Průvodce » Brokeři » 5 pravd o zprostředkovatelích slev

5 pravd o zprostředkovatelích slev

Před internetem měli na investiční trhy přístup pouze majetní kvůli vysokým nákladům na makléře, kteří museli obchody provádět. To vše se však změnilo, protože technologie 21. století umožnila automatické provádění většiny obchodování s akciemi. Nejlepší zprostředkovatelé slev poskytují portál této elektronické infrastruktuře za zlomek ceny tradičního zprostředkovatele.

Než si však otevřete účet, proveďte průzkum. Zatímco diskontní makléři jsou ideální volbou pro některé investory, mylné představy o jejich obchodním modelu by se mohly ukázat jako škodlivé professional vaše investiční fondy.

Zprostředkovatelé slev nemají svěřeneckou odpovědnost

Pokud jste spolupracovali s investičním poradcem, může být vázán svěřeneckými povinnostmi. To znamená, že musí upřednostnit vaše potřeby před jejich vlastními a před tím, než učiní doporučení, a musí znát vaši toleranci k riziku, cíle a další finanční informace. V ideálním případě má svěřenec „záda“ mnohem víc než ostatní profesionálové.

Zprostředkovatelé slev však nejsou fiduciáři. Pokud si koupíte 500 akcií vysoce volatilních akcií, pravděpodobně vám nebudou radit o riziku, které s takovou investicí přichází. Když investujete prostřednictvím slevového makléře, jste z velké části na vlastní pěst.

Vzdělání je obecné a ne vždy přiměřené

Slevoví makléři jako Scottrade pořádají summity uživatelů i vzdělávací akce na úrovni poboček. Pokud jste se vždy chtěli naučit obchodovat s opcemi, mohli by vám bezplatně představit třídu opcí, které se můžete zúčastnit.

To, co vám neřeknou, je, že možná nemáte znalosti ani zkušenosti, abyste byli obchodníkem s opcemi, a to ani po skončení kurzu. Čím více obchodování provedete, tím více peněz vydělají, a protože opce, dluhopisy a další produkty mohou přicházet s vyššími provizemi, rádi vás uvidí vyzkoušet něco nového. Tyto dílny obchodníků stojí za to navštívit, ale než se pustíte do skutečných peněz, proveďte hodně obchodování s papírem.

Nemusí to být sleva

Pokud jste přešli od brokera-dealera ke slevovému makléři, pravděpodobně budete vidět značnou slevu, pokud jste častým obchodníkem pokud však máte na investování jen malé množství peněz, mohou se tyto obchodní provize rychle sčítat. Obchodování s akciemi v hodnotě 100 $ u zprostředkovatele slev by mohlo snadno stát 7% nebo více z těchto 100 $. Chcete-li udržovat nízké obchodní provize, udržujte své pozice diverzifikované, ale nemáte tolik akcií, abyste museli často nakupovat a prodávat, pokud máte nízký zůstatek na účtu.

Různí zprostředkovatelé slev nabízejí různou úroveň služeb

Není pochyb o tom, že si můžete vybrat z mnoha zprostředkovatelů slev a každý z nich poskytuje jinou úroveň služeb. Pokud jste typ člověka, který nepotřebuje žádný lidský kontakt, může professional vás pracovat nejlevnější slevový makléř. Pokud se chcete zastavit v pobočce a diskutovat o trhu s makléřem, budete muset za obchod zaplatit o něco více.

Někteří z makléřů poskytujících úplné služby nabízejí odříznuté služby, které klientům umožňují obchodovat online s pomocí jednoho z jejich makléřů poskytujících kompletní služby.

Ne všichni zprostředkovatelé slev jsou určena professional malá portfolia

Pokud jste osoba s vyšším čistým jměním, starý předpoklad, že diskontní makléři jsou pro lidi s malou rovnováhou, kteří se snaží rychle vydělat, není pravdivý. Všechny obchody, bez ohledu na velikost, vezmou vaše peníze na stejný akciový trh, a ačkoli někteří makléři budou tvrdit, že mohou váš obchod provést o zlomek sekundy rychleji než kdokoli jiný, je to professional dlouhodobější investory zřídka důležité. Pokud máte znalosti a zkušenosti se správou vlastních peněz, nemusí být nutné platit vyšší provizi za obchod u makléře s kompletními službami.

Závěr

Slevoví makléři neslouží pouze k odstranění poplatků za poradenství lidem, kteří mohou spravovat své vlastní investice, ale obchody jsou levnější a bezproblémové. Tito makléři jsou však vhodní pouze pro lidi, kteří mají znalosti a zkušenosti s rozumným spravováním svých peněz. U většiny lidí se stále doporučuje držet peníze na důchod v rukou profesionála.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku

  • Přihlásit se k odběru novinek o investování