Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

4 nejlepší vzájemné fondy s pevným výnosem

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Podílové fondy  > Nejlepší podílové fondy  > 4 nejlepší vzájemné fondy s pevným výnosem

4 nejlepší vzájemné fondy s pevným výnosem

Fidelity Investments je zavedená soukromá společnost pro správu investic, která se specializuje na poskytování produktů professional správu majetku a zprostředkování. Fidelity má téměř 70 allow zkušeností se správou peněz investorů a spravuje aktiva v podílových fondech přes 2,1 bilionu dolarů. Z 504 celkových podílových fondů, které Fidelity spravuje, jsou některé z nejlepších dluhopisových fondů Fidelity.

Fidelity Money & Revenue Fund (FAGIX)

Fidelity Capital & Income Fund investuje do podnikových dluhopisů neinvestičního stupně s určitou alokací na americké akcie. Fond vybírá své podíly na základě silných a zlepšujících se základů a vysoce schopné správy. Fond investuje více než 70% svých aktiv do dluhopisů, zatímco zbytek je rozdělen mezi hotovostní a akciové pozice. Fond má poměr výdajů ,69%, neúčtuje žádné poplatky za naložení a nevyžaduje minimální investiční požadavek. K 21. březnu 2020 má jeho dluhopisové portfolio průměrnou duraci 3,79 enable a 30denní výnos SEC 3,61%.

Fidelity Capital & Revenue Fund získal průměrný roční 10letý výnos 7,41%, čímž překonal většinu svých vrstevníků v kategorii Morningstar s pevným výnosem. Díky své významné alokaci na dluhopisy s nízkým hodnocením je fond vhodný professional investory s vysoce rizikovou tolerancí. Fond dostává od Morningstar konzistentní celkové pětihvězdičkové hodnocení.

Fidelity GNMA Fund (FGMNX)

Fidelity GNMA Fund investuje do dohod o zpětném odkupu Ginnie Mae, které představují cenné papíry s pevným výnosem garantované vládní agenturou. Fond se může pochlubit zkušeným manažerským týmem, který ostražitě vyhledává nesprávně oceněné cenné papíry. Asi 85% aktiv fondu je investováno do cenných papírů krytých hypotékami (MBS), zbytek je rozdělen mezi hotovost a americké vládní dluhopisy.

K 21. březnu 2020 má fond průměrnou duraci 1,5 roku a 30denní výnos SEC 2,23%. Fond Fidelity GNMA účtuje poměr nákladů ,45%. Za posledních deset allow prokázal průměrný roční výnos 3,18%. Morningstar udělil fondu celkové tříhvězdičkové hodnocení.

Fidelity Michigan Municipal Income Fund (FMHTX)

Fidelity Michigan Municipal Revenue Fund investuje do dluhopisů vydávaných obcemi v Michiganu, což okamžitě vyniká mezi většími zastřešujícími investicemi ostatních fondů, ale má velký význam jako holding. Téměř všechny dluhopisy držené fondem mají rating A nebo vyšší. Protože výnosy z jejích podílů jsou osvobozeny od federálních daní, je tento fond nejvhodnější pro investory, jejichž zdanitelný příjem spadá do vysokých daňových pásem, i když ne nutně jako hlavní podíl.

Fond má 30denní výnos SEC 1,08%, ale při zohlednění daňového zisku je výnos upravený 2,27%. Od roku 2010 do roku 2020 vykázala průměrný roční výnos 4,24%, přičemž poměr nákladů činil ,48%, a nemá žádný minimální investiční požadavek.

Fidelity Corporate Bond Fund (FCBFX)

Fidelity Company Bond Fund investuje do široké škály podnikových dluhopisů vydávaných převážně domácími společnostmi. Vzhledem k tomu, že podnikové dluhopisy mají tendenci mít vyšší riziko selhání, tyto dluhopisy přinášejí investorům vyšší výnosy. Fond má velké podíly na dluhopisech vydaných finančními institucemi, jako jsou JP Morgan Chase, Financial institution of America, Goldman Sachs a Royal Bank of Scotland.

Fidelity Corporate Bond Fund je jedním z nejvýkonnějších podnikových dluhopisových fondů spravovaných společností Fidelity a od společnosti Morningstar získal celkové čtyřhvězdičkové hodnocení. Průměrný roční výnos za posledních pět let byl 4,99%. Fond má poměr čistých výdajů ,45% a nevyžaduje žádnou minimální počáteční investici. Má 30denní výnos SEC 2,17% a průměrné trvání 7,66 roku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web