Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

5 velkých akcií pro býčí nebo medvědí trhy

Investoři  otřesení největšími návraty za poslední roky hledají akcie, které prokázaly schopnost prokázat růst zisků na bíčích i medvědích trzích. Tyto akcie musí mít neobvyklou odolnost a jejich velký rozsah jim umožňuje zvládnout ekonomické nebo geopolitické šoky. A musí to udělat, protože Federální rezervní systém v roce 2019 pokračuje ve zvyšování sazeb, i když pomalejším tempem. “Budeme defenzivní ve smyslu investování do společností, které mohou ovládat svůj vlastní osud,” uvedla Melda Mergen, zástupkyně globálního vedoucího akcií společnosti Columbia Threadneedle Investments, ve speciální zprávě Fortune. “Nebudeme kupovat věci.” [just] protože jsou levné. “

Po rozsáhlém výzkumu časopis přišel s 30 takovými akciemi z různých odvětví, včetně letectví, her, technologií a maloobchodu. V tomto prvním ze dvou článků se podíváme na pět z těchto společností, uvedených níže druhý článek o dalších pěti akcieách vyjde ve čtvrtek.

5 akcie na Temperature Storm

  • Activision Blizzard Inc. (ATVI) Tech
  • Airbus SE (AIR.PA Paříž) Letectví a kosmonautika
  • Constellation Brands Inc. (STZ) Maloobchodní
  • Texas Instruments Inc. (TXN) Tech
  • Tiffany & Co. (TIF) Maloobchodní

Co to znamená pro investory

Nedávné výprodeje na trhu způsobily, že tyto názvy domácností vypadají mnohem levněji než během většiny býčího trhu, a proto stojí za tvrdý vzhled. Jejich relativní levnost a kvalita řídících a obchodních modelů těchto společností je činí střednědobými až dlouhodobými atraktivními.

Technika. Technologické akcie byly v posledních měsících těžce poraženy. Ale v tomto prostoru Fortune říká, že společnosti v oblasti videoher, jako je Activision Blizzard, by měly i nadále růst spolu s rostoucí poptávkou po domácí zábavě. Čipové společnosti, jako je Texas Instruments, budou také pravděpodobně odolné, protože společnost poskytuje polovodičové čipy professional videohry a výpočetní technologii obecně. Společnost Texas Instruments, která se obchoduje přibližně o 20% pod svým vrcholem, také nabízí dividendový výnos vyšší, než tomu bylo v letech.

Maloobchodní. Zatímco spotřebitelské výdaje zůstávají vysoké, investoři chtějí vlastnit maloobchodní společnosti, které budou poklesem méně zasaženy. I když se to obvykle nepovažuje za základní zboží pro spotřebitele, prodej zásnubních prstenů Tiffany tvoří více než 25% z celkového prodeje. Očekává se, že společnost Constellation Manufacturers, jejíž podíl na trhu s pivem v United states of america roste, zaznamenala další růst díky nedávno získanému podílu v kanadské lékařské marihuanové společnosti Cover Advancement za 4 miliardy dolarů.

Dívat se dopředu

Mnoho z těchto akcie nemusí přinést ovoce okamžitě. Například investoři se mezinárodně diverzifikují na trhy, které mohou být v jiné fázi ekonomického cyklu než americký evropský Airbus, professional jednoho může být asi rok a půl za svým americkým rivalem Boeing, pokud jde o růst výnosů. To naznačuje, že existuje prostor, aby tyto výdělky letěly výše.

 

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: