mezi další typy digitální měny patří litecoiny a altcoiny.

Během posledních několika let byla vyvinuta řada alternativních digitálních měn ve snaze konkurovat bitcoinům a další byly navrženy speciálně professional plnění potřeb, které bitcoin nesplňuje.

Fráze „penny stock“ a „bitcoin technology“, viděné společně, naznačují astronomickou úroveň rizika. Nevsázejte více pencí, než si můžete dovolit prohrát.

Například kryptoměny byly vyvinuty, aby mimo jiné umožňovaly registr digitálních aktiv, poskytovaly větší soukromí a podporovaly služby úschovy.

Penny akcie představující kryptoměny nebo blockchainovou technologii nebo obojí nabízejí příležitosti. Některá současná jména zahrnují Weidai Ltd. (WEI) a GreenSky Inc. (GSKY).

Je třeba říci, že kombinace výrazu „bitcoinová technologie“ a výrazu „penny stock“ ve stejné větě zaručuje astronomickou úroveň rizika. Nevsázejte více pencí, než si můžete dovolit prohrát.

3. Crowdfunding

Crowdfunding se vyvinul v hlavní metodu získávání počátečního kapitálu pro všechny typy investic. Pokud se chcete zapojit do blockchainové technologie, je třeba zvážit možnost crowdfundingové metody, která využívá alternativní coiny.

V tomto případě je celková nabídka mincí předem vytěžena a poté prodána v počáteční nabídce mincí neboli ICO před veřejným spuštěním sítě. Bitshares je jen jednou z mincových sítí, které tuto metodu začaly používat.

Služby a aplikace využívající technologii blockchain využily tuto metodu předprodeje k získání financování. Investoři dostávají příležitost nakupovat mince s očekáváním, že se ceny zvýší, pokud se služba stane populární.

4. Andělské financování a startupy

Angelské financování není nový koncept, ale investice do startupů postavených na blockchain technologii je relativně nová variace.

Vzhledem k tomu, že bitcoiny jsou stále více přijímány běžnými podniky, počet podnikatelů, kteří mají zájem experimentovat s technologií za kryptoměnou, vzrostl.

Poskytnutí startupu a andělského financování vám umožní dostat se do přízemí toho, co by se mohlo stát další hranicí Google, Apple nebo blockchain.

Nebo ne. Pečlivě zvažte výhody a nevýhody každého podniku hledajícího financování.

5. Pure Blockchain Technological know-how Engage in

K dispozici jsou hry s čistou technologií blockchain.

Řada zavedených společností včetně Intel Corp. (INTC) a IBM Corp. (IBM) významně investuje do blockchainových technologií pro široké použití v různých průmyslových odvětvích. Ty mohou poskytnout investorům oporu v prostoru, aniž by na něj sázeli farmu.

Jiné, jako Galaxy Digital Holdings (GLXY) a Silvergate Money Corp.
(SI) jsou all-in na technologii kryptoměny a blockchainu.

Pokud si chcete udržet relativně nízkou úroveň rizika, nejlepší možností je investovat do jedné z akcií emitovaných významnou společností poskytující finanční služby, která experimentuje s potenciálem blockchainové technologie pro zlepšování služeb, nebo technologická společnost investující do širších aplikací blockchainové služby.

Pro investory, kteří jsou schopni tolerovat vyšší stupeň rizika, by investice do jedné z čistě blockchainových technologických investičních příležitostí mohla přinést správnou kombinaci rizika a potenciálního výnosu.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web