24 Možnost kontroly

24Option provozuje společnost Rodeler Restricted, investiční firma se sídlem na Kypru. Je autorizován a regulován Kyperskou komisí pro cenné papíry s licenčním číslem CIF 207/13. Na rozdíl od některých jiných makléřů a poskytovatelů sázení na rozpětí je o společnosti na jejích webových stránkách k dispozici jen velmi málo informací, například o tom, jak dlouho podnikají, kdo jsou manažeři nebo vlastníci a kolik aktiv spravuje.

Klady

  • Obchodníci mají přístup k denním finančním zprávám na twitteru 24Possibility

  • 24Alternative má řadu vzdělávacích videí a nabízí až 10 živých webinářů měsíčně

  • Kalkulačka hodnoty pip, která přesně ukazuje, jaký bude váš zisk nebo ztráta při každém pohybu pipu

Důvěra

24 Možnost má smíšené výsledky, pokud jde o důvěryhodnost. Velkým negativem je, že makléř je regulován pouze na Kypru. To stále spadá pod regulační režim EU, ale nemusí to být tak silné jako u jiných rozvinutějších regulačních režimů, jako je Spojené království nebo Německo.

Dalším faktorem působícím proti makléři je nedostatek zaručeného stop reduction obchodování mimo Francii. Na druhou stranu, 24Selection se účastní fondu pro odškodnění investorů, pokud by se broker dostal do platební neschopnosti. Také se zdá, že klientské prostředky jsou dobře chráněny softwarem proti podvodům, včetně ClickSSL a Thawte. Ochrana před záporným zůstatkem, která brání klientům ve ztrátě více než jejich původního vkladu, je také zavedena podle nového nařízení EU.

Pracovní prostředí

Stejně jako většina ostatních makléřů umožňuje 24Possibility obchodníkům stáhnout a používat platformu MetaTrader 4 (MT4). Tato platforma je průmyslovým standardem a umožňuje pokročilé mapování a analýzu. Obchodníci, kteří si nepřejí používat tento software package, mohou také využít desktopovou platformu 24Solution, která je lepší než průměr v oboru. Například platforma pro stolní počítače má přizpůsobitelné a transparentní ceníky professional snadné obchodování a provádění. Umožňuje pokročilé mapování pomocí „indikátorového průvodce“, který obchodníkům umožňuje vytvářet vlastní grafy. Je také možné, aby obchodníci vytvořili seznam hodinek jednoduše kliknutím na hvězdu vedle libovolného měnového páru. Tento pár se poté zobrazí v seznamu oblíbených položek.

Obchodníci jsou také schopni opustit podmíněné příkazy a mají možnosti obchodování se ztrátou a ziskem, které umožňují zajištění. A konečně, na rozdíl od některých brokerů, 24Solution zobrazuje pozici ostatních klientů, takže obchodníci vědí, jak se ostatní obchodníci cítí (býčí nebo medvědí) ohledně jakéhokoli nástroje.

Speciální funkce

Možnost 24 postrádá jakékoli speciální funkce, které jsou někdy k dispozici jiným obchodníkům, například sociální obchodování. Další funkce, jako je automatické obchodování nebo zpětné testování určitých obchodních strategií, jsou k dispozici prostřednictvím platformy MT4, ale nikoli prostřednictvím platformy pro stolní počítače.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je celkem dobrá a 24Solution v této kategorii bodoval dobře. Například on-line chat je k dispozici professional nové i stávající klienty a 24hodinová podpora je k dispozici také prostřednictvím telefonu nebo e-mailu 5 dní v týdnu.

Mimo úřední hodiny může podpora robo odpovědět na mnoho často kladených otázek a lze ji snadno najít v pravé dolní části většiny jejich webových stránek. Makléř má na svém webu také seznam nejzákladnějších často kladených otázek. Podpora sociálních médií je k dispozici prostřednictvím Twitteru, kde najdete několik užitečných každodenních instruktážních videí o trhu.

Investiční produkty

24Alternative také dobře zabodoval u své řady investičních produktů. I když má net o něco méně měnových párů než ostatní poskytovatelé, poskytuje rozsáhlé pokrytí při obchodování s kryptoměnami (včetně párů s hlavními měnami, jako jsou bitcoiny / USD, bitcoiny / EUR, bitcoiny / GBP atd.).

Kromě toho nabízejí obchodování s více než 160 jednotlivými akciemi, což je jasná výhoda pro obchodníka, který se chce této činnosti účastnit. Další produkty obchodování, jako je zlato a ropa, jsou standardní a 24Option nabízí obchodování s mnoha stejnými komoditami jako ostatní poskytovatelé za konkurenční spready.

Výzkumné nástroje a postřehy

Řada výzkumných produktů vedla u 24Alternative ke smíšeným výsledkům. Makléř se například spojil s Trading Central, aby poskytl komplexní technickou analýzu doplněnou o vstupní a výstupní human body, obchodní mapy a doporučené umístění. K dispozici jsou také videa a tržní kalendáře, které obchodníkům pomáhají s jejich rozhodováním. Makléř však stojí za svými vrstevníky v oblastech, jako je streamování zpráv nebo základní výzkum. Tyto nástroje mohou být užitečné při přijímání dlouhodobějších obchodních rozhodnutí a 24Solution je v konkurenční nevýhodě, pokud jde o nabídku těchto služeb.

Vzdělání

Vzdělávací produkty nabízené 24Selection jsou docela dobré. Existuje několik videí, která vysvětlují mnoho konceptů, jako je samotné obchodování CFD. Další videa pokrývají témata jako nevyřízené objednávky, analýza trendů, řízení rizik, výpočet pipů, podpora a obchodování s odporem. Webináře jsou poskytovány až 10krát za měsíc, přičemž nejméně dva jsou věnovány základní a střední technické analýze. K dispozici je samostatná část týkající se konkrétně obchodování na forexu s jeho jedinečnými koncepty a také glosář s klíčovými pojmy důležitými professional obchodování CFD.

Mobilní zážitek

24Solution je mobilní zážitek je adekvátní, ale ne vrchol rozsahu. Mobilní aplikace jsou k dispozici v systému iOS i Android, ale neexistuje žádný speciální mobilní world wide web, který by byl jedinečný professional prostředí počítače. Aplikace poskytuje šifrování otisků prstů, ale toto je součást Touch ID společnosti Apple, nikoli samostatná faktorová autentizace poskytovaná makléřem.

Mnoho stejných funkcí, které zpříjemňují práci s počítačem, je k dispozici také v aplikaci. Například parní nabídky umožňují obchodníkům snadno zjistit, kde se obchoduje s aktivy. Krátkodobý trend ukazuje také mini-graf. V mobilní aplikaci je také možné zanechat podmíněné příkazy, cease-reduction a přijímat příkazy k zisku, takže obchodníci mají plnou kontrolu nad svými pozicemi.

Vytvoření seznamu sledovaných zařízení professional mobilní zařízení je snadné klepnutím na hvězdu nalevo od měnového páru. Tím se dvojice přidá do seznamu oblíbených položek, které lze snadno filtrovat pro rychlejší obchodování. S aplikací je také snadné mapovat. Obchodníci mohou snadno přepínat časové rámce, aby viděli různé obchodní příležitosti.

Do mobilních grafů lze také rychle přidat technické studie, jako jsou klouzavé průměry, které obchodníkům pomohou identifikovat obchodní příležitosti a sledovat stávající pozice. Mobilní aplikace nabízí téměř 100 různých technických indikátorů, ale postrádá průvodce indikátorem dostupným ve verzi professional stolní počítače.

Jednou z nevýhod mobilní aplikace ve srovnání s jinými poskytovateli je nedostatek cenových upozornění nebo zpravodajských kanálů. Ostatní poskytovatelé služeb tyto možnosti zpřístupňují, což může pomoci zlepšit zkušenosti s obchodováním.

Provize a poplatky

Ve srovnání s ostatními makléři je struktura poplatků 24Alternative relativně vysoká. Například se nezdá, že by existovaly nějaké smysluplné slevy pro větší objemy obchodů, přestože nabízejí čtyři různé typy účtů. Existují však vysoké poplatky za spící účty, které se po šesti měsících mohou pohybovat až na 200 EUR měsíčně. Zprostředkovatel také účtuje měsíční poplatek za údržbu ve výši 10 EUR. A konečně, poplatky za výběr ve výši přibližně 3,5% platí po prvním výběru. Na druhou stranu, neexistují žádné zálohy, provize ani poplatky za financování. Minimální částka potřebná k otevření účtu je 100 EUR.

Co potřebuješ vědět

24Solution vysoké poplatky a nedostatek zveřejněných informací o společnosti by měly vyvolat rudé vlajky. Kvalita jejích vzdělávacích nabídek a její užitečná zákaznická podpora však budou professional nové obchodníky užitečné. A vysoké poplatky firmy poskytnou jiný a nákladný druh vzdělávání v oblasti náležité péče před výběrem makléře.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení on the internet makléřů. Naše recenze jsou výsledkem šestiměsíčního hodnocení všech aspektů platformy on the web brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejich platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila více než 3 000 datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovaný makléř povinen vyplnit 320bodový průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme použili při testování. Mnoho on the internet brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jejich platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení on the net investičních platforem professional uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.