Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

4 akcie připravené k jízdě na infrastrukturním rozmachu 2020

Kampaň prezidenta Trumpa o plánu infrastruktury ve výši 1,5 bilionu dolarů byla nevyhnutelně přehlušena další rétorikou, včetně neúspěšného pokusu zbavit se Obamacare a odvážné mise upřednostňovat tvrdší imigraci a protekcionističtější obchodní politiku. Nyní, když se Kongres rozdělí po volbách v polovině volebního období, se však Bílý dům může dohodnout na zásadním plánu výstavby, který umožní udržení expanze americké ekonomiky v období zvýšené volatility trhu. Bipartisanská podpora takového návrhu zákona by mohla zvýšit podíly infrastrukturních společností, včetně společností Martin Marietta Materials (Multi-level marketing), Aecom (ACM), Nucor (NUE) a Caterpillar (CAT), stejně jako iShares US Infrastructure ETF (IFRA), podle sloupec v MarketWatch.

Stimulační balíček je pravděpodobnější

Demokraticky ovládaná komora a Senát vedený republikány zvyšují šance na převládání výdajů na infrastrukturu, jelikož zůstává vzácným problémem „Zlatovláska“, který není považován za příliš levý ani pravý. Současná administrativa bude dále chtít udělat vše, co bude v jejích silách, aby podpořila ekonomiku před prezidentským závodem v roce 2020. Mezitím je zásadní hybnou silou rozsáhlého zákona o výdajích velká a opožděná potřeba zlepšení americké infrastruktury, vzhledem k tomu, že americká společnost stavebních inženýrů dalo United states D + ve svém posledním výročním vysvědčení o infrastruktuře.

Nyní, když pracuje několik sil, aby prosadily plán infrastruktury, několik porazených akcií, které generují příjmy z vládních výdajů, by mohlo představovat nadměrné výnosy pro investory ochotné koupit, než bude odhaleno potenciální stimulační opatření.

Přeprodáno Caterpillar

Vzhledem k tomu, že akcie společnosti Caterpillar byly letos otlučeny zvýšeným obchodním napětím, mohla by tato akcie sloužit jako hodnotová hra bez ohledu na fakturu za infrastrukturu, za publicistu MarketWatch Jeffa Reevese. Díky silným provozním maržím, síle značky, zpětnému odkupu akcií za 1,25 miliardy dolarů, sníženým kapitálovým výdajům a zdravému 2,8% dividendovému výnosu je výhodná hra, při které se obchodování s akciemi obchoduje pouze za desetinásobek forwardové ceny.

Akcie společnosti pro těžkou techniku ​​poklesly do 20. prosince téměř 23% od začátku roku, což v říjnu dosáhlo nového 52týdenního minima při slabších než očekávaných výsledcích ve druhém čtvrtletí.

Růstová hra Martin Marietta

Martin Marietta Components, dodavatel kameniva a stavebních materiálů, prodává výrobky potřebné pro projekty mostů a silnic. MarketWatch poznamenává, že zatímco výhody stimulačního balíčku jsou pro společnost se sídlem v Raleighu v NC jasné, další faktory, včetně zahájení největšího projektu agregátů v tomto roce v Texasu, předpokládaly ve fiskálních letech 2018 a 2019 růst výnosů o 10%, příznivé ceny a silné fashionable v přepravě, bez ohledu na potenciální zadní vítr, by mohly pomoci vyvolat obrat. Akcie Martina Marietty klesly o bolestivých 23,5% od začátku roku.

Všechny čtyři z těchto akcií se ponořily do medvědího trhu, což znamená, že jakékoli zvýšení federálních výdajů by jim mohlo poskytnout rychlý commence.

 

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: