Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

2020 Delta Crypto Tracker od eToro Evaluation • Benzinga

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > 2020 Delta Crypto Tracker od eToro Evaluation • Benzinga

2020 Delta Crypto Tracker od eToro Evaluation • Benzinga

Mobilní rozhraní pro sledování kryptoměny Delta. Zdroj: Delta.application

Aplikace pro sledování kryptoměny Delta je obecně považována za nejlepší sledovač kryptoměn, který je k dispozici. Revoluční funkce sledování portfolia aplikace vám poskytuje jasný přehled o všech vašich pozicích kryptoměny s podporou více aktiv.

Kryptoměna Delta podporuje kromě nejlépe obchodovaných indexů a komodit více než 300 kryptoměn a burz z celého světa. Tato aplikace umožňuje uživatelům provádět podrobnou analýzu jejich obchodní historie a aktiv, získat přehled o jejich rozdělení aktiv, umístění a zdroji a kontrolovat jejich stav obchodu a investic. Můžete také zjistit, které burzy se nejčastěji používají k obchodování s danou kryptoměnou.

Kromě přístupu k hodnotám své obrovské knihovny 7 000 kryptoměn můžete nastavit přizpůsobené seznamy sledování. Hodnotu svého portfolia můžete také sledovat z hlediska kryptoměny nebo fiatové měny. Tato aplikace vám také umožňuje sledovat aktuální hodnotu altcoinu v reálném čase, nejnovější trendový graf, vaše pozice v kryptoměně a aktuální zisk / ztrátu na každé z vašich pozic.

S bezplatnou aplikací Delta můžete synchronizovat data pouze na dvou různých zařízeních, ačkoli verze Professional vám umožňuje synchronizovat info až na pěti zařízeních. Verze Pro vám také poskytuje přístup k neomezenému počtu burz, zatímco bezplatná verze umožňuje přístup pouze ke 2 burzám.

Jakmile si stáhnete bezplatnou mobilní aplikaci, můžete si do počítače s operačními systémy Windows, Mac nebo Linux stáhnout také doprovodnou verzi professional stolní počítače. Budete muset aktivovat verzi professional stolní počítače naskenováním QR kódu do aplikace Delta iOS nebo Android.

Další skvělou nabídkou od kryptoměny Delta je jejich Delta Direct, který přímo spojuje týmy kryptoměnových tokenů se stávajícími a potenciálními budoucími investory a obchodníky s mincemi zdarma. Tato funkce zahrnuje všechny uživatele krypto aplikace Delta a je otevřená všem týmům aktiv. Tato funkce byla vytvořena za účelem podpory toku transparentních informací všem uživatelům kryptoměny Delta.

Pokud jste na trhu s datovým plánem rozhraní aplikačního programu (API), můžete kontaktovat společnost Delta a požádat o vlastní řešení. Knowledge zahrnují snímek knihy objednávek několika burz, denní a hodinová historická information, minutová historická info až na 1 rok, správce účtu a možnosti pomoci s integrací, indexační služby, soukromé servery a smlouvy na úrovni služeb (SLA).

Aplikace pro sledování kryptoměny Delta je nabízena zdarma v obchodech s aplikacemi Apple a Android professional zařízení iOS a Android. Po stažení bezplatné aplikace máte možnost se přihlásit k odběru verze Professional. Delta Professional je nabízena zdarma po dobu 1 týdne a po 1. týdnu má cenu 80 $ ročně zdarma. Zatímco služba Delta je nepochybně vynikající, zdá se, že tato další cenovka je poněkud strmá.

Kryptoměna Delta, která je k dispozici v obchodech s aplikacemi Apple a Android, je primárně mobilní aplikací s přidruženou možností stahování z počítače, kterou lze aktivovat po stažení mobilní verze. Mobilní aplikace má jedno z nejpozoruhodnějších vizuálních rozhraní jakéhokoli trackeru na trhu a byla vysoce hodnocena i dalšími recenzenty.

Mobilní aplikace poskytuje uživatelům intuitivní a snadno navigovatelnou platformu postavenou na solidní kolekci nástrojů pro sledování trhu s kryptoměnou, které lze okamžitě použít k rozhodování o obchodování pro vaše portfolio. Sledovač portfolia vám umožní sledovat pohyby kryptoměny v reálném čase a umožní vám dělat rozhodnutí za zlomek sekundy, která mohou ovlivnit váš konečný výsledek.

Sledovač kryptoměny Delta byl pečlivě vyvinut, aby uživatelům umožnil procházet různými obrazovkami a provádět transakce co nejefektivnějším způsobem. Mobilní aplikace pro sledování kryptoměny Delta a její doprovodná verze professional stolní počítače jsou neustále aktualizovány a vylepšovány, takže nezapomeňte provádět aktualizace a sledovat nový vývoj poté, co jste si nejprve stáhli bezplatnou aplikaci.

Zákaznickou podporu společnosti Delta můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, pokud máte konkrétní problém, o kterém byste mohli diskutovat s pracovníky podpory, ačkoli se zdá, že v současné době není k dispozici žádný přístup k telefonu. Obecné informace najdete na stránce podpory kryptoměnového trackeru Delta, kde najdete řadu informačních článků. Můžete si vybrat z několika užitečných nabídek, která pokrývají tyto tematické oblasti:

  • Všeobecné
  • Začínáme
  • Zálohy, synchronizace a přenosy
  • Delta Professional
  • Dovoz a vývoz
  • Výměna a připojení peněženky
  • Odstraňování problémů
  • Personalizace
  • Žádosti a partnerství

Kryptoměna Delta je široce hodnocena jako jedna z nejlepších mobilních aplikací svého druhu, a to z dobrého důvodu. Aplikace má v současné době více než 1 milion stažení. Tato aplikace poskytuje uživatelům jasné a stručné informace o kryptoměně na snadno použitelných mobilních a stolních platformách. Stručný přehled portfolia kryptoměny Delta, přehled mincí a seznamy sledovaných položek, stejně jako rozšířené funkce verze Professional, činí tuto aplikaci vynikající volbou professional každého, kdo má zájem o aktivní obchodování s kryptoměnami.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web